მიიღეთ ცდა სპონსორისგან (167)


  • მოიგეთ ცდები კვირაში ერთხელ
  • 2014წ, შემოდგომის, ფინალები
  • წინა ტურის შედეგები
  • კლასის საერთო რეიტინგი

  • I ადგილი - სასწავლო ვაუჩერი

    1100 ლარი
    II ადგილი - სასწავლო ვაუჩერი

    900 ლარი
    III ადგილი - სასწავლო ვაუჩერი

    700 ლარი
    ნაპოვნია: მონაწილე
    მინიმალური ზღვარი: ქულა
    ავატარი მეტსახელი რაიონი სკოლა შესარჩევი
    ტურის შედეგი
    ჯამური ქულა
    ცდა დრო ქულა
    საბოლოო შედეგი
    დრო ქულა
    1
    tamari
    waqadze
    ზესტაფონი შპს - ზესტაფონის ზოგადსაგანმანათლებლო არასახელმწიფო საერო ჰუმანიტარული საშუალო ს.. 76
    I ცდა
    II ცდა
    2
    rati
    terashvili
    გლდანი-ნაძალადევი სკოლა-ლიცეუმი პრომეთე.. 88
    I ცდა
    II ცდა
    3
    daviti
    demetrashvili
    ისანი-სამგორი სსიპ - ქალაქ თბილისის 94 საჯარო სკოლა.. 79
    I ცდა
    II ცდა
    4
    ნოდარი
    ქველაძე
    ბორჯომი სსიპ - ბორჯომის მუნიციპალიტეტის დაბა ახალდაბის საჯარო სკოლა.. 79
    I ცდა
    II ცდა
    5
    dato
    jamagidze
    თიანეთი სსიპ - თიანეთის მუნიციპალიტეტის სოფელ ხევსურთსოფლის საჯარო სკოლა.. 83
    I ცდა
    II ცდა
    6
    mariam
    natroshvili
    ისანი-სამგორი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია შავნაბადა.. 80
    I ცდა
    II ცდა
    7
    iveri
    gholijashvili
    გორი სსიპ - გორის მუნიციპალიტეტის სოფელ პატარა გარეჯვრის საჯარო სკოლა.. 78
    I ცდა
    II ცდა
    8
    natia
    chaduneli
    მცხეთა სსიპ - მცხეთის მუნიციპალიტეტის სოფელ ძეგვის საჯარო სკოლა.. 89
    I ცდა
    II ცდა
    9
    tamari
    kldiashvili
    ქუთაისი სკოლა დამთავრებული.. 86
    I ცდა
    II ცდა
    10
    lali
    datuashvili
    გურჯაანი სსიპ - გურამ ჭილაშვილის სახელობის ქალაქ გურჯაანის 4 საჯარო სკოლა.. 89
    I ცდა
    II ცდა
    11
    soso
    barbaqadze
    ხაშური ა(ა)იპ - საქართველოს საპატრიარქოს დიმიტრი ყიფიანის სახელობის სკოლა-პანსიონი.. 82
    I ცდა
    II ცდა
    12
    ana
    tabatadze
    ისანი-სამგორი სკოლა დამთავრებული.. 89
    I ცდა
    II ცდა
    13
    tamari
    janelidze
    წყალტუბო სსიპ - ქალაქ წყალტუბოს 1 საჯარო სკოლა.. 79
    I ცდა
    II ცდა
    14
    the
    beatles
    გლდანი-ნაძალადევი სკოლა დამთავრებული.. 75
    I ცდა
    II ცდა
    15
    tako
    lezhava
    ვანი სსიპ - ვანის მუნიციპალიტეტის სოფელ სალხინოს საჯარო სკოლა.. 74
    I ცდა
    II ცდა
    16
    ზვიადი
    კაკაურიძე
    ძველი თბილისი სსიპ - გალაკტიონ ტაბიძის სახელობის ქალაქ თბილისის 51 საჯარო სკოლა.. 78
    I ცდა
    II ცდა
    17
    1111
    1111
    ზესტაფონი სსიპ - ქალაქ ზესტაფონის 7 საჯარო სკოლა.. 79
    I ცდა
    II ცდა
    18
    მამუკა
    ღურცკაია
    ხობი სსიპ - ხობის მუნიციპალიტეტის სოფელ ახალი ხიბულის 1 საჯარო სკოლა.. 81
    I ცდა
    II ცდა
    19
    მარიამი
    ფირცხალაიშვილი
    ბათუმი სსიპ - ილია ჭავჭავაძის სახელობის ქალაქ ბათუმის 1 საჯარო სკოლა.. 78
    I ცდა
    II ცდა
    20
    ალექსანდრა
    შალიბაშვილი
    დიდუბე-ჩუღურეთი თბილისის მწვანე სკოლა.. 82
    I ცდა
    II ცდა