მიიღეთ ცდა სპონსორისგან (167)


  • მოიგეთ ცდები კვირაში ერთხელ
  • 2014წ, შემოდგომის, ფინალები
  • წინა ტურის შედეგები
  • კლასის საერთო რეიტინგი

  • I ადგილი - სასწავლო ვაუჩერი

    100 %
    II ადგილი - სასწავლო ვაუჩერი

    50 %
    III ადგილი - სასწავლო ვაუჩერი

    30 %
    ნაპოვნია: მონაწილე
    მინიმალური ზღვარი: ქულა
    ავატარი მეტსახელი რაიონი სკოლა შესარჩევი
    ტურის შედეგი
    ჯამური ქულა
    ცდა დრო ქულა
    საბოლოო შედეგი
    დრო ქულა
    1
    ნიკოლოზ
    სოხაძე
    ძველი თბილისი სსიპ - აკადემიკოს ილია ვეკუას სახელობის ფიზიკა -მათემატიკის ქალაქ თბილისის 42 სა.. 95
    I ცდა
    II ცდა
    2
    elene
    kachkachishvili
    ვაკე-საბურთალო შპს - იოანე პეტრიწის სახელობის სკოლა იბერია.. 96
    I ცდა
    II ცდა
    3
    Ånnå
    Simônišhvili
    გორი ა(ა)იპ - ღირსი მამა გიორგი მთაწმინდელის გორის გიმნაზია.. 87
    I ცდა
    II ცდა
    4
    Giorgi
    Adikashvili
    ძველი თბილისი სსიპ - აკადემიკოს ილია ვეკუას სახელობის ფიზიკა -მათემატიკის ქალაქ თბილისის 42 სა.. 93
    I ცდა
    II ცდა
    5
    Mariam
    Butkhuzi
    გორი შპს - გორის წმინდა გიორგის სახელობის სკოლა-ლიცეუმი.. 96
    I ცდა
    II ცდა
    6
    Nika
    Otarashvili
    ისანი-სამგორი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია შავნაბადა.. 85
    I ცდა
    II ცდა
    7
    გიორგი
    გოგაძე
    ვაკე-საბურთალო შპს - იოანე პეტრიწის სახელობის სკოლა იბერია.. 80
    I ცდა
    II ცდა
    8
    თამარ
    აბაიშვილი
    ძველი თბილისი თბილისის 150 საჯარო სკოლა.. 86
    I ცდა
    II ცდა
    9
    Achi
    Bzhalava
    ბათუმი შპს - ბათუმის წმინდა ანდრია პირველწოდებულის სახელობის სკოლა.. 84
    I ცდა
    II ცდა
    10
    vakho
    gvenetadze
    დიდუბე-ჩუღურეთი ვახტანგ ესვანჯიას სახელობის იტალიური სკოლა ცისკარი.. 100
    I ცდა
    II ცდა
    11
    Datuna
    Kvaratskhelia
    წალენჯიხა შპს - არასახელმწიფო საერო მრავალპროფილიანი საშუალო სკოლა "ქიაჩი".. 92
    I ცდა
    II ცდა
    12
    baqar
    bezhashvili
    ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა.. 85
    I ცდა
    II ცდა
    13
    giorgi
    Gergaia
    ძველი თბილისი სსიპ - აკადემიკოს ილია ვეკუას სახელობის ფიზიკა -მათემატიკის ქალაქ თბილისის 42 სა.. 94
    I ცდა
    II ცდა
    14
    Nano
    Pachkoria
    ზუგდიდი სსიპ - ქალაქ ზუგდიდის 4 საჯარო სკოლა.. 86
    I ცდა
    II ცდა
    15
    ნინი
    ხუნძაკიშვილი
    ძველი თბილისი სსიპ - აკადემიკოს ილია ვეკუას სახელობის ფიზიკა -მათემატიკის ქალაქ თბილისის 42 სა.. 83
    I ცდა
    II ცდა
    16
    ცოტნე
    კაკაურიძე
    ძველი თბილისი სსიპ - გალაკტიონ ტაბიძის სახელობის ქალაქ თბილისის 51 საჯარო სკოლა.. 100
    I ცდა
    II ცდა
    17
    Andrey
    Kerninski
    ისანი-სამგორი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია შავნაბადა.. 90
    I ცდა
    II ცდა
    18
    natia
    samadashvili
    გურჯაანი სსიპ - გურჯაანის მუნიციპალიტეტის სოფელ ბაკურციხის საჯარო სკოლა.. 100
    I ცდა
    II ცდა
    19
    მარიამი
    ნიგურიანი
    ძველი თბილისი სსიპ - გალაკტიონ ტაბიძის სახელობის ქალაქ თბილისის 51 საჯარო სკოლა.. 85
    I ცდა
    II ცდა
    20
    Gvantsa
    Ichkiti
    გორი სსიპ - ქალაქ გორის 2 საჯარო სკოლა.. 87
    I ცდა
    II ცდა