მიიღეთ ცდა სპონსორისგან (167)


  • მოიგეთ ცდები კვირაში ერთხელ
  • 2014წ, შემოდგომის, ფინალები
  • წინა ტურის შედეგები
  • კლასის საერთო რეიტინგი

  • I ადგილი - ვაუჩერი

    1000 ლარი
    II ადგილი - ვაუჩერი

    750 ლარი
    III ადგილი - ვაუჩერი

    500 ლარი
    ნაპოვნია: მონაწილე
    მინიმალური ზღვარი: ქულა
    ავატარი მეტსახელი რაიონი სკოლა შესარჩევი
    ტურის შედეგი
    ჯამური ქულა
    ცდა დრო ქულა
    საბოლოო შედეგი
    დრო ქულა
    1
    ნოდარ
    დუმბაძე
    გლდანი-ნაძალადევი სკოლა დამთავრებული.. 100
    I ცდა
    II ცდა
    2
    mariam
    natroshvili
    ისანი-სამგორი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია შავნაბადა.. 98
    I ცდა
    II ცდა
    3
    Lasha
    Gamjashvili
    ისანი-სამგორი სსიპ - ქალაქ თბილისის 216 საჯარო სკოლა.. 96
    I ცდა
    II ცდა
    4
    soso
    barbaqadze
    ხაშური ა(ა)იპ - საქართველოს საპატრიარქოს დიმიტრი ყიფიანის სახელობის სკოლა-პანსიონი.. 98
    I ცდა
    II ცდა
    5
    Vepxo
    Gogoxia
    ვაკე-საბურთალო სსიპ - მიხეილ გრუშევსკის სახელობის ქალაქ თბილისის 41 საჯარო სკოლა.. 100
    I ცდა
    II ცდა
    6
    nana
    amaglobeli
    თერჯოლა სსიპ - თერჯოლის მუნიციპალიტეტის ალისუბნის თემის 1 საჯარო სკოლა.. 91
    I ცდა
    II ცდა
    7
    ზურა
    ტაბეშაძე
    ბაღდათი სსიპ - ქალაქ ბაღდათის 2 საჯარო სკოლა.. 100
    I ცდა
    II ცდა
    8
    Giorgi
    Macharashvili
    გლდანი-ნაძალადევი სკოლა-ლიცეუმი პრომეთე.. 94
    I ცდა
    II ცდა
    9
    nino
    natroshvili
    თელავი სკოლა დამთავრებული.. 87
    I ცდა
    II ცდა
    10
    Avtandil
    Gognadze
    ბაღდათი სსიპ - ქალაქ ბაღდათის 2 საჯარო სკოლა.. 89
    I ცდა
    II ცდა
    11
    გიორგი
    ცხაკაია
    ქუთაისი სსიპ - ანდრია რაზმაძის სახელობის ქალაქ ქუთაისის 41 ფიზიკა - მათემატიკის საჯარო ს.. 97
    I ცდა
    II ცდა
    12
    natia
    chachkhiani
    ცაგერი სსიპ - ცაგერის მუნიციპალიტეტის სოფელ ლაილაშის საჯარო სკოლა.. 90
    I ცდა
    II ცდა
    13
    beka
    bliadze
    ხაშური სკოლა დამთავრებული.. 92
    I ცდა
    II ცდა
    14
    ზვიადი
    კაკაურიძე
    ძველი თბილისი სსიპ - გალაკტიონ ტაბიძის სახელობის ქალაქ თბილისის 51 საჯარო სკოლა.. 100
    I ცდა
    II ცდა
    15
    ana
    natroshvili
    დმანისი სსიპ - დმანისის მუნიციპალიტეტის სოფელ ბოსლების საჯარო სკოლა.. 87
    I ცდა
    II ცდა
    16
    giorgi
    elikashvili
    გურჯაანი სსიპ - გურჯაანის მუნიციპალიტეტის სოფელ ახაშნის საჯარო სკოლა.. 94
    I ცდა
    II ცდა
    17
    გიგა
    ჩალიგავა
    სამტრედია სსიპ - ქალაქ სამტრედიის 11 საჯარო სკოლა.. 100
    I ცდა
    II ცდა
    18
    Beqa
    Margiani
    გარდაბანი სსიპ - ლევან დევდარიანის სახელობის ქალაქ გარდაბნის 1 საჯარო სკოლა.. 89
    I ცდა
    II ცდა
    19
    anano
    natroshvili
    თეთრი წყარო სსიპ - თეთრიწყაროს მუნიციპალიტეტის სოფელ ალექსეევკის საჯარო სკოლა.. 96
    I ცდა
    II ცდა
    20
    natali
    goginashvili
    დიდუბე-ჩუღურეთი შპს - გეტი.. 90
    I ცდა
    II ცდა