მიიღეთ ცდა სპონსორისგან (167)


  • მოიგეთ ცდები კვირაში ერთხელ
  • 2014წ, შემოდგომის, ფინალები
  • 2014წ, გაზაფხული, ფინალები
  • კლასის საერთო რეიტინგი

  • I ადგილი - ვაუჩერი

    1000 ლარი
    II ადგილი - ვაუჩერი

    750 ლარი
    III ადგილი - ვაუჩერი

    500 ლარი
    ნაპოვნია: მონაწილე
    მინიმალური ზღვარი: ქულა
    ავატარი მეტსახელი რაიონი სკოლა შესარჩევი
    ტურის შედეგი
    ჯამური ქულა
    ცდა დრო ქულა
    საბოლოო შედეგი
    დრო ქულა
    1
    Ketevan
    phkhaladze
    გლდანი-ნაძალადევი სკოლა დამთავრებული.. 65
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    2
    მარიამ
    ტყემალაძე
    ვაკე-საბურთალო სკოლა დამთავრებული.. 67
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    3
    ანზორ
    გიორგაძე
    ვაკე-საბურთალო სკოლა დამთავრებული.. 71
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    4
    გიორგი
    შაკაია
    ისანი-სამგორი სკოლა დამთავრებული.. 79
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    5
    გოდერძი
    გოგოლაძე
    ძველი თბილისი სკოლა დამთავრებული.. 67
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    6
    ana
    jiqia
    ვაკე-საბურთალო სკოლა დამთავრებული.. 70
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    7
    ana
    giorgadze
    ვაკე-საბურთალო სკოლა დამთავრებული.. 70
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    8
    otar
    chigladze
    საჩხერე სკოლა დამთავრებული.. 86
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    9
    vitali
    machavariani
    ზესტაფონი სკოლა დამთავრებული.. 93
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    10
    sergo
    kobalia
    ფოთი სკოლა დამთავრებული.. 89
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    11
    natia
    alavidze
    ოზურგეთი სკოლა დამთავრებული.. 94
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    12
    შალვა
    დეკანოზიშვილი
    ქუთაისი სკოლა დამთავრებული.. 77
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    13
    giorgi
    kharatishvili
    გურჯაანი სკოლა დამთავრებული.. 91
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    14
    შალვა
    თანდილაშვილი
    გურჯაანი სკოლა დამთავრებული.. 88
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    15
    davit
    basiladze
    ქუთაისი სკოლა დამთავრებული.. 82
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    16
    ბექა
    მეგრელიშვილი
    გლდანი-ნაძალადევი სკოლა დამთავრებული.. 81
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    17
    elene
    kutivadze
    თერჯოლა სკოლა დამთავრებული.. 73
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    18
    tata
    giorgobiani
    ძველი თბილისი სკოლა დამთავრებული.. 64
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    19
    mikheil
    oshkhereli
    რუსთავი სკოლა დამთავრებული.. 67
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    20
    lasha
    shubitidze
    საჩხერე სკოლა დამთავრებული.. 71
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა