მიიღეთ ცდა სპონსორისგან (167)


  • მოიგეთ ცდები კვირაში ერთხელ
  • 2014წ, შემოდგომის, ფინალები
  • წინა ტურის შედეგები
  • კლასის საერთო რეიტინგი

  • I ადგილი - სასწავლო ვაუჩერი

    100 %
    II ადგილი - სასწავლო ვაუჩერი

    50 %
    III ადგილი - სასწავლო ვაუჩერი

    30 %
    ნაპოვნია: მონაწილე
    მინიმალური ზღვარი: ქულა
    ავატარი მეტსახელი რაიონი სკოლა შესარჩევი
    ტურის შედეგი
    ჯამური ქულა
    ცდა დრო ქულა
    საბოლოო შედეგი
    დრო ქულა
    1
    giorgi
    giorgobiani
    ცაგერი სსიპ - ცაგერის მუნიციპალიტეტის სოფელ ლაილაშის საჯარო სკოლა.. 81
    I ცდა
    II ცდა
    2
    Nino
    Godoradze
    ვაკე-საბურთალო სსიპ - ქალაქ თბილისის 128 საჯარო სკოლა.. 70
    I ცდა
    II ცდა
    3
    გიორგი
    მაჭარაშვილი
    ვაკე-საბურთალო შპს - "ევროპული სკოლა".. 67
    I ცდა
    II ცდა
    4
    Anna
    Davitashvili
    ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა.. 63
    I ცდა
    II ცდა
    5
    misha
    pkhakadze
    ზესტაფონი შპს - ზესტაფონის ზოგადსაგანმანათლებლო არასახელმწიფო საერო ჰუმანიტარული საშუალო ს.. 69
    I ცდა
    II ცდა
    6
    tamta
    topuria
    ძველი თბილისი სსიპ - აკადემიკოს ილია ვეკუას სახელობის ფიზიკა -მათემატიკის ქალაქ თბილისის 42 სა.. 55
    I ცდა
    II ცდა
    7
    giorgi
    oniani
    გარდაბანი სსიპ - ლევან დევდარიანის სახელობის ქალაქ გარდაბნის 1 საჯარო სკოლა.. 57
    I ცდა
    II ცდა
    8
    vaxo
    chachxiani
    ცაგერი სსიპ - ცაგერის მუნიციპალიტეტის სოფელ ლაილაშის საჯარო სკოლა.. 62
    I ცდა
    II ცდა
    9
    gvanca
    chachkhiani
    ცაგერი სსიპ - ცაგერის მუნიციპალიტეტის სოფელ ლაილაშის საჯარო სკოლა.. 55
    I ცდა
    II ცდა
    10
    elena
    gzirishvili
    თელავი სსიპ - ქალაქ თელავის 1 საჯარო სკოლა.. 64
    I ცდა
    II ცდა
    11
    giorgi
    giorgobiani
    ქუთაისი სსიპ - ქალაქ ქუთაისის 20 საჯარო სკოლა.. 67
    I ცდა
    II ცდა
    12
    Luka
    Jiqia
    წყალტუბო ა(ა)იპ - წმინდა გაბრიელ ეპისკოპოსის სახელობის წყალტუბოს სასულიერო გიმნაზია.. 61
    I ცდა
    II ცდა
    13
    giorgi2000
    nemso
    თეთრი წყარო სსიპ - თეთრიწყაროს მუნიციპალიტეტის სოფელ ახალსოფლის საჯარო სკოლა.. 67
    I ცდა
    II ცდა
    14
    gigi
    gigauri
    სიღნაღი სსიპ - სიღნაღის მუნიციპალიტეტის სოფელ საქობოს საჯარო სკოლა.. 63
    I ცდა
    II ცდა
    15
    vaxtang
    iosava
    ფოთი სსიპ - ქალაქ ფოთის 5 საჯარო სკოლა.. 55
    I ცდა
    II ცდა
    16
    nodari
    qiria
    ხობი სსიპ - ქალაქ ხობის 2 საჯარო სკოლა.. 64
    I ცდა
    II ცდა
    17
    პეტრე
    მერაბიშვილი
    ახალციხე სსიპ - ქალაქ ახალციხის 1 საჯარო სკოლა.. 56
    I ცდა
    II ცდა
    18
    ნინო
    ჯანელიძე
    ამბროლაური სსიპ - ქალაქ ამბროლაურის 2 საჯარო სკოლა.. 84
    I ცდა
    II ცდა
    19
    feride
    beradze
    ხარაგაული სსიპ - ხარაგაულის მუნიციპალიტეტის სოფელ ბორის საჯარო სკოლა.. 58
    I ცდა
    II ცდა
    20
    agazbghzadgb
    a\gv\b\abd
    ცაგერი სსიპ - ცაგერის მუნიციპალიტეტის სოფელ ლაილაშის საჯარო სკოლა.. 67
    I ცდა
    II ცდა