მიიღეთ ცდა სპონსორისგან (167)


  • მოიგეთ ცდები კვირაში ერთხელ
  • 2014წ, შემოდგომის, ფინალები
  • 2014წ, გაზაფხული, ფინალები
  • კლასის საერთო რეიტინგი

  • I ადგილი - ვაუჩერი

    1000 ლარი
    II ადგილი - ვაუჩერი

    800 ლარი
    III ადგილი - ვაუჩერი

    600 ლარი
    ნაპოვნია: მონაწილე
    მინიმალური ზღვარი: ქულა
    ავატარი მეტსახელი რაიონი სკოლა შესარჩევი
    ტურის შედეგი
    ჯამური ქულა
    ცდა დრო ქულა
    საბოლოო შედეგი
    დრო ქულა
    1
    Ketevan
    phkhaladze
    გლდანი-ნაძალადევი სკოლა დამთავრებული.. 100
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    2
    გიორგი
    ცხადაძე
    ვაკე-საბურთალო სკოლა დამთავრებული.. 100
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    3
    მარიამ
    ტყემალაძე
    ვაკე-საბურთალო სკოლა დამთავრებული.. 83
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    4
    tamar
    pkhakadze
    ზესტაფონი სკოლა დამთავრებული.. 84
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    5
    Irakli
    Khaduri
    ვაკე-საბურთალო სკოლა დამთავრებული.. 92
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    6
    givi
    tskhadadze
    ვაკე-საბურთალო სკოლა დამთავრებული.. 81
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    7
    tornike
    jincharadze
    ვაკე-საბურთალო სკოლა დამთავრებული.. 93
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    8
    ირაკლი
    მარგველაშვილი
    ქუთაისი სკოლა დამთავრებული.. 85
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    9
    nikoloz
    svanidze
    ვაკე-საბურთალო სკოლა დამთავრებული.. 92
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    10
    anzor
    gozalishvili
    ახალციხე სკოლა დამთავრებული.. 93
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    11
    nino
    gegelashvili
    რუსთავი სკოლა დამთავრებული.. 79
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    12
    inga
    metreveli
    ვაკე-საბურთალო სკოლა დამთავრებული.. 84
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    13
    giga
    shengelia
    ვაკე-საბურთალო სკოლა დამთავრებული.. 93
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    14
    გიორგი
    მოსულიშვილი
    ძველი თბილისი სკოლა დამთავრებული.. 78
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    15
    dato
    gelashvili
    რუსთავი სკოლა დამთავრებული.. 77
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    16
    Marika
    kharshiladze
    ხაშური სკოლა დამთავრებული.. 72
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    17
    vaxo
    bobokhidze
    ისანი-სამგორი სსიპ - ქალაქ თბილისის 146 საჯარო სკოლა.. 86
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    18
    davit
    loria
    ვაკე-საბურთალო სკოლა დამთავრებული.. 84
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    19
    Elene
    Gabelaia
    ძველი თბილისი სკოლა დამთავრებული.. 81
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    20
    ანანო
    ბასილაია
    ვაკე-საბურთალო სკოლა დამთავრებული.. 94
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა