მიიღეთ ცდა სპონსორისგან (167)


  • მოიგეთ ცდები კვირაში ერთხელ
  • 2014წ, შემოდგომის, ფინალები
  • 2014წ, გაზაფხული, ფინალები
  • კლასის საერთო რეიტინგი
  • I ადგილი - ვაუჩერი

    1000 ლარი
    II ადგილი - ვაუჩერი

    500 ლარი
    III ადგილი - ვაუჩერი

    250 ლარი
    ნაპოვნია: მონაწილე
    ავატარი მეტსახელი რეგიონი რაიონი სკოლა საბოლოო შედეგი
    დრო ქულა
    91
    nini
    tsertsvadze
    თბილისი გლდანი-ნაძალადევი სკოლა-ლიცეუმი პრომეთე.. 29:57 0
    92
    ბაია
    თოლორდავა
    სამეგრელო-ზემოსვანეთი ჩხოროწყუ სსიპ - ჩხოროწყუს მუნიციპალიტეტის მუხურის თემის საჯარო სკოლა.. 24:00 0
    93
    dato
    mgebrishvili
    თბილისი გლდანი-ნაძალადევი სკოლა-ლიცეუმი პრომეთე.. 29:38 0
    94
    melano
    qometiani
    სამეგრელო-ზემოსვანეთი ჩხოროწყუ სსიპ - ჩხოროწყუს მუნიციპალიტეტის მუხურის თემის საჯარო სკოლა.. 27:30 0
    95
    davit
    gurgenidze
    თბილისი ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა.. 33:53 0
    96
    monika
    liparidze
    იმერეთი წყალტუბო სსიპ - ქალაქ წყალტუბოს 1 საჯარო სკოლა.. 30:00 0
    97
    tornike
    subeliani
    თბილისი ისანი-სამგორი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია შავნაბადა.. 00:00 0
    98
    jujuna
    khitarishvili
    სამცხე-ჯავახეთი ახალციხე სსიპ - ახალციხის მუნიციპალიტეტის ქალაქ ვალის 3 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    99
    Tornike
    Licheli
    თბილისი გლდანი-ნაძალადევი სკოლა-ლიცეუმი პრომეთე.. 00:00 0
    100
    cotne
    xarebava
    სამეგრელო-ზემოსვანეთი ჩხოროწყუ სსიპ - რამინ დიხამინჯიას სახელობის დაბა ჩხოროწყუს 1 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    101
    giorgi
    eliava
    თბილისი ისანი-სამგორი სკოლა დამთავრებული.. 00:00 0
    102
    giga
    rostiashvili
    კახეთი საგარეჯო სსიპ - საგარეჯოს მუნიციპალიტეტის სოფელ პატარა ჩაილურის საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    103
    ელენე
    კრავცოვა
    იმერეთი წყალტუბო ა(ა)იპ - წმინდა გაბრიელ ეპისკოპოსის სახელობის წყალტუბოს სასულიერო გიმნაზია.. 00:00 0
    104
    ელენე
    ჯალაღონია
    სამეგრელო-ზემოსვანეთი ზუგდიდი სსიპ - აკაკი წერეთლის სახელობის ქალაქ ზუგდიდის 1 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    105
    giorgi
    arsenadze
    თბილისი ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    106
    shalva
    kharatishvili
    კახეთი გურჯაანი სსიპ - გურამ ჭილაშვილის სახელობის ქალაქ გურჯაანის 4 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    107
    მართა
    ჯიბლაძე
    სამეგრელო-ზემოსვანეთი აბაშა სსიპ - ქალაქ აბაშის 1 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    108
    giorgi
    meshvildishvili
    თბილისი ძველი თბილისი შპს - ჩაღლარის საგანმანათლებლო დაწესებულების დემირელის სახელობის კერძო კოლეჯი.. 00:00 0
    109
    დავით
    ბაკურაძე
    აჭარა ბათუმი სსიპ - ილია ჭავჭავაძის სახელობის ქალაქ ბათუმის 1 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    110
    მარიამი
    იაკობიძე
    მცხეთა-მთიანეთი მცხეთა სსიპ - მცხეთის მუნიციპალიტეტის სოფელ ძველი ქანდის საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    111
    lana
    sirbiladze
    იმერეთი ტყიბული სსიპ - ტყიბულის მუნიციპალიტეტის სოფელ ორპირის საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    112
    David
    Khurtsidze
    იმერეთი ქუთაისი სსიპ - იოსებ ოცხელის სახელობის ქალაქ ქუთაისის 2 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    113
    Irakli
    Gelashvili
    იმერეთი ქუთაისი სსიპ - კადეტთა სამხედრო ლიცეუმი.. 00:00 0
    114
    garik
    chaniani
    თბილისი ვაკე-საბურთალო სსიპ - მიხეილ გრუშევსკის სახელობის ქალაქ თბილისის 41 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    115
    ლაშა
    ჩიქოვანი
    სამეგრელო-ზემოსვანეთი ზუგდიდი სსიპ - ქალაქ ზუგდიდის 3 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    116
    ელენე
    ბედოიძე
    თბილისი ისანი-სამგორი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია შავნაბადა.. 00:00 0
    117
    nino
    mikadze
    თბილისი ისანი-სამგორი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია შავნაბადა.. 00:00 0
    118
    ნიკა
    ახვლედიანი
    თბილისი ძველი თბილისი სსიპ - აკადემიკოს ილია ვეკუას სახელობის ფიზიკა -მათემატიკის ქალაქ თბილისის 42 სა.. 00:00 0
    119
    luka
    kiladze
    აჭარა ბათუმი სსიპ - ილია ჭავჭავაძის სახელობის ქალაქ ბათუმის 1 საჯარო სკოლა.. 00:00 0