მიიღეთ ცდა სპონსორისგან (167)


  • მოიგეთ ცდები კვირაში ერთხელ
  • 2014წ, შემოდგომის, ფინალები
  • წინა ტურის შედეგები
  • კლასის საერთო რეიტინგი

  • I ადგილი - სასწავლო ვაუჩერი

    100 %
    II ადგილი - სასწავლო ვაუჩერი

    50 %
    III ადგილი - სასწავლო ვაუჩერი

    30 %
    ნაპოვნია: მონაწილე
    მინიმალური ზღვარი: ქულა
    ავატარი მეტსახელი რაიონი სკოლა შესარჩევი
    ტურის შედეგი
    ჯამური ქულა
    ცდა დრო ქულა
    საბოლოო შედეგი
    დრო ქულა
    1
    ნიკოლოზ
    სოხაძე
    ძველი თბილისი სსიპ - აკადემიკოს ილია ვეკუას სახელობის ფიზიკა -მათემატიკის ქალაქ თბილისის 42 სა.. 89
    I ცდა
    II ცდა
    2
    Ånnå
    Simônišhvili
    გორი ა(ა)იპ - ღირსი მამა გიორგი მთაწმინდელის გორის გიმნაზია.. 70
    I ცდა
    II ცდა
    3
    Mariam
    Butkhuzi
    გორი შპს - გორის წმინდა გიორგის სახელობის სკოლა-ლიცეუმი.. 66
    I ცდა
    II ცდა
    4
    Nika
    Otarashvili
    ისანი-სამგორი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია შავნაბადა.. 52
    I ცდა
    II ცდა
    5
    ლანა
    გიორგაძე
    გლდანი-ნაძალადევი სსიპ - ქალაქ თბილისის 181 საჯარო სკოლა.. 98
    I ცდა
    II ცდა
    6
    giorgi
    diakonashvili
    ისანი-სამგორი სსიპ - ქალაქ თბილისის 157 საჯარო სკოლა.. 55
    I ცდა
    II ცდა
    7
    ანა
    აბრამიძე
    გლდანი-ნაძალადევი სსიპ - ქალაქ თბილისის 175 საჯარო სკოლა.. 60
    I ცდა
    II ცდა
    8
    Gega
    Megrelishvili
    ზესტაფონი შპს - ზესტაფონის ზოგადსაგანმანათლებლო არასახელმწიფო საერო ჰუმანიტარული საშუალო ს.. 52
    I ცდა
    II ცდა
    9
    Irakli
    Megrelishvili
    ზესტაფონი შპს - ზესტაფონის ზოგადსაგანმანათლებლო არასახელმწიფო საერო ჰუმანიტარული საშუალო ს.. 57
    I ცდა
    II ცდა
    10
    Sido
    Mushkudiani
    ქუთაისი შპს - ჩაღლარის საგანმანათლებლო დაწესებულებების ნიკო ნიკოლაძის სახელობის სკოლა-ლი.. 52
    I ცდა
    II ცდა
    11
    vakho
    gvenetadze
    დიდუბე-ჩუღურეთი ვახტანგ ესვანჯიას სახელობის იტალიური სკოლა ცისკარი.. 76
    I ცდა
    II ცდა
    12
    ცოტნე
    კაკაურიძე
    ძველი თბილისი სსიპ - გალაკტიონ ტაბიძის სახელობის ქალაქ თბილისის 51 საჯარო სკოლა.. 89
    I ცდა
    II ცდა
    13
    მარიამი
    ნიგურიანი
    ძველი თბილისი სსიპ - გალაკტიონ ტაბიძის სახელობის ქალაქ თბილისის 51 საჯარო სკოლა.. 62
    I ცდა
    II ცდა
    14
    Qeti
    Bachalashvili
    ძველი თბილისი სსიპ - აკადემიკოს ილია ვეკუას სახელობის ფიზიკა -მათემატიკის ქალაქ თბილისის 42 სა.. 67
    I ცდა
    II ცდა
    15
    giorgi
    Gergaia
    ძველი თბილისი სსიპ - აკადემიკოს ილია ვეკუას სახელობის ფიზიკა -მათემატიკის ქალაქ თბილისის 42 სა.. 57
    I ცდა
    II ცდა
    16
    ლიკა
    ფირცხალაიშვილი
    ბათუმი სსიპ - ილია ჭავჭავაძის სახელობის ქალაქ ბათუმის 1 საჯარო სკოლა.. 58
    I ცდა
    II ცდა
    17
    ნინი
    ხუნძაკიშვილი
    ძველი თბილისი სსიპ - აკადემიკოს ილია ვეკუას სახელობის ფიზიკა -მათემატიკის ქალაქ თბილისის 42 სა.. 62
    I ცდა
    II ცდა
    18
    ela
    inaneishvili
    წყალტუბო სსიპ - წყალტუბოს მუნიციპალიტეტის სოფელ ოფშკვითის საჯარო სკოლა.. 55
    I ცდა
    II ცდა
    19
    luka
    nekerauli
    ძველი თბილისი შპს - ჩაღლარის საგანმანათლებლო დაწესებულების დემირელის სახელობის კერძო კოლეჯი.. 56
    I ცდა
    II ცდა
    20
    giorgi
    giorgobiani
    ქუთაისი სსიპ - ქალაქ ქუთაისის 20 საჯარო სკოლა.. 69
    I ცდა
    II ცდა