მიიღეთ ცდა სპონსორისგან (167)


  • მოიგეთ ცდები კვირაში ერთხელ
  • 2014წ, შემოდგომის, ფინალები
  • 2014წ, გაზაფხული, ფინალები
  • კლასის საერთო რეიტინგი
  • I ადგილი - ვაუჩერი

    1000 ლარი
    II ადგილი - ვაუჩერი

    500 ლარი
    III ადგილი - ვაუჩერი

    250 ლარი
    ნაპოვნია: მონაწილე
    ავატარი მეტსახელი რეგიონი რაიონი სკოლა საბოლოო შედეგი
    დრო ქულა
    31
    keti
    solomnishvili
    თბილისი ისანი-სამგორი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია შავნაბადა.. 20:47 285
    32
    სანდრო
    ბერძენიშვილი
    თბილისი ძველი თბილისი სსიპ - ქალაქ თბილისის 21 საჯარო სკოლა.. 11:28 285
    33
    ზურა
    ტაბეშაძე
    იმერეთი ბაღდათი სსიპ - ქალაქ ბაღდათის 2 საჯარო სკოლა.. 20:17 275
    34
    დინა
    გარბერი
    თბილისი ვაკე-საბურთალო ა.(ა)ი.პ.ჩვენი სკოლა.. 12:15 275
    35
    Vepxo
    Gogoxia
    თბილისი ვაკე-საბურთალო სსიპ - მიხეილ გრუშევსკის სახელობის ქალაქ თბილისის 41 საჯარო სკოლა.. 22:54 274
    36
    ana
    davidovi
    თბილისი ისანი-სამგორი სსიპ - ქალაქ თბილისის 176 საჯარო სკოლა.. 19:59 268
    37
    მარიამი
    ჯგუშია
    თბილისი დიდუბე-ჩუღურეთი სსიპ - ქალაქ თბილისის 166 საჯარო სკოლა.. 17:12 268
    38
    David
    Adamashvili
    თბილისი ძველი თბილისი სსიპ - აკადემიკოს ილია ვეკუას სახელობის ფიზიკა -მათემატიკის ქალაქ თბილისის 42 სა.. 14:21 268
    39
    mariam
    natroshvili
    თბილისი ისანი-სამგორი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია შავნაბადა.. 13:56 268
    40
    Davit
    Lursmanashvili
    შიდა ქართლი ხაშური სსიპ - ქალაქ ხაშურის 9 საჯარო სკოლა.. 15:57 267
    41
    მაგდა
    გელენიძე
    ქვემო ქართლი რუსთავი სკოლა დამთავრებული.. 20:40 265
    42
    გურამ
    ბაძაღუა
    სამეგრელო-ზემოსვანეთი ზუგდიდი სსიპ - ქალაქ ზუგდიდის 3 საჯარო სკოლა.. 09:23 260
    43
    მარიამ
    ერტელიშვილი
    თბილისი ძველი თბილისი სსიპ - გურამ რამიშვილის სახელობის ქალაქ თბილისის 20 საჯარო სკოლა.. 15:35 258
    44
    ნიკოლოზ
    ქოჩიაშვილი
    თბილისი დიდგორი ბაქსვუდის სახელობის სკოლა.. 20:54 256
    45
    zura
    jakeli
    თბილისი ისანი-სამგორი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია შავნაბადა.. 17:55 252
    46
    მიხეილ
    აწყვერელი
    თბილისი ისანი-სამგორი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია შავნაბადა.. 13:26 251
    47
    ოთარ
    აზიკური
    თბილისი ვაკე-საბურთალო სსიპ - თბილისის პირველი ექსპერიმენტული საჯარო სკოლა.. 14:28 248
    48
    giorgi
    shvangiradze
    იმერეთი ქუთაისი სსიპ - წმიდა ნინოს სახელობის ქალაქ ქუთაისის №3 საჯარო სკოლა.. 01:18:50 149
    49
    Mariam
    Mchedlishvili
    თბილისი ძველი თბილისი სსიპ - გალაკტიონ ტაბიძის სახელობის ქალაქ თბილისის 51 საჯარო სკოლა.. 15:10 244
    50
    გიორგი
    სხირტლაძე
    თბილისი ძველი თბილისი შპს - ჩაღლარის საგანმანათლებლო დაწესებულების დემირელის სახელობის კერძო კოლეჯი.. 01:03:44 184
    51
    natia
    chachkhiani
    რაჭა-ლეჩხუმი, ქვემო სვანეთი ცაგერი სსიპ - ცაგერის მუნიციპალიტეტის სოფელ ლაილაშის საჯარო სკოლა.. 15:33 239
    52
    nika
    khitiri
    თბილისი გლდანი-ნაძალადევი შპს - ნუნუ ავაგუმაშვილი.. 18:51 233
    53
    daviti
    demetrashvili
    თბილისი ისანი-სამგორი სსიპ - ქალაქ თბილისის 94 საჯარო სკოლა.. 26:16 229
    54
    Bakari
    Tsirekidze
    იმერეთი ქუთაისი შპს - ჩაღლარის საგანმანათლებლო დაწესებულებების ნიკო ნიკოლაძის სახელობის სკოლა-ლი.. 25:39 229
    55
    iako
    skhirtladze
    თბილისი დიდუბე-ჩუღურეთი სსიპ - ქალაქ თბილისის 116 საჯარო სკოლა.. 12:55 0
    56
    elizbar
    khvichia
    სამეგრელო-ზემოსვანეთი ზუგდიდი სსიპ - ქალაქ ზუგდიდის 3 საჯარო სკოლა.. 15:11 216
    57
    lali
    datuashvili
    კახეთი გურჯაანი სსიპ - გურამ ჭილაშვილის სახელობის ქალაქ გურჯაანის 4 საჯარო სკოლა.. 25:22 209
    58
    გიორგი
    ბედენაშვილი
    კახეთი გურჯაანი სსიპ - გურჯაანის მუნიციპალიტეტის სოფელ ბაკურციხის საჯარო სკოლა.. 31:44 208
    59
    mariami
    abuladze
    თბილისი ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა.. 20:34 207
    60
    ნოდარი
    ქველაძე
    სამცხე-ჯავახეთი ბორჯომი სსიპ - ბორჯომის მუნიციპალიტეტის დაბა ახალდაბის საჯარო სკოლა.. 21:56 206