მიიღეთ ცდა სპონსორისგან (167)


  • მოიგეთ ცდები კვირაში ერთხელ
  • 2014წ, შემოდგომის, ფინალები
  • 2014წ, გაზაფხული, ფინალები
  • კლასის საერთო რეიტინგი
  • I ადგილი - ვაუჩერი

    1000 ლარი
    II ადგილი - ვაუჩერი

    500 ლარი
    III ადგილი - ვაუჩერი

    250 ლარი
    ნაპოვნია: მონაწილე
    ავატარი მეტსახელი რეგიონი რაიონი სკოლა საბოლოო შედეგი
    დრო ქულა
    61
    dato
    Gambashidze
    თბილისი ძველი თბილისი სსიპ - გალაკტიონ ტაბიძის სახელობის ქალაქ თბილისის 51 საჯარო სკოლა.. 52:51 152
    62
    ნოდარ
    დუმბაძე
    თბილისი გლდანი-ნაძალადევი სკოლა დამთავრებული.. 24:07 202
    63
    giorgi
    girkelidze
    თბილისი ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა.. 42:44 201
    64
    evgeni
    chanishvili
    თბილისი გლდანი-ნაძალადევი შპს - სერვანტესის სახელობის გიმნაზია აია-ჯესს.. 23:46 0
    65
    tamari
    janelidze
    იმერეთი წყალტუბო სსიპ - ქალაქ წყალტუბოს 1 საჯარო სკოლა.. 24:46 195
    66
    tornike
    nasrashvili
    თბილისი ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა.. 33:49 184
    67
    tamari
    kldiashvili
    იმერეთი ქუთაისი სკოლა დამთავრებული.. 21:03 176
    68
    rusudan
    gortamashvili
    კახეთი თელავი სსიპ - ქალაქ თელავის 9 საჯარო სკოლა.. 27:07 170
    69
    natia
    chaduneli
    მცხეთა-მთიანეთი მცხეთა სსიპ - მცხეთის მუნიციპალიტეტის სოფელ ძეგვის საჯარო სკოლა.. 24:02 168
    70
    ბაია
    იჩუაიძე
    თბილისი ძველი თბილისი სსიპ - ქალაქ თბილისის 24 საჯარო სკოლა.. 23:59 0
    71
    valeri
    mdivani
    თბილისი ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა.. 29:19 165
    72
    iveri
    gholijashvili
    შიდა ქართლი გორი სსიპ - გორის მუნიციპალიტეტის სოფელ პატარა გარეჯვრის საჯარო სკოლა.. 24:22 163
    73
    რეზო
    ჯაჭვლიანი
    თბილისი ისანი-სამგორი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია შავნაბადა.. 24:56 146
    74
    ბაკური
    ცუცხაშვილი
    იმერეთი ქუთაისი სსიპ - წმიდა ნინოს სახელობის ქალაქ ქუთაისის №3 საჯარო სკოლა.. 45:00 145
    75
    sopo
    metonidze
    თბილისი გლდანი-ნაძალადევი სსიპ - ქალაქ თბილისის 175 საჯარო სკოლა.. 33:19 143
    76
    Elene
    Kavteladze
    თბილისი ძველი თბილისი სსიპ - აკადემიკოს ილია ვეკუას სახელობის ფიზიკა -მათემატიკის ქალაქ თბილისის 42 სა.. 43:50 0
    77
    mariam
    kekutia
    თბილისი გლდანი-ნაძალადევი სკოლა-ლიცეუმი პრომეთე.. 27:16 0
    78
    რატი
    პერტია
    თბილისი ძველი თბილისი სსიპ - აკადემიკოს ილია ვეკუას სახელობის ფიზიკა -მათემატიკის ქალაქ თბილისის 42 სა.. 43:25 0
    79
    ნოდარ
    სანაია
    თბილისი ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა.. 30:15 140
    80
    დავითი
    ჯამასპიშვილი
    კახეთი გურჯაანი სსიპ - გურჯაანის მუნიციპალიტეტის სოფელ ბაკურციხის საჯარო სკოლა.. 34:44 136
    81
    დავით
    მაღალთაძე
    თბილისი ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა.. 45:00 135
    82
    dato
    bezhanishvili
    თბილისი ძველი თბილისი სსიპ - აკადემიკოს ილია ვეკუას სახელობის ფიზიკა -მათემატიკის ქალაქ თბილისის 42 სა.. 42:44 131
    83
    qristine
    kotoreishvili
    თბილისი ისანი-სამგორი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია შავნაბადა.. 28:30 0
    84
    გიორგი
    კლიმიაშვილი
    თბილისი ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა.. 41:46 0
    85
    DAVIT
    GORGILADZE
    გურია ოზურგეთი სსიპ - ოზურგეთის მუნიციპალიტეტის სოფელ შრომის საჯარო სკოლა.. 29:35 0
    86
    mariam
    sinauridze
    იმერეთი ქუთაისი სსიპ - ქალაქ ქუთაისის 36 საჯარო სკოლა.. 32:53 121
    87
    giorgi
    oqropiridze
    აჭარა ქობულეთი შპს - ელიტ სქული.. 22:26 0
    88
    anano
    niguriani
    თბილისი ძველი თბილისი სსიპ - გალაკტიონ ტაბიძის სახელობის ქალაქ თბილისის 51 საჯარო სკოლა.. 27:19 0
    89
    მიხეილი
    ბურკაძე
    თბილისი ძველი თბილისი სსიპ - აკადემიკოს ილია ვეკუას სახელობის ფიზიკა -მათემატიკის ქალაქ თბილისის 42 სა.. 45:00 0
    90
    ნიკა
    ტყებუჩავა
    თბილისი ისანი-სამგორი სკოლა ოპიზა.. 26:25 0