მიიღეთ ცდა სპონსორისგან (167)


  • მოიგეთ ცდები კვირაში ერთხელ
  • 2014წ, შემოდგომის, ფინალები
  • 2014წ, გაზაფხული, ფინალები
  • კლასის საერთო რეიტინგი

  • I ადგილი - სასწავლო ვაუჩერი

    1100 ლარი
    II ადგილი - სასწავლო ვაუჩერი

    900 ლარი
    III ადგილი - სასწავლო ვაუჩერი

    700 ლარი
    კედლის გამათბობელი

    კედლის გამათბობელი

    კედლის გამათბობელი

    ნაპოვნია: მონაწილე
    მინიმალური ზღვარი: ქულა
    ავატარი მეტსახელი რაიონი სკოლა შესარჩევი
    ტურის შედეგი
    ჯამური ქულა
    ცდა დრო ქულა
    საბოლოო შედეგი
    დრო ქულა
    1
    Ketevan
    phkhaladze
    გლდანი-ნაძალადევი სკოლა დამთავრებული.. 78
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    2
    გიორგი
    ცხადაძე
    ვაკე-საბურთალო სკოლა დამთავრებული.. 100
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    3
    giorgi
    arsenadze
    ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა.. 94
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    4
    Irakli
    Khaduri
    ვაკე-საბურთალო სკოლა დამთავრებული.. 79
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    5
    givi
    tskhadadze
    ვაკე-საბურთალო სკოლა დამთავრებული.. 66
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    6
    tornike
    jincharadze
    ვაკე-საბურთალო სკოლა დამთავრებული.. 47
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    7
    guga
    khundzakishvili
    ძველი თბილისი სკოლა დამთავრებული.. 92
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    8
    nikoloz
    svanidze
    ვაკე-საბურთალო სკოლა დამთავრებული.. 85
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    9
    Mikheil
    Gobejishvili
    ქუთაისი სკოლა დამთავრებული.. 92
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    10
    anzor
    gozalishvili
    ახალციხე სკოლა დამთავრებული.. 100
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    11
    giga
    shengelia
    ვაკე-საბურთალო სკოლა დამთავრებული.. 73
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    12
    თინათინ
    ბარათაშვილი
    ძველი თბილისი სკოლა დამთავრებული.. 80
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    13
    nino
    silagadze
    ცაგერი სკოლა დამთავრებული.. 73
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    14
    siko
    lazarashvili
    ვაკე-საბურთალო სკოლა დამთავრებული.. 82
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    15
    tornike
    putkaradze
    ხელვაჩაური სკოლა დამთავრებული.. 72
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    16
    ანანო
    ბასილაია
    ვაკე-საბურთალო სკოლა დამთავრებული.. 87
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    17
    budiana
    gamanadgurebeli
    სამტრედია სკოლა დამთავრებული.. 100
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    18
    davit
    egnatashvili
    ვაკე-საბურთალო სკოლა დამთავრებული.. 77
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    19
    koala
    koalashvili
    მესტია სკოლა დამთავრებული.. 100
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    20
    kaxa
    gozalishvili
    ახალციხე სსიპ - ახალციხის მუნიციპალიტეტის ქალაქ ვალის 2 საჯარო სკოლა.. 93
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა