მიიღეთ ცდა სპონსორისგან (167)


  • მოიგეთ ცდები კვირაში ერთხელ
  • 2014წ, შემოდგომის, ფინალები
  • წინა ტურის შედეგები
  • კლასის საერთო რეიტინგი

  • I ადგილი - სასწავლო ვაუჩერი

    100 %
    II ადგილი - სასწავლო ვაუჩერი

    50 %
    III ადგილი - სასწავლო ვაუჩერი

    30 %
    ნაპოვნია: მონაწილე
    მინიმალური ზღვარი: ქულა
    ავატარი მეტსახელი რაიონი სკოლა შესარჩევი
    ტურის შედეგი
    ჯამური ქულა
    ცდა დრო ქულა
    საბოლოო შედეგი
    დრო ქულა
    1
    mariami
    kvirkvaia
    ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა.. 30
    I ცდა
    II ცდა
    2
    ნიკოლოზ
    ონეზაშვილი
    ვაკე-საბურთალო სსიპ - ქალაქ თბილისის 102 საჯარო სკოლა.. 52
    I ცდა
    II ცდა
    3
    giorgi
    giorgobiani
    ცაგერი სსიპ - ცაგერის მუნიციპალიტეტის სოფელ ლაილაშის საჯარო სკოლა.. 74
    I ცდა
    II ცდა
    4
    dato
    sreseli
    გორი შპს - გორის წმინდა გიორგის სახელობის სკოლა-ლიცეუმი.. 29
    I ცდა
    II ცდა
    5
    გიორგი
    მაჭარაშვილი
    ვაკე-საბურთალო შპს - "ევროპული სკოლა".. 59
    I ცდა
    II ცდა
    6
    misha
    pkhakadze
    ზესტაფონი შპს - ზესტაფონის ზოგადსაგანმანათლებლო არასახელმწიფო საერო ჰუმანიტარული საშუალო ს.. 75
    I ცდა
    II ცდა
    7
    Mikhael
    Simonishvili
    გორი ა(ა)იპ - ღირსი მამა გიორგი მთაწმინდელის გორის გიმნაზია.. 31
    I ცდა
    II ცდა
    8
    Anano
    Amaglobeli
    გლდანი-ნაძალადევი სკოლა-ლიცეუმი პრომეთე.. 37
    I ცდა
    II ცდა
    9
    Vaniko
    Navrozashvili
    გლდანი-ნაძალადევი შპს - ქართულ-ამერიკული უმაღლესი სკოლა.. 35
    I ცდა
    II ცდა
    10
    giorgi
    oniani
    გარდაბანი სსიპ - ლევან დევდარიანის სახელობის ქალაქ გარდაბნის 1 საჯარო სკოლა.. 42
    I ცდა
    II ცდა
    11
    gurami
    bulia
    გლდანი-ნაძალადევი შპს - სამეცნიერო - საწარმოო ფირმა ალმასი.. 46
    I ცდა
    II ცდა
    12
    gvantsa
    omarashvili
    გლდანი-ნაძალადევი სსიპ - ქალაქ თბილისის 175 საჯარო სკოლა.. 31
    I ცდა
    II ცდა
    13
    bakhva
    eristavi
    გლდანი-ნაძალადევი შპს - სერვანტესის სახელობის გიმნაზია აია-ჯესს.. 26
    I ცდა
    II ცდა
    14
    ანასტასია
    ცალუღელაშვილი
    თერჯოლა სსიპ - თერჯოლის მუნიციპალიტეტის სოფელ ქვედა სიმონეთის 1 საჯარო სკოლა.. 36
    I ცდა
    II ცდა
    15
    Anri
    Jojua
    მარტვილი სსიპ - მარტვილის მუნიციპალიტეტის სოფელ ტალერის საჯარო სკოლა.. 33
    I ცდა
    II ცდა
    16
    Liliko
    Saladze
    გლდანი-ნაძალადევი შპს - ცოდნა.. 34
    I ცდა
    II ცდა
    17
    იოსებ
    გეჯაძე
    ძველი თბილისი სსიპ - ქალაქ თბილისის 21 საჯარო სკოლა.. 60
    I ცდა
    II ცდა
    18
    vaxo
    chachxiani
    ცაგერი სსიპ - ცაგერის მუნიციპალიტეტის სოფელ ლაილაშის საჯარო სკოლა.. 49
    I ცდა
    II ცდა
    19
    ნინო
    ჯანელიძე
    ამბროლაური სსიპ - ქალაქ ამბროლაურის 2 საჯარო სკოლა.. 30
    I ცდა
    II ცდა
    20
    gvanca
    chachkhiani
    ცაგერი სსიპ - ცაგერის მუნიციპალიტეტის სოფელ ლაილაშის საჯარო სკოლა.. 41
    I ცდა
    II ცდა