მიიღეთ ცდა სპონსორისგან (167)
  • მოიგეთ ცდები კვირაში ერთხელ
  • 2014წ, შემოდგომის, ფინალები
  • წინა ტურის შედეგები
  • კლასის საერთო რეიტინგი

  • ნაპოვნია: მონაწილე
    მინიმალური ზღვარი: ქულა
    ავატარი მეტსახელი რაიონი სკოლა შესარჩევი
    ტურის შედეგი
    ჯამური ქულა
    ცდა დრო ქულა
    საბოლოო შედეგი
    დრო ქულა
    1
    ნიკოლოზ
    სოხაძე
    ძველი თბილისი სსიპ - აკადემიკოს ილია ვეკუას სახელობის ფიზიკა -მათემატიკის ქალაქ თბილისის 42 სა.. 97
    I ცდა
    II ცდა
    2
    elene
    kachkachishvili
    ვაკე-საბურთალო შპს - იოანე პეტრიწის სახელობის სკოლა იბერია.. 94
    I ცდა
    II ცდა
    3
    Ånnå
    Simônišhvili
    გორი ა(ა)იპ - ღირსი მამა გიორგი მთაწმინდელის გორის გიმნაზია.. 78
    I ცდა
    II ცდა
    4
    Mariam
    Butkhuzi
    გორი შპს - გორის წმინდა გიორგის სახელობის სკოლა-ლიცეუმი.. 50
    I ცდა
    II ცდა
    5
    Nika
    Otarashvili
    ისანი-სამგორი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია შავნაბადა.. 77
    I ცდა
    II ცდა
    6
    ლანა
    გიორგაძე
    გლდანი-ნაძალადევი სსიპ - ქალაქ თბილისის 181 საჯარო სკოლა.. 46
    I ცდა
    II ცდა
    7
    giorgi
    diakonashvili
    ისანი-სამგორი სსიპ - ქალაქ თბილისის 157 საჯარო სკოლა.. 71
    I ცდა
    II ცდა
    8
    ანა
    აბრამიძე
    გლდანი-ნაძალადევი სსიპ - ქალაქ თბილისის 175 საჯარო სკოლა.. 43
    I ცდა
    II ცდა
    9
    Andrey
    Kerninski
    ისანი-სამგორი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია შავნაბადა.. 70
    I ცდა
    II ცდა
    10
    Dato
    Kvaratskhelia
    წალენჯიხა შპს - არასახელმწიფო საერო მრავალპროფილიანი საშუალო სკოლა "ქიაჩი".. 95
    I ცდა
    II ცდა
    11
    giorgi
    Gergaia
    ძველი თბილისი სსიპ - აკადემიკოს ილია ვეკუას სახელობის ფიზიკა -მათემატიკის ქალაქ თბილისის 42 სა.. 47
    I ცდა
    II ცდა
    12
    vakho
    gvenetadze
    დიდუბე-ჩუღურეთი ვახტანგ ესვანჯიას სახელობის იტალიური სკოლა ცისკარი.. 96
    I ცდა
    II ცდა
    13
    giorgi
    giorgobiani
    ქუთაისი სსიპ - ქალაქ ქუთაისის 20 საჯარო სკოლა.. 82
    I ცდა
    II ცდა
    14
    მარიამი
    ნიგურიანი
    ძველი თბილისი სსიპ - გალაკტიონ ტაბიძის სახელობის ქალაქ თბილისის 51 საჯარო სკოლა.. 90
    I ცდა
    II ცდა
    15
    Sido
    Mushkudiani
    ქუთაისი შპს - ჩაღლარის საგანმანათლებლო დაწესებულებების ნიკო ნიკოლაძის სახელობის სკოლა-ლი.. 66
    I ცდა
    II ცდა
    16
    Datuna
    Kvaratskhelia
    წალენჯიხა შპს - არასახელმწიფო საერო მრავალპროფილიანი საშუალო სკოლა "ქიაჩი".. 96
    I ცდა
    II ცდა
    17
    Derick
    Rose
    წალენჯიხა შპს - არასახელმწიფო საერო მრავალპროფილიანი საშუალო სკოლა "ქიაჩი".. 86
    I ცდა
    II ცდა
    18
    ნინი
    ხუნძაკიშვილი
    ძველი თბილისი სსიპ - აკადემიკოს ილია ვეკუას სახელობის ფიზიკა -მათემატიკის ქალაქ თბილისის 42 სა.. 59
    I ცდა
    II ცდა
    19
    ცოტნე
    კაკაურიძე
    ძველი თბილისი სსიპ - გალაკტიონ ტაბიძის სახელობის ქალაქ თბილისის 51 საჯარო სკოლა.. 94
    I ცდა
    II ცდა
    20
    Gvantsa
    Ichkiti
    გორი სსიპ - ქალაქ გორის 2 საჯარო სკოლა.. 53
    I ცდა
    II ცდა