მიიღეთ ცდა სპონსორისგან (167)


  • მოიგეთ ცდები კვირაში ერთხელ
  • 2014წ, შემოდგომის, ფინალები
  • წინა ტურის შედეგები
  • კლასის საერთო რეიტინგი

  • I ადგილი - ვაუჩერი

    1000 ლარი
    II ადგილი - ვაუჩერი

    800 ლარი
    III ადგილი - ვაუჩერი

    600 ლარი
    ნაპოვნია: მონაწილე
    მინიმალური ზღვარი: ქულა
    ავატარი მეტსახელი რაიონი სკოლა შესარჩევი
    ტურის შედეგი
    ჯამური ქულა
    ცდა დრო ქულა
    საბოლოო შედეგი
    დრო ქულა
    1
    tamari
    waqadze
    ზესტაფონი შპს - ზესტაფონის ზოგადსაგანმანათლებლო არასახელმწიფო საერო ჰუმანიტარული საშუალო ს.. 69
    I ცდა
    II ცდა
    2
    magda
    elisashvili
    ზესტაფონი შპს - ზესტაფონის ზოგადსაგანმანათლებლო არასახელმწიფო საერო ჰუმანიტარული საშუალო ს.. 85
    I ცდა
    II ცდა
    3
    giorgi
    girkelidze
    ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა.. 100
    I ცდა
    II ცდა
    4
    kekela
    khutsishvili
    ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა.. 71
    I ცდა
    II ცდა
    5
    luka
    tchelidze
    ძველი თბილისი სსიპ - აკადემიკოს ილია ვეკუას სახელობის ფიზიკა -მათემატიკის ქალაქ თბილისის 42 სა.. 71
    I ცდა
    II ცდა
    6
    რატი
    პერტია
    ძველი თბილისი სსიპ - აკადემიკოს ილია ვეკუას სახელობის ფიზიკა -მათემატიკის ქალაქ თბილისის 42 სა.. 79
    I ცდა
    II ცდა
    7
    davit
    mchedlishvili
    ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა.. 100
    I ცდა
    II ცდა
    8
    ანა
    გურგენიძე
    ქუთაისი სსიპ - წმიდა ნინოს სახელობის ქალაქ ქუთაისის №3 საჯარო სკოლა.. 78
    I ცდა
    II ცდა
    9
    ლადო
    გიგოლაშვილი
    ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა.. 68
    I ცდა
    II ცდა
    10
    1111
    1111
    ზესტაფონი სსიპ - ქალაქ ზესტაფონის 7 საჯარო სკოლა.. 94
    I ცდა
    II ცდა
    11
    andro
    gvivradze
    ძველი თბილისი სსიპ - აკადემიკოს ილია ვეკუას სახელობის ფიზიკა -მათემატიკის ქალაქ თბილისის 42 სა.. 80
    I ცდა
    II ცდა
    12
    მარიამ
    კაპანაძე
    გლდანი-ნაძალადევი სსიპ - ქალაქ თბილისის 10 საჯარო სკოლა.. 69
    I ცდა
    II ცდა
    13
    mariami
    khvadagiani
    ქუთაისი სკოლა დამთავრებული.. 92
    I ცდა
    II ცდა
    14
    mariam
    berishvili
    ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა.. 93
    I ცდა
    II ცდა
    15
    ცოტნე
    შენგელია
    ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა.. 78
    I ცდა
    II ცდა
    16
    დავით
    მაღალთაძე
    ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა.. 94
    I ცდა
    II ცდა
    17
    ვალერი
    სუხიტაშვილი
    გარდაბანი სსიპ - გარდაბნის მუნიციპალიტეტის სოფელ საცხენისის საჯარო სკოლა.. 100
    I ცდა
    II ცდა
    18
    ლუკა
    ლომთაძე
    ქუთაისი სსიპ - წმიდა ნინოს სახელობის ქალაქ ქუთაისის №3 საჯარო სკოლა.. 93
    I ცდა
    II ცდა
    19
    lomaia
    lomaia
    ქუთაისი სსიპ - წმიდა ნინოს სახელობის ქალაქ ქუთაისის №3 საჯარო სკოლა.. 76
    I ცდა
    II ცდა
    20
    Vitali
    Muladze
    ხაშური სსიპ - ქალაქ ხაშურის 8 საჯარო სკოლა.. 93
    I ცდა
    II ცდა