გაიარეთ ავტორიზაცია
დაგავიწყდა პაროლი?
რეგისტრაცია
მთავარი
ოლიმპიადები
პრიზები
პროექტის შესახებ
სიახლეები
გალერეა
დახმარება
კონტაქტი
შესვლა
რეგისტრაცია
გენერალური სპონსორი
მიიღეთ ცდა სპონსორისგან (
168
)
მე-8 კლასი
მე-9 კლასი
მე-10 კლასი
მე-11 კლასი
მე-12 კლასი
სკოლა დამთავრებული
მოიგეთ ცდები კვირაში ერთხელ
2014წ, შემოდგომის, ფინალები
2014წ, გაზაფხული, ფინალები
2014წ, გაზაფხული, შესარჩევი
2014წ, შემოდგომა, შესარჩევი
კლასის საერთო რეიტინგი
I ადგილი - ვაუჩერი
1600 ლარი
II ადგილი - ვაუჩერი
800 ლარი
III ადგილი - ვაუჩერი
400 ლარი
ნაპოვნია:
113
მონაწილე
აირჩიეთ რეგიონი
აფხაზეთი
აჭარა
გურია
თბილისი
იმერეთი
კახეთი
მცხეთა-მთიანეთი
რაჭა-ლეჩხუმი, ქვემო სვანეთი
სამეგრელო-ზემოსვანეთი
სამცხე-ჯავახეთი
ქვემო ქართლი
შიდა ქართლი
აირჩიეთ რაიონი
აირჩიეთ სკოლა
№
ავატარი
მეტსახელი
რეგიონი
რაიონი
სკოლა
საბოლოო შედეგი
დრო
ქულა
91
lana
slamanishvili
რაჭა-ლეჩხუმი, ქვემო სვანეთი
ონი
სკოლა დამთავრებული..
00:00
0
92
Elene
Gabelaia
თბილისი
ძველი თბილისი
სკოლა დამთავრებული..
00:00
0
93
nika
tsutskiridze
იმერეთი
ჭიათურა
სკოლა დამთავრებული..
00:00
0
94
ანანო
ბასილაია
თბილისი
ვაკე-საბურთალო
სკოლა დამთავრებული..
00:00
0
95
kristina
eliosidze
სამცხე-ჯავახეთი
ახალციხე
სკოლა დამთავრებული..
00:00
0
96
მზია
ბუხნიკაშვილი
იმერეთი
ქუთაისი
სკოლა დამთავრებული..
00:00
0
97
rati
shanidze
თბილისი
ისანი-სამგორი
სკოლა დამთავრებული..
00:00
0
98
kaxa
gozalishvili
სამცხე-ჯავახეთი
ახალციხე
სსიპ - ახალციხის მუნიციპალიტეტის ქალაქ ვალის 2 საჯარო სკოლა..
00:00
0
99
tornike
putkaradze
აჭარა
ხელვაჩაური
სკოლა დამთავრებული..
00:00
0
100
lasha
shubitidze
იმერეთი
საჩხერე
სკოლა დამთავრებული..
00:00
0
101
koala
koalashvili
სამეგრელო-ზემოსვანეთი
მესტია
სკოლა დამთავრებული..
00:00
0
102
davit
egnatashvili
თბილისი
ვაკე-საბურთალო
სკოლა დამთავრებული..
00:00
0
103
Elene
Gogolashvili
კახეთი
გურჯაანი
სკოლა დამთავრებული..
00:00
0
104
mikheil
oshkhereli
ქვემო ქართლი
რუსთავი
სკოლა დამთავრებული..
00:00
0
105
ირაკლი
ხარაზიშვილი
შიდა ქართლი
ხაშური
სკოლა დამთავრებული..
00:00
0
106
tata
giorgobiani
თბილისი
ძველი თბილისი
სკოლა დამთავრებული..
00:00
0
107
siko
lazarashvili
თბილისი
ვაკე-საბურთალო
სკოლა დამთავრებული..
00:00
0
108
vaxo
bobokhidze
თბილისი
ისანი-სამგორი
სსიპ - ქალაქ თბილისის 146 საჯარო სკოლა..
00:00
0
109
nika
beitri
თბილისი
დიდუბე-ჩუღურეთი
ა(ა)იპ - თავისუფალი პედაგოგიკის ცენტრი..
00:00
0
110
salome
chekurishvili
კახეთი
სიღნაღი
სკოლა დამთავრებული..
00:00
0
111
ანა
ღანიშაშვილი
თბილისი
ისანი-სამგორი
სკოლა დამთავრებული..
00:00
0
112
bachia
kapiashvili
თბილისი
ისანი-სამგორი
სკოლა დამთავრებული..
26:20
0
113
გიორგი
ბენდელიანი
სამეგრელო-ზემოსვანეთი
ზუგდიდი
სკოლა დამთავრებული..
30:00
0
Prev page
1
2
3
4