მიიღეთ ცდა სპონსორისგან (167)


  • მოიგეთ ცდები კვირაში ერთხელ
  • 2014წ, შემოდგომის, ფინალები
  • წინა ტურის შედეგები
  • კლასის საერთო რეიტინგი

  • I ადგილი - სასწავლო ვაუჩერი

    100 %
    II ადგილი - სასწავლო ვაუჩერი

    50 %
    III ადგილი - სასწავლო ვაუჩერი

    30 %
    ნაპოვნია: მონაწილე
    მინიმალური ზღვარი: ქულა
    ავატარი მეტსახელი რაიონი სკოლა შესარჩევი
    ტურის შედეგი
    ჯამური ქულა
    ცდა დრო ქულა
    საბოლოო შედეგი
    დრო ქულა
    1
    Nino
    Godoradze
    ვაკე-საბურთალო სსიპ - ქალაქ თბილისის 128 საჯარო სკოლა.. 82
    I ცდა
    II ცდა
    2
    Mariam
    Butkhuzi
    გორი შპს - გორის წმინდა გიორგის სახელობის სკოლა-ლიცეუმი.. 91
    I ცდა
    II ცდა
    3
    მარიამ
    სამხარაძე
    ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა.. 100
    I ცდა
    II ცდა
    4
    Nika
    Beitrishvili
    გლდანი-ნაძალადევი სკოლა-ლიცეუმი პრომეთე.. 88
    I ცდა
    II ცდა
    5
    ნინო
    ბეუქლიშვილი
    ყვარელი სსიპ - ილია ჭავჭავაძის სახელობის ყვარლის 1 საჯარო სკოლა.. 92
    I ცდა
    II ცდა
    6
    dato
    sreseli
    გორი შპს - გორის წმინდა გიორგის სახელობის სკოლა-ლიცეუმი.. 94
    I ცდა
    II ცდა
    7
    soso
    batsashvili
    გურჯაანი სსიპ - გურჯაანის მუნიციპალიტეტის სოფელ ბაკურციხის საჯარო სკოლა.. 85
    I ცდა
    II ცდა
    8
    tamta
    topuria
    ძველი თბილისი სსიპ - აკადემიკოს ილია ვეკუას სახელობის ფიზიკა -მათემატიკის ქალაქ თბილისის 42 სა.. 85
    I ცდა
    II ცდა
    9
    reziko
    didebashvili
    ისანი-სამგორი სსიპ - ქალაქ თბილისის 106 საჯარო სკოლა.. 95
    I ცდა
    II ცდა
    10
    gurami
    bulia
    გლდანი-ნაძალადევი შპს - სამეცნიერო - საწარმოო ფირმა ალმასი.. 93
    I ცდა
    II ცდა
    11
    bakhva
    eristavi
    გლდანი-ნაძალადევი შპს - სერვანტესის სახელობის გიმნაზია აია-ჯესს.. 90
    I ცდა
    II ცდა
    12
    Luka
    Jiqia
    წყალტუბო ა(ა)იპ - წმინდა გაბრიელ ეპისკოპოსის სახელობის წყალტუბოს სასულიერო გიმნაზია.. 96
    I ცდა
    II ცდა
    13
    elena
    gzirishvili
    თელავი სსიპ - ქალაქ თელავის 1 საჯარო სკოლა.. 100
    I ცდა
    II ცდა
    14
    Luka
    Gambashidze
    ვაკე-საბურთალო სსიპ - ქართველ იუნკერთა სახელობის ქალაქ თბილისის 52 საჯარო სკოლა.. 92
    I ცდა
    II ცდა
    15
    პეტრე
    მერაბიშვილი
    ახალციხე სსიპ - ქალაქ ახალციხის 1 საჯარო სკოლა.. 86
    I ცდა
    II ცდა
    16
    თამარ
    აბაიშვილი
    ძველი თბილისი თბილისის 150 საჯარო სკოლა.. 87
    I ცდა
    II ცდა
    17
    გვანცა
    ჯგუშია
    დიდუბე-ჩუღურეთი სსიპ - ქალაქ თბილისის 166 საჯარო სკოლა.. 82
    I ცდა
    II ცდა
    18
    იოსებ
    გეჯაძე
    ძველი თბილისი სსიპ - ქალაქ თბილისის 21 საჯარო სკოლა.. 96
    I ცდა
    II ცდა
    19
    feride
    beradze
    ხარაგაული სსიპ - ხარაგაულის მუნიციპალიტეტის სოფელ ბორის საჯარო სკოლა.. 92
    I ცდა
    II ცდა
    20
    ნინო
    ჯანელიძე
    ამბროლაური სსიპ - ქალაქ ამბროლაურის 2 საჯარო სკოლა.. 87
    I ცდა
    II ცდა