მიიღეთ ცდა სპონსორისგან (167)


  • მოიგეთ ცდები კვირაში ერთხელ
  • 2014წ, შემოდგომის, ფინალები
  • წინა ტურის შედეგები
  • კლასის საერთო რეიტინგი

  • I ადგილი - სასწავლო ვაუჩერი

    100 %
    II ადგილი - სასწავლო ვაუჩერი

    50 %
    III ადგილი - სასწავლო ვაუჩერი

    30 %
    ნაპოვნია: მონაწილე
    მინიმალური ზღვარი: ქულა
    ავატარი მეტსახელი რაიონი სკოლა შესარჩევი
    ტურის შედეგი
    ჯამური ქულა
    ცდა დრო ქულა
    საბოლოო შედეგი
    დრო ქულა
    1
    ნიკოლოზ
    სოხაძე
    ძველი თბილისი სსიპ - აკადემიკოს ილია ვეკუას სახელობის ფიზიკა -მათემატიკის ქალაქ თბილისის 42 სა.. 98
    I ცდა
    II ცდა
    2
    elene
    kachkachishvili
    ვაკე-საბურთალო შპს - იოანე პეტრიწის სახელობის სკოლა იბერია.. 27
    I ცდა
    II ცდა
    3
    Ånnå
    Simônišhvili
    გორი ა(ა)იპ - ღირსი მამა გიორგი მთაწმინდელის გორის გიმნაზია.. 62
    I ცდა
    II ცდა
    4
    Giorgi
    Adikashvili
    ძველი თბილისი სსიპ - აკადემიკოს ილია ვეკუას სახელობის ფიზიკა -მათემატიკის ქალაქ თბილისის 42 სა.. 19
    I ცდა
    II ცდა
    5
    Nika
    Otarashvili
    ისანი-სამგორი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია შავნაბადა.. 63
    I ცდა
    II ცდა
    6
    andria
    megrelishvili
    ზესტაფონი შპს - ზესტაფონის ზოგადსაგანმანათლებლო არასახელმწიფო საერო ჰუმანიტარული საშუალო ს.. 42
    I ცდა
    II ცდა
    7
    ანა
    აბრამიძე
    გლდანი-ნაძალადევი სსიპ - ქალაქ თბილისის 175 საჯარო სკოლა.. 54
    I ცდა
    II ცდა
    8
    Gega
    Megrelishvili
    ზესტაფონი შპს - ზესტაფონის ზოგადსაგანმანათლებლო არასახელმწიფო საერო ჰუმანიტარული საშუალო ს.. 59
    I ცდა
    II ცდა
    9
    Irakli
    Megrelishvili
    ზესტაფონი შპს - ზესტაფონის ზოგადსაგანმანათლებლო არასახელმწიფო საერო ჰუმანიტარული საშუალო ს.. 41
    I ცდა
    II ცდა
    10
    vakho
    gvenetadze
    დიდუბე-ჩუღურეთი ვახტანგ ესვანჯიას სახელობის იტალიური სკოლა ცისკარი.. 79
    I ცდა
    II ცდა
    11
    ლიკა
    ფირცხალაიშვილი
    ბათუმი სსიპ - ილია ჭავჭავაძის სახელობის ქალაქ ბათუმის 1 საჯარო სკოლა.. 31
    I ცდა
    II ცდა
    12
    levani
    vatiashvili
    გორი სსიპ - გორის მუნიციპალიტეტის სოფელ ახრისის საჯარო სკოლა.. 32
    I ცდა
    II ცდა
    13
    Tekla
    Archvadze
    ვაკე-საბურთალო სსიპ - ქალაქ თბილისის 102 საჯარო სკოლა.. 23
    I ცდა
    II ცდა
    14
    luka
    lutidze
    ზესტაფონი შპს - ზესტაფონის ზოგადსაგანმანათლებლო არასახელმწიფო საერო ჰუმანიტარული საშუალო ს.. 48
    I ცდა
    II ცდა
    15
    მარიამი
    ნიგურიანი
    ძველი თბილისი სსიპ - გალაკტიონ ტაბიძის სახელობის ქალაქ თბილისის 51 საჯარო სკოლა.. 82
    I ცდა
    II ცდა
    16
    Gvantsa
    Shalibashili
    ძველი თბილისი სსიპ - აკადემიკოს ილია ვეკუას სახელობის ფიზიკა -მათემატიკის ქალაქ თბილისის 42 სა.. 21
    I ცდა
    II ცდა
    17
    natia
    samadashvili
    გურჯაანი სსიპ - გურჯაანის მუნიციპალიტეტის სოფელ ბაკურციხის საჯარო სკოლა.. 21
    I ცდა
    II ცდა
    18
    Qeti
    Bachalashvili
    ძველი თბილისი სსიპ - აკადემიკოს ილია ვეკუას სახელობის ფიზიკა -მათემატიკის ქალაქ თბილისის 42 სა.. 64
    I ცდა
    II ცდა
    19
    giorgi
    Gergaia
    ძველი თბილისი სსიპ - აკადემიკოს ილია ვეკუას სახელობის ფიზიკა -მათემატიკის ქალაქ თბილისის 42 სა.. 43
    I ცდა
    II ცდა
    20
    Gvantsa
    Ichkiti
    გორი სსიპ - ქალაქ გორის 2 საჯარო სკოლა.. 26
    I ცდა
    II ცდა