მიიღეთ ცდა სპონსორისგან (167)


  • მოიგეთ ცდები კვირაში ერთხელ
  • 2014წ, შემოდგომის, ფინალები
  • წინა ტურის შედეგები
  • კლასის საერთო რეიტინგი

  • I ადგილი - სასწავლო ვაუჩერი

    100 %
    II ადგილი - სასწავლო ვაუჩერი

    50 %
    III ადგილი - სასწავლო ვაუჩერი

    30 %
    ნაპოვნია: მონაწილე
    მინიმალური ზღვარი: ქულა
    ავატარი მეტსახელი რაიონი სკოლა შესარჩევი
    ტურის შედეგი
    ჯამური ქულა
    ცდა დრო ქულა
    საბოლოო შედეგი
    დრო ქულა
    1
    mariami
    kvirkvaia
    ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა.. 93
    I ცდა
    II ცდა
    2
    ალექსი
    ინაური
    ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა.. 100
    I ცდა
    II ცდა
    3
    nodari
    mshvidobadze
    ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა.. 77
    I ცდა
    II ცდა
    4
    giorgi
    botkoveli
    ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა.. 87
    I ცდა
    II ცდა
    5
    luka
    Tsurtsumia
    ფოთი სსიპ - ქალაქ ფოთის 15 საჯარო სკოლა.. 74
    I ცდა
    II ცდა
    6
    მარიამ
    სამხარაძე
    ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა.. 100
    I ცდა
    II ცდა
    7
    Anna
    Davitashvili
    ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა.. 100
    I ცდა
    II ცდა
    8
    nino
    giorgadze
    ახალციხე სსიპ - ახალციხის მუნიციპალიტეტის ქალაქ ვალის 2 საჯარო სკოლა.. 78
    I ცდა
    II ცდა
    9
    misha
    pkhakadze
    ზესტაფონი შპს - ზესტაფონის ზოგადსაგანმანათლებლო არასახელმწიფო საერო ჰუმანიტარული საშუალო ს.. 86
    I ცდა
    II ცდა
    10
    Anano
    Amaglobeli
    გლდანი-ნაძალადევი სკოლა-ლიცეუმი პრომეთე.. 37
    I ცდა
    II ცდა
    11
    ელგუჯა
    მარკოზაშვილი
    გლდანი-ნაძალადევი სსიპ - ქალაქ თბილისის 191 საჯარო სკოლა.. 84
    I ცდა
    II ცდა
    12
    giorgi
    oniani
    გარდაბანი სსიპ - ლევან დევდარიანის სახელობის ქალაქ გარდაბნის 1 საჯარო სკოლა.. 36
    I ცდა
    II ცდა
    13
    Misho
    Rostomashvili
    დუშეთი სსიპ - დუშეთის მუნიციპალიტეტის სოფელ ოძისის საჯარო სკოლა.. 87
    I ცდა
    II ცდა
    14
    bakhva
    eristavi
    გლდანი-ნაძალადევი შპს - სერვანტესის სახელობის გიმნაზია აია-ჯესს.. 62
    I ცდა
    II ცდა
    15
    levani
    shayulashvili
    ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა.. 80
    I ცდა
    II ცდა
    16
    gigi
    gigauri
    სიღნაღი სსიპ - სიღნაღის მუნიციპალიტეტის სოფელ საქობოს საჯარო სკოლა.. 59
    I ცდა
    II ცდა
    17
    gvanca
    chachkhiani
    ცაგერი სსიპ - ცაგერის მუნიციპალიტეტის სოფელ ლაილაშის საჯარო სკოლა.. 37
    I ცდა
    II ცდა
    18
    დავით
    გუდაძე
    გლდანი-ნაძალადევი შპს - ქართულ-ამერიკული უმაღლესი სკოლა.. 33
    I ცდა
    II ცდა
    19
    იოსებ
    გეჯაძე
    ძველი თბილისი სსიპ - ქალაქ თბილისის 21 საჯარო სკოლა.. 77
    I ცდა
    II ცდა
    20
    elene
    kharbedia
    სენაკი შპს - სკოლა მარიოტა.. 51
    I ცდა
    II ცდა