მიიღეთ ცდა სპონსორისგან (168)


  • მოიგეთ ცდები კვირაში ერთხელ
  • 2014წ, შემოდგომის, ფინალები
  • წინა ტურის შედეგები
  • კლასის საერთო რეიტინგი

  • I ადგილი - სასწავლო ვაუჩერი

    1500 ლარი
    II ადგილი - სასწავლო ვაუჩერი

    1000 ლარი
    III ადგილი - სასწავლო ვაუჩერი

    700 ლარი
    ნაპოვნია: მონაწილე
    მინიმალური ზღვარი: ქულა
    ავატარი მეტსახელი რაიონი სკოლა შესარჩევი
    ტურის შედეგი
    ჯამური ქულა
    ცდა დრო ქულა
    საბოლოო შედეგი
    დრო ქულა
    1
    Lana
    Pantskalashvili
    ისანი-სამგორი ინტელექტი XXI.. 58
    I ცდა
    II ცდა
    2
    სოფი
    ყარალაშვილი
    სიღნაღი სსიპ - სიღნაღის მუნიციპალიტეტის სოფელ საქობოს საჯარო სკოლა.. 58
    I ცდა
    II ცდა
    3
    giorgi
    giorgobiani
    ცაგერი სსიპ - ცაგერის მუნიციპალიტეტის სოფელ ლაილაშის საჯარო სკოლა.. 87
    I ცდა
    II ცდა
    4
    Mariam
    Butkhuzi
    გორი შპს - გორის წმინდა გიორგის სახელობის სკოლა-ლიცეუმი.. 64
    I ცდა
    II ცდა
    5
    soso
    batsashvili
    გურჯაანი სსიპ - გურჯაანის მუნიციპალიტეტის სოფელ ბაკურციხის საჯარო სკოლა.. 62
    I ცდა
    II ცდა
    6
    Anna
    Davitashvili
    ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა.. 43
    I ცდა
    II ცდა
    7
    misha
    pkhakadze
    ზესტაფონი შპს - ზესტაფონის ზოგადსაგანმანათლებლო არასახელმწიფო საერო ჰუმანიტარული საშუალო ს.. 46
    I ცდა
    II ცდა
    8
    Lika
    Goderdzishvili
    გორი ა(ა)იპ - ღირსი მამა გიორგი მთაწმინდელის გორის გიმნაზია.. 62
    I ცდა
    II ცდა
    9
    gurami
    bulia
    გლდანი-ნაძალადევი შპს - სამეცნიერო - საწარმოო ფირმა ალმასი.. 38
    I ცდა
    II ცდა
    10
    Dato
    Goderdzishvili
    გორი ა(ა)იპ - ღირსი მამა გიორგი მთაწმინდელის გორის გიმნაზია.. 63
    I ცდა
    II ცდა
    11
    gigi
    gigauri
    სიღნაღი სსიპ - სიღნაღის მუნიციპალიტეტის სოფელ საქობოს საჯარო სკოლა.. 52
    I ცდა
    II ცდა
    12
    giorgi2000
    nemso
    თეთრი წყარო სსიპ - თეთრიწყაროს მუნიციპალიტეტის სოფელ ახალსოფლის საჯარო სკოლა.. 72
    I ცდა
    II ცდა
    13
    Mikhael
    Simonishvili
    გორი ა(ა)იპ - ღირსი მამა გიორგი მთაწმინდელის გორის გიმნაზია.. 56
    I ცდა
    II ცდა
    14
    პეტრე
    მერაბიშვილი
    ახალციხე სსიპ - ქალაქ ახალციხის 1 საჯარო სკოლა.. 41
    I ცდა
    II ცდა
    15
    დავით
    გუდაძე
    გლდანი-ნაძალადევი შპს - ქართულ-ამერიკული უმაღლესი სკოლა.. 49
    I ცდა
    II ცდა
    16
    ალბინა
    ქვარაია
    ხობი სსიპ - ხობის მუნიციპალიტეტის სოფელ ძველი ხიბულის საჯარო სკოლა.. 56
    I ცდა
    II ცდა
    17
    giorgi
    giorgobiani
    ქუთაისი სსიპ - ქალაქ ქუთაისის 20 საჯარო სკოლა.. 77
    I ცდა
    II ცდა
    18
    elene
    kharbedia
    სენაკი შპს - სკოლა მარიოტა.. 39
    I ცდა
    II ცდა
    19
    elena
    gzirishvili
    თელავი სსიპ - ქალაქ თელავის 1 საჯარო სკოლა.. 100
    I ცდა
    II ცდა
    20
    იოსებ
    გეჯაძე
    ძველი თბილისი სსიპ - ქალაქ თბილისის 21 საჯარო სკოლა.. 43
    I ცდა
    II ცდა