მიიღეთ ცდა სპონსორისგან (167)


  • მოიგეთ ცდები კვირაში ერთხელ
  • 2014წ, შემოდგომის, ფინალები
  • წინა ტურის შედეგები
  • კლასის საერთო რეიტინგი

  • I ადგილი - სასწავლო ვაუჩერი

    1500 ლარი
    II ადგილი - სასწავლო ვაუჩერი

    1000 ლარი
    III ადგილი - სასწავლო ვაუჩერი

    700 ლარი
    ნაპოვნია: მონაწილე
    მინიმალური ზღვარი: ქულა
    ავატარი მეტსახელი რაიონი სკოლა შესარჩევი
    ტურის შედეგი
    ჯამური ქულა
    ცდა დრო ქულა
    საბოლოო შედეგი
    დრო ქულა
    1
    mariami
    kvirkvaia
    ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა.. 38
    I ცდა
    II ცდა
    2
    ალექსი
    ინაური
    ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა.. 87
    I ცდა
    II ცდა
    3
    nodari
    mshvidobadze
    ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა.. 34
    I ცდა
    II ცდა
    4
    სოფი
    ყარალაშვილი
    სიღნაღი სსიპ - სიღნაღის მუნიციპალიტეტის სოფელ საქობოს საჯარო სკოლა.. 36
    I ცდა
    II ცდა
    5
    giorgi
    botkoveli
    ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა.. 71
    I ცდა
    II ცდა
    6
    Nino
    Godoradze
    ვაკე-საბურთალო სსიპ - ქალაქ თბილისის 128 საჯარო სკოლა.. 42
    I ცდა
    II ცდა
    7
    luka
    Tsurtsumia
    ფოთი სსიპ - ქალაქ ფოთის 15 საჯარო სკოლა.. 42
    I ცდა
    II ცდა
    8
    მარიამ
    სამხარაძე
    ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა.. 21
    I ცდა
    II ცდა
    9
    Anna
    Davitashvili
    ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა.. 38
    I ცდა
    II ცდა
    10
    tamta
    topuria
    ძველი თბილისი სსიპ - აკადემიკოს ილია ვეკუას სახელობის ფიზიკა -მათემატიკის ქალაქ თბილისის 42 სა.. 52
    I ცდა
    II ცდა
    11
    ელგუჯა
    მარკოზაშვილი
    გლდანი-ნაძალადევი სსიპ - ქალაქ თბილისის 191 საჯარო სკოლა.. 79
    I ცდა
    II ცდა
    12
    bakhva
    eristavi
    გლდანი-ნაძალადევი შპს - სერვანტესის სახელობის გიმნაზია აია-ჯესს.. 63
    I ცდა
    II ცდა
    13
    ანასტასია
    ცალუღელაშვილი
    თერჯოლა სსიპ - თერჯოლის მუნიციპალიტეტის სოფელ ქვედა სიმონეთის 1 საჯარო სკოლა.. 36
    I ცდა
    II ცდა
    14
    Dito
    Nacvlishvili
    ისანი-სამგორი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია შავნაბადა.. 24
    I ცდა
    II ცდა
    15
    ela
    inaneishvili
    წყალტუბო სსიპ - წყალტუბოს მუნიციპალიტეტის სოფელ ოფშკვითის საჯარო სკოლა.. 100
    I ცდა
    II ცდა
    16
    Mikhael
    Simonishvili
    გორი ა(ა)იპ - ღირსი მამა გიორგი მთაწმინდელის გორის გიმნაზია.. 23
    I ცდა
    II ცდა
    17
    feride
    beradze
    ხარაგაული სსიპ - ხარაგაულის მუნიციპალიტეტის სოფელ ბორის საჯარო სკოლა.. 31
    I ცდა
    II ცდა
    18
    nino
    shatirishvili
    ზესტაფონი შპს - ზესტაფონის ზოგადსაგანმანათლებლო არასახელმწიფო საერო ჰუმანიტარული საშუალო ს.. 100
    I ცდა
    II ცდა
    19
    elena
    gzirishvili
    თელავი სსიპ - ქალაქ თელავის 1 საჯარო სკოლა.. 56
    I ცდა
    II ცდა
    20
    იოსებ
    გეჯაძე
    ძველი თბილისი სსიპ - ქალაქ თბილისის 21 საჯარო სკოლა.. 63
    I ცდა
    II ცდა