გაიარეთ ავტორიზაცია
დაგავიწყდა პაროლი?
რეგისტრაცია
მთავარი
ოლიმპიადები
პრიზები
პროექტის შესახებ
სიახლეები
გალერეა
დახმარება
კონტაქტი
შესვლა
რეგისტრაცია
გენერალური სპონსორი
მიიღეთ ცდა სპონსორისგან (
168
)
მე-8 კლასი
მე-9 კლასი
მე-10 კლასი
მე-11 კლასი
მე-12 კლასი
სკოლა დამთავრებული
მოიგეთ ცდები კვირაში ერთხელ
2014წ, შემოდგომის, ფინალები
2014წ, გაზაფხული, ფინალები
2014წ, გაზაფხული, შესარჩევი
2014წ, შემოდგომა, შესარჩევი
კლასის საერთო რეიტინგი
I ადგილი - ვაუჩერი
1000 ლარი
II ადგილი - ვაუჩერი
500 ლარი
III ადგილი - ვაუჩერი
250 ლარი
ნაპოვნია:
119
მონაწილე
აირჩიეთ რეგიონი
აფხაზეთი
აჭარა
გურია
თბილისი
იმერეთი
კახეთი
მცხეთა-მთიანეთი
რაჭა-ლეჩხუმი, ქვემო სვანეთი
სამეგრელო-ზემოსვანეთი
სამცხე-ჯავახეთი
ქვემო ქართლი
შიდა ქართლი
აირჩიეთ რაიონი
აირჩიეთ სკოლა
№
ავატარი
მეტსახელი
რეგიონი
რაიონი
სკოლა
საბოლოო შედეგი
დრო
ქულა
61
dato
Gambashidze
თბილისი
ძველი თბილისი
სსიპ - გალაკტიონ ტაბიძის სახელობის ქალაქ თბილისის 51 საჯარო სკოლა..
52:51
152
62
ნოდარ
დუმბაძე
თბილისი
გლდანი-ნაძალადევი
სკოლა დამთავრებული..
24:07
202
63
giorgi
girkelidze
თბილისი
ვაკე-საბურთალო
სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა..
42:44
201
64
evgeni
chanishvili
თბილისი
გლდანი-ნაძალადევი
შპს - სერვანტესის სახელობის გიმნაზია აია-ჯესს..
23:46
0
65
tamari
janelidze
იმერეთი
წყალტუბო
სსიპ - ქალაქ წყალტუბოს 1 საჯარო სკოლა..
24:46
195
66
tornike
nasrashvili
თბილისი
ვაკე-საბურთალო
სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა..
33:49
184
67
tamari
kldiashvili
იმერეთი
ქუთაისი
სკოლა დამთავრებული..
21:03
176
68
rusudan
gortamashvili
კახეთი
თელავი
სსიპ - ქალაქ თელავის 9 საჯარო სკოლა..
27:07
170
69
natia
chaduneli
მცხეთა-მთიანეთი
მცხეთა
სსიპ - მცხეთის მუნიციპალიტეტის სოფელ ძეგვის საჯარო სკოლა..
24:02
168
70
ბაია
იჩუაიძე
თბილისი
ძველი თბილისი
სსიპ - ქალაქ თბილისის 24 საჯარო სკოლა..
23:59
0
71
valeri
mdivani
თბილისი
ვაკე-საბურთალო
სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა..
29:19
165
72
iveri
gholijashvili
შიდა ქართლი
გორი
სსიპ - გორის მუნიციპალიტეტის სოფელ პატარა გარეჯვრის საჯარო სკოლა..
24:22
163
73
რეზო
ჯაჭვლიანი
თბილისი
ისანი-სამგორი
დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია შავნაბადა..
24:56
146
74
ბაკური
ცუცხაშვილი
იმერეთი
ქუთაისი
სსიპ - წმიდა ნინოს სახელობის ქალაქ ქუთაისის №3 საჯარო სკოლა..
45:00
145
75
sopo
metonidze
თბილისი
გლდანი-ნაძალადევი
სსიპ - ქალაქ თბილისის 175 საჯარო სკოლა..
33:19
143
76
Elene
Kavteladze
თბილისი
ძველი თბილისი
სსიპ - აკადემიკოს ილია ვეკუას სახელობის ფიზიკა -მათემატიკის ქალაქ თბილისის 42 სა..
43:50
0
77
mariam
kekutia
თბილისი
გლდანი-ნაძალადევი
სკოლა-ლიცეუმი პრომეთე..
27:16
0
78
რატი
პერტია
თბილისი
ძველი თბილისი
სსიპ - აკადემიკოს ილია ვეკუას სახელობის ფიზიკა -მათემატიკის ქალაქ თბილისის 42 სა..
43:25
0
79
ნოდარ
სანაია
თბილისი
ვაკე-საბურთალო
სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა..
30:15
140
80
დავითი
ჯამასპიშვილი
კახეთი
გურჯაანი
სსიპ - გურჯაანის მუნიციპალიტეტის სოფელ ბაკურციხის საჯარო სკოლა..
34:44
136
81
დავით
მაღალთაძე
თბილისი
ვაკე-საბურთალო
სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა..
45:00
135
82
dato
bezhanishvili
თბილისი
ძველი თბილისი
სსიპ - აკადემიკოს ილია ვეკუას სახელობის ფიზიკა -მათემატიკის ქალაქ თბილისის 42 სა..
42:44
131
83
qristine
kotoreishvili
თბილისი
ისანი-სამგორი
დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია შავნაბადა..
28:30
0
84
გიორგი
კლიმიაშვილი
თბილისი
ვაკე-საბურთალო
სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა..
41:46
0
85
DAVIT
GORGILADZE
გურია
ოზურგეთი
სსიპ - ოზურგეთის მუნიციპალიტეტის სოფელ შრომის საჯარო სკოლა..
29:35
0
86
mariam
sinauridze
იმერეთი
ქუთაისი
სსიპ - ქალაქ ქუთაისის 36 საჯარო სკოლა..
32:53
121
87
giorgi
oqropiridze
აჭარა
ქობულეთი
შპს - ელიტ სქული..
22:26
0
88
anano
niguriani
თბილისი
ძველი თბილისი
სსიპ - გალაკტიონ ტაბიძის სახელობის ქალაქ თბილისის 51 საჯარო სკოლა..
27:19
0
89
მიხეილი
ბურკაძე
თბილისი
ძველი თბილისი
სსიპ - აკადემიკოს ილია ვეკუას სახელობის ფიზიკა -მათემატიკის ქალაქ თბილისის 42 სა..
45:00
0
90
ნიკა
ტყებუჩავა
თბილისი
ისანი-სამგორი
სკოლა ოპიზა..
26:25
0
Prev page
1
2
3
4
Next page