მიიღეთ ცდა სპონსორისგან (167)
  • მოიგეთ ცდები კვირაში ერთხელ
  • 2014წ, შემოდგომის, ფინალები
  • წინა ტურის შედეგები
  • კლასის საერთო რეიტინგი

  • ნაპოვნია: მონაწილე
    მინიმალური ზღვარი: ქულა
    ავატარი მეტსახელი რაიონი სკოლა შესარჩევი
    ტურის შედეგი
    ჯამური ქულა
    ცდა დრო ქულა
    საბოლოო შედეგი
    დრო ქულა
    1
    mariami
    kvirkvaia
    ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა.. 39
    I ცდა
    II ცდა
    2
    Lana
    Pantskalashvili
    ისანი-სამგორი ინტელექტი XXI.. 60
    I ცდა
    II ცდა
    3
    სოფი
    ყარალაშვილი
    სიღნაღი სსიპ - სიღნაღის მუნიციპალიტეტის სოფელ საქობოს საჯარო სკოლა.. 90
    I ცდა
    II ცდა
    4
    ნიკოლოზ
    ონეზაშვილი
    ვაკე-საბურთალო სსიპ - ქალაქ თბილისის 102 საჯარო სკოლა.. 98
    I ცდა
    II ცდა
    5
    giorgi
    giorgobiani
    ცაგერი სსიპ - ცაგერის მუნიციპალიტეტის სოფელ ლაილაშის საჯარო სკოლა.. 100
    I ცდა
    II ცდა
    6
    giorgi
    botkoveli
    ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა.. 50
    I ცდა
    II ცდა
    7
    luka
    Tsurtsumia
    ფოთი სსიპ - ქალაქ ფოთის 15 საჯარო სკოლა.. 40
    I ცდა
    II ცდა
    8
    გიორგი
    მაჭარაშვილი
    ვაკე-საბურთალო შპს - "ევროპული სკოლა".. 77
    I ცდა
    II ცდა
    9
    Anna
    Davitashvili
    ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა.. 40
    I ცდა
    II ცდა
    10
    giorgi
    oniani
    გარდაბანი სსიპ - ლევან დევდარიანის სახელობის ქალაქ გარდაბნის 1 საჯარო სკოლა.. 43
    I ცდა
    II ცდა
    11
    Luka
    Jiqia
    წყალტუბო ა(ა)იპ - წმინდა გაბრიელ ეპისკოპოსის სახელობის წყალტუბოს სასულიერო გიმნაზია.. 54
    I ცდა
    II ცდა
    12
    Anri
    Jojua
    მარტვილი სსიპ - მარტვილის მუნიციპალიტეტის სოფელ ტალერის საჯარო სკოლა.. 61
    I ცდა
    II ცდა
    13
    giorgi
    giorgobiani
    ქუთაისი სსიპ - ქალაქ ქუთაისის 20 საჯარო სკოლა.. 100
    I ცდა
    II ცდა
    14
    იოსებ
    გეჯაძე
    ძველი თბილისი სსიპ - ქალაქ თბილისის 21 საჯარო სკოლა.. 45
    I ცდა
    II ცდა
    15
    Luka
    Gambashidze
    ვაკე-საბურთალო სსიპ - ქართველ იუნკერთა სახელობის ქალაქ თბილისის 52 საჯარო სკოლა.. 54
    I ცდა
    II ცდა
    16
    giorgi2000
    nemso
    თეთრი წყარო სსიპ - თეთრიწყაროს მუნიციპალიტეტის სოფელ ახალსოფლის საჯარო სკოლა.. 97
    I ცდა
    II ცდა
    17
    gvanca
    chachkhiani
    ცაგერი სსიპ - ცაგერის მუნიციპალიტეტის სოფელ ლაილაშის საჯარო სკოლა.. 71
    I ცდა
    II ცდა
    18
    vaxo
    chachxiani
    ცაგერი სსიპ - ცაგერის მუნიციპალიტეტის სოფელ ლაილაშის საჯარო სკოლა.. 100
    I ცდა
    II ცდა
    19
    gigi
    gigauri
    სიღნაღი სსიპ - სიღნაღის მუნიციპალიტეტის სოფელ საქობოს საჯარო სკოლა.. 82
    I ცდა
    II ცდა
    20
    agazbghzadgb
    a\gv\b\abd
    ცაგერი სსიპ - ცაგერის მუნიციპალიტეტის სოფელ ლაილაშის საჯარო სკოლა.. 96
    I ცდა
    II ცდა