მიიღეთ ცდა სპონსორისგან (167)
  • მოიგეთ ცდები კვირაში ერთხელ
  • 2014წ, შემოდგომის, ფინალები
  • წინა ტურის შედეგები
  • კლასის საერთო რეიტინგი

  • ნაპოვნია: მონაწილე
    მინიმალური ზღვარი: ქულა
    ავატარი მეტსახელი რაიონი სკოლა შესარჩევი
    ტურის შედეგი
    ჯამური ქულა
    ცდა დრო ქულა
    საბოლოო შედეგი
    დრო ქულა
    1
    tamari
    waqadze
    ზესტაფონი შპს - ზესტაფონის ზოგადსაგანმანათლებლო არასახელმწიფო საერო ჰუმანიტარული საშუალო ს.. 92
    I ცდა
    II ცდა
    2
    Nika
    Iremadze
    თეთრი წყარო სკოლა დამთავრებული.. 53
    I ცდა
    II ცდა
    3
    ნოდარ
    დუმბაძე
    გლდანი-ნაძალადევი სკოლა დამთავრებული.. 100
    I ცდა
    II ცდა
    4
    george
    akhvlediani
    გლდანი-ნაძალადევი სკოლა-ლიცეუმი პრომეთე.. 91
    I ცდა
    II ცდა
    5
    Mariam
    Grdzelidze
    ზესტაფონი შპს - ზესტაფონის ზოგადსაგანმანათლებლო არასახელმწიფო საერო ჰუმანიტარული საშუალო ს.. 72
    I ცდა
    II ცდა
    6
    დავითი
    ჯამასპიშვილი
    გურჯაანი სსიპ - გურჯაანის მუნიციპალიტეტის სოფელ ბაკურციხის საჯარო სკოლა.. 69
    I ცდა
    II ცდა
    7
    the
    beatles
    გლდანი-ნაძალადევი სკოლა დამთავრებული.. 54
    I ცდა
    II ცდა
    8
    ლუკა
    თათარაშვილი
    თელავი სსიპ - ქალაქ თელავის 1 საჯარო სკოლა.. 74
    I ცდა
    II ცდა
    9
    დავით
    მაღალთაძე
    ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა.. 66
    I ცდა
    II ცდა
    10
    zviadi
    Grdzelidze
    ზესტაფონი შპს - ზესტაფონის ზოგადსაგანმანათლებლო არასახელმწიფო საერო ჰუმანიტარული საშუალო ს.. 86
    I ცდა
    II ცდა
    11
    გიორგი
    ცხაკაია
    ქუთაისი სსიპ - ანდრია რაზმაძის სახელობის ქალაქ ქუთაისის 41 ფიზიკა - მათემატიკის საჯარო ს.. 53
    I ცდა
    II ცდა
    12
    evgeni
    chanishvili
    გლდანი-ნაძალადევი შპს - სერვანტესის სახელობის გიმნაზია აია-ჯესს.. 71
    I ცდა
    II ცდა
    13
    ზვიადი
    კაკაურიძე
    ძველი თბილისი სსიპ - გალაკტიონ ტაბიძის სახელობის ქალაქ თბილისის 51 საჯარო სკოლა.. 55
    I ცდა
    II ცდა
    14
    zaira
    odikadze
    ზესტაფონი შპს - ზესტაფონის ზოგადსაგანმანათლებლო არასახელმწიფო საერო ჰუმანიტარული საშუალო ს.. 74
    I ცდა
    II ცდა
    15
    baqari
    bochorishvili
    ზესტაფონი შპს - ზესტაფონის ზოგადსაგანმანათლებლო არასახელმწიფო საერო ჰუმანიტარული საშუალო ს.. 58
    I ცდა
    II ცდა
    16
    inga
    saladze
    ზესტაფონი შპს - ზესტაფონის ზოგადსაგანმანათლებლო არასახელმწიფო საერო ჰუმანიტარული საშუალო ს.. 83
    I ცდა
    II ცდა
    17
    Avtandil
    Gognadze
    ბაღდათი სსიპ - ქალაქ ბაღდათის 2 საჯარო სკოლა.. 69
    I ცდა
    II ცდა
    18
    lasha
    lomidze
    ზესტაფონი შპს - ზესტაფონის ზოგადსაგანმანათლებლო არასახელმწიფო საერო ჰუმანიტარული საშუალო ს.. 87
    I ცდა
    II ცდა
    19
    shako
    Grdzelidze
    ზესტაფონი შპს - ზესტაფონის ზოგადსაგანმანათლებლო არასახელმწიფო საერო ჰუმანიტარული საშუალო ს.. 70
    I ცდა
    II ცდა
    20
    eliso
    leladze
    ზესტაფონი შპს - ზესტაფონის ზოგადსაგანმანათლებლო არასახელმწიფო საერო ჰუმანიტარული საშუალო ს.. 55
    I ცდა
    II ცდა