მიიღეთ ცდა სპონსორისგან (167)


  • მოიგეთ ცდები კვირაში ერთხელ
  • 2014წ, შემოდგომის, ფინალები
  • წინა ტურის შედეგები
  • კლასის საერთო რეიტინგი

  • I ადგილი - სასწავლო ვაუჩერი

    1500 ლარი
    II ადგილი - სასწავლო ვაუჩერი

    1000 ლარი
    III ადგილი - სასწავლო ვაუჩერი

    700 ლარი
    ნაპოვნია: მონაწილე
    მინიმალური ზღვარი: ქულა
    ავატარი მეტსახელი რაიონი სკოლა შესარჩევი
    ტურის შედეგი
    ჯამური ქულა
    ცდა დრო ქულა
    საბოლოო შედეგი
    დრო ქულა
    1
    mariami
    kvirkvaia
    ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა.. 41
    I ცდა
    II ცდა
    2
    giorgi
    giorgobiani
    ცაგერი სსიპ - ცაგერის მუნიციპალიტეტის სოფელ ლაილაშის საჯარო სკოლა.. 56
    I ცდა
    II ცდა
    3
    Nino
    Godoradze
    ვაკე-საბურთალო სსიპ - ქალაქ თბილისის 128 საჯარო სკოლა.. 55
    I ცდა
    II ცდა
    4
    luka
    Tsurtsumia
    ფოთი სსიპ - ქალაქ ფოთის 15 საჯარო სკოლა.. 42
    I ცდა
    II ცდა
    5
    Mariam
    Butkhuzi
    გორი შპს - გორის წმინდა გიორგის სახელობის სკოლა-ლიცეუმი.. 64
    I ცდა
    II ცდა
    6
    soso
    batsashvili
    გურჯაანი სსიპ - გურჯაანის მუნიციპალიტეტის სოფელ ბაკურციხის საჯარო სკოლა.. 51
    I ცდა
    II ცდა
    7
    nino
    giorgadze
    ახალციხე სსიპ - ახალციხის მუნიციპალიტეტის ქალაქ ვალის 2 საჯარო სკოლა.. 59
    I ცდა
    II ცდა
    8
    misha
    pkhakadze
    ზესტაფონი შპს - ზესტაფონის ზოგადსაგანმანათლებლო არასახელმწიფო საერო ჰუმანიტარული საშუალო ს.. 70
    I ცდა
    II ცდა
    9
    tamta
    topuria
    ძველი თბილისი სსიპ - აკადემიკოს ილია ვეკუას სახელობის ფიზიკა -მათემატიკის ქალაქ თბილისის 42 სა.. 40
    I ცდა
    II ცდა
    10
    anastasia
    chikhladze
    ძველი თბილისი სსიპ - ქალაქ თბილისის 63 საჯარო სკოლა.. 43
    I ცდა
    II ცდა
    11
    gvantsa
    omarashvili
    გლდანი-ნაძალადევი სსიპ - ქალაქ თბილისის 175 საჯარო სკოლა.. 38
    I ცდა
    II ცდა
    12
    gvanca
    chachkhiani
    ცაგერი სსიპ - ცაგერის მუნიციპალიტეტის სოფელ ლაილაშის საჯარო სკოლა.. 35
    I ცდა
    II ცდა
    13
    giorgi
    giorgobiani
    ქუთაისი სსიპ - ქალაქ ქუთაისის 20 საჯარო სკოლა.. 46
    I ცდა
    II ცდა
    14
    gigi
    gigauri
    სიღნაღი სსიპ - სიღნაღის მუნიციპალიტეტის სოფელ საქობოს საჯარო სკოლა.. 36
    I ცდა
    II ცდა
    15
    იოსებ
    გეჯაძე
    ძველი თბილისი სსიპ - ქალაქ თბილისის 21 საჯარო სკოლა.. 83
    I ცდა
    II ცდა
    16
    giorgi
    buqulashvili
    გორი სსიპ - ქალაქ გორის 10 საჯარო სკოლა.. 50
    I ცდა
    II ცდა
    17
    vaxo
    chachxiani
    ცაგერი სსიპ - ცაგერის მუნიციპალიტეტის სოფელ ლაილაშის საჯარო სკოლა.. 46
    I ცდა
    II ცდა
    18
    giorgi2000
    nemso
    თეთრი წყარო სსიპ - თეთრიწყაროს მუნიციპალიტეტის სოფელ ახალსოფლის საჯარო სკოლა.. 35
    I ცდა
    II ცდა
    19
    agazbghzadgb
    a\gv\b\abd
    ცაგერი სსიპ - ცაგერის მუნიციპალიტეტის სოფელ ლაილაშის საჯარო სკოლა.. 48
    I ცდა
    II ცდა
    20
    elena
    gzirishvili
    თელავი სსიპ - ქალაქ თელავის 1 საჯარო სკოლა.. 91
    I ცდა
    II ცდა