მიიღეთ ცდა სპონსორისგან (167)


  • მოიგეთ ცდები კვირაში ერთხელ
  • 2014წ, შემოდგომის, ფინალები
  • წინა ტურის შედეგები
  • კლასის საერთო რეიტინგი

  • I ადგილი - სასწავლო ვაუჩერი

    1100 ლარი
    II ადგილი - სასწავლო ვაუჩერი

    900 ლარი
    III ადგილი - სასწავლო ვაუჩერი

    700 ლარი
    კედლის გამათბობელი

    კედლის გამათბობელი

    კედლის გამათბობელი

    ნაპოვნია: მონაწილე
    მინიმალური ზღვარი: ქულა
    ავატარი მეტსახელი რაიონი სკოლა შესარჩევი
    ტურის შედეგი
    ჯამური ქულა
    ცდა დრო ქულა
    საბოლოო შედეგი
    დრო ქულა
    1
    tamari
    waqadze
    ზესტაფონი შპს - ზესტაფონის ზოგადსაგანმანათლებლო არასახელმწიფო საერო ჰუმანიტარული საშუალო ს.. 93
    I ცდა
    II ცდა
    2
    magda
    elisashvili
    ზესტაფონი შპს - ზესტაფონის ზოგადსაგანმანათლებლო არასახელმწიფო საერო ჰუმანიტარული საშუალო ს.. 100
    I ცდა
    II ცდა
    3
    Mariam
    Grdzelidze
    ზესტაფონი შპს - ზესტაფონის ზოგადსაგანმანათლებლო არასახელმწიფო საერო ჰუმანიტარული საშუალო ს.. 94
    I ცდა
    II ცდა
    4
    Vitali
    Muladze
    ხაშური სსიპ - ქალაქ ხაშურის 8 საჯარო სკოლა.. 81
    I ცდა
    II ცდა
    5
    zaira
    odikadze
    ზესტაფონი შპს - ზესტაფონის ზოგადსაგანმანათლებლო არასახელმწიფო საერო ჰუმანიტარული საშუალო ს.. 94
    I ცდა
    II ცდა
    6
    ზვიადი
    კაკაურიძე
    ძველი თბილისი სსიპ - გალაკტიონ ტაბიძის სახელობის ქალაქ თბილისის 51 საჯარო სკოლა.. 86
    I ცდა
    II ცდა
    7
    მარიამ
    კაპანაძე
    გლდანი-ნაძალადევი სსიპ - ქალაქ თბილისის 10 საჯარო სკოლა.. 78
    I ცდა
    II ცდა
    8
    გიორგი
    სულამანიძე
    ქუთაისი სსიპ - წმიდა ნინოს სახელობის ქალაქ ქუთაისის №3 საჯარო სკოლა.. 100
    I ცდა
    II ცდა
    9
    lasha
    lomidze
    ზესტაფონი შპს - ზესტაფონის ზოგადსაგანმანათლებლო არასახელმწიფო საერო ჰუმანიტარული საშუალო ს.. 93
    I ცდა
    II ცდა
    10
    sopo
    metonidze
    გლდანი-ნაძალადევი სსიპ - ქალაქ თბილისის 175 საჯარო სკოლა.. 79
    I ცდა
    II ცდა
    11
    baqari
    bochorishvili
    ზესტაფონი შპს - ზესტაფონის ზოგადსაგანმანათლებლო არასახელმწიფო საერო ჰუმანიტარული საშუალო ს.. 93
    I ცდა
    II ცდა
    12
    khatia
    ivanova
    ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა.. 80
    I ცდა
    II ცდა
    13
    andro
    gvivradze
    ძველი თბილისი სსიპ - აკადემიკოს ილია ვეკუას სახელობის ფიზიკა -მათემატიკის ქალაქ თბილისის 42 სა.. 94
    I ცდა
    II ცდა
    14
    lomaia
    lomaia
    ქუთაისი სსიპ - წმიდა ნინოს სახელობის ქალაქ ქუთაისის №3 საჯარო სკოლა.. 86
    I ცდა
    II ცდა
    15
    eliso
    leladze
    ზესტაფონი შპს - ზესტაფონის ზოგადსაგანმანათლებლო არასახელმწიფო საერო ჰუმანიტარული საშუალო ს.. 94
    I ცდა
    II ცდა
    16
    ანა
    გურგენიძე
    ქუთაისი სსიპ - წმიდა ნინოს სახელობის ქალაქ ქუთაისის №3 საჯარო სკოლა.. 87
    I ცდა
    II ცდა
    17
    mariami
    khvadagiani
    ქუთაისი სკოლა დამთავრებული.. 79
    I ცდა
    II ცდა
    18
    shako
    Grdzelidze
    ზესტაფონი შპს - ზესტაფონის ზოგადსაგანმანათლებლო არასახელმწიფო საერო ჰუმანიტარული საშუალო ს.. 100
    I ცდა
    II ცდა
    19
    Didier
    Drogba
    ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა.. 79
    I ცდა
    II ცდა
    20
    ცოტნე
    შენგელია
    ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა.. 100
    I ცდა
    II ცდა