მიიღეთ ცდა სპონსორისგან (167)


  • მოიგეთ ცდები კვირაში ერთხელ
  • 2014წ, შემოდგომის, ფინალები
  • წინა ტურის შედეგები
  • კლასის საერთო რეიტინგი

  • I ადგილი - სასწავლო ვაუჩერი

    100 %
    II ადგილი - სასწავლო ვაუჩერი

    50 %
    III ადგილი - სასწავლო ვაუჩერი

    30 %
    ნაპოვნია: მონაწილე
    მინიმალური ზღვარი: ქულა
    ავატარი მეტსახელი რაიონი სკოლა შესარჩევი
    ტურის შედეგი
    ჯამური ქულა
    ცდა დრო ქულა
    საბოლოო შედეგი
    დრო ქულა
    1
    ნიკოლოზ
    სოხაძე
    ძველი თბილისი სსიპ - აკადემიკოს ილია ვეკუას სახელობის ფიზიკა -მათემატიკის ქალაქ თბილისის 42 სა.. 92
    I ცდა
    II ცდა
    2
    elene
    kachkachishvili
    ვაკე-საბურთალო შპს - იოანე პეტრიწის სახელობის სკოლა იბერია.. 56
    I ცდა
    II ცდა
    3
    Giorgi
    Adikashvili
    ძველი თბილისი სსიპ - აკადემიკოს ილია ვეკუას სახელობის ფიზიკა -მათემატიკის ქალაქ თბილისის 42 სა.. 79
    I ცდა
    II ცდა
    4
    Mariam
    Butkhuzi
    გორი შპს - გორის წმინდა გიორგის სახელობის სკოლა-ლიცეუმი.. 79
    I ცდა
    II ცდა
    5
    Nika
    Otarashvili
    ისანი-სამგორი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია შავნაბადა.. 30
    I ცდა
    II ცდა
    6
    თეკლე
    შალიკიანი
    ქუთაისი სსიპ - ანდრია რაზმაძის სახელობის ქალაქ ქუთაისის 41 ფიზიკა - მათემატიკის საჯარო ს.. 84
    I ცდა
    II ცდა
    7
    andria
    megrelishvili
    ზესტაფონი შპს - ზესტაფონის ზოგადსაგანმანათლებლო არასახელმწიფო საერო ჰუმანიტარული საშუალო ს.. 92
    I ცდა
    II ცდა
    8
    Gega
    Megrelishvili
    ზესტაფონი შპს - ზესტაფონის ზოგადსაგანმანათლებლო არასახელმწიფო საერო ჰუმანიტარული საშუალო ს.. 86
    I ცდა
    II ცდა
    9
    Irakli
    Megrelishvili
    ზესტაფონი შპს - ზესტაფონის ზოგადსაგანმანათლებლო არასახელმწიფო საერო ჰუმანიტარული საშუალო ს.. 74
    I ცდა
    II ცდა
    10
    მარიამი
    ნიგურიანი
    ძველი თბილისი სსიპ - გალაკტიონ ტაბიძის სახელობის ქალაქ თბილისის 51 საჯარო სკოლა.. 70
    I ცდა
    II ცდა
    11
    giorgi
    Gergaia
    ძველი თბილისი სსიპ - აკადემიკოს ილია ვეკუას სახელობის ფიზიკა -მათემატიკის ქალაქ თბილისის 42 სა.. 85
    I ცდა
    II ცდა
    12
    Tekla
    Archvadze
    ვაკე-საბურთალო სსიპ - ქალაქ თბილისის 102 საჯარო სკოლა.. 36
    I ცდა
    II ცდა
    13
    luka
    lutidze
    ზესტაფონი შპს - ზესტაფონის ზოგადსაგანმანათლებლო არასახელმწიფო საერო ჰუმანიტარული საშუალო ს.. 80
    I ცდა
    II ცდა
    14
    ნინი
    ხუნძაკიშვილი
    ძველი თბილისი სსიპ - აკადემიკოს ილია ვეკუას სახელობის ფიზიკა -მათემატიკის ქალაქ თბილისის 42 სა.. 100
    I ცდა
    II ცდა
    15
    Qeti
    Bachalashvili
    ძველი თბილისი სსიპ - აკადემიკოს ილია ვეკუას სახელობის ფიზიკა -მათემატიკის ქალაქ თბილისის 42 სა.. 59
    I ცდა
    II ცდა
    16
    Sido
    Mushkudiani
    ქუთაისი შპს - ჩაღლარის საგანმანათლებლო დაწესებულებების ნიკო ნიკოლაძის სახელობის სკოლა-ლი.. 46
    I ცდა
    II ცდა
    17
    levani
    vatiashvili
    გორი სსიპ - გორის მუნიციპალიტეტის სოფელ ახრისის საჯარო სკოლა.. 39
    I ცდა
    II ცდა
    18
    bachi
    kakaladze
    ქობულეთი სსიპ - ქალაქ ქობულეთის 1 საჯარო სკოლა.. 35
    I ცდა
    II ცდა
    19
    Gvantsa
    Shalibashili
    ძველი თბილისი სსიპ - აკადემიკოს ილია ვეკუას სახელობის ფიზიკა -მათემატიკის ქალაქ თბილისის 42 სა.. 84
    I ცდა
    II ცდა
    20
    Gvantsa
    Ichkiti
    გორი სსიპ - ქალაქ გორის 2 საჯარო სკოლა.. 22
    I ცდა
    II ცდა