მიიღეთ ცდა სპონსორისგან (167)


  • მოიგეთ ცდები კვირაში ერთხელ
  • 2014წ, შემოდგომის, ფინალები
  • 2014წ, გაზაფხული, ფინალები
  • კლასის საერთო რეიტინგი

  • I ადგილი - ვაუჩერი

    1100 ლარი
    II ადგილი - ვაუჩერი

    900 ლარი
    III ადგილი - ვაუჩერი

    700 ლარი
    ნაპოვნია: მონაწილე
    მინიმალური ზღვარი: ქულა
    ავატარი მეტსახელი რაიონი სკოლა შესარჩევი
    ტურის შედეგი
    ჯამური ქულა
    ცდა დრო ქულა
    საბოლოო შედეგი
    დრო ქულა
    1
    მარიამ
    ტყემალაძე
    ვაკე-საბურთალო სკოლა დამთავრებული.. 86
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    2
    ავთანდილ
    ქოჩიაშვილი
    დიდგორი სკოლა დამთავრებული.. 92
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    3
    levani
    chikviladze
    ვაკე-საბურთალო სკოლა დამთავრებული.. 98
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    4
    მარიტა
    ქოჩუა
    დიდუბე-ჩუღურეთი სკოლა დამთავრებული.. 98
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    5
    მარიამ
    სარალიძე
    ძველი თბილისი სკოლა დამთავრებული.. 92
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    6
    sofio
    sreseli
    გორი შპს - გორის წმინდა გიორგის სახელობის სკოლა-ლიცეუმი.. 87
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    7
    sofo
    jakeli
    დიდუბე-ჩუღურეთი სკოლა დამთავრებული.. 90
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    8
    გიორგი
    შაკაია
    ისანი-სამგორი სკოლა დამთავრებული.. 71
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    9
    gurami
    arakishvili
    ვაკე-საბურთალო სკოლა დამთავრებული.. 91
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    10
    Irakli
    Khaduri
    ვაკე-საბურთალო სკოლა დამთავრებული.. 85
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    11
    givi
    tskhadadze
    ვაკე-საბურთალო სკოლა დამთავრებული.. 94
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    12
    tornike
    jincharadze
    ვაკე-საბურთალო სკოლა დამთავრებული.. 88
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    13
    თიკო
    ზურაბიშვილი
    ძველი თბილისი სკოლა დამთავრებული.. 94
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    14
    ოთარ
    კუკავა
    ძველი თბილისი სკოლა დამთავრებული.. 90
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    15
    Elene
    Loliashvili
    ძველი თბილისი სკოლა დამთავრებული.. 97
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    16
    მაია
    კობერიძე
    ვაკე-საბურთალო სკოლა დამთავრებული.. 92
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    17
    Nata
    Vacheishvili
    ვაკე-საბურთალო სკოლა დამთავრებული.. 88
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    18
    შალვა
    დეკანოზიშვილი
    ქუთაისი სკოლა დამთავრებული.. 86
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    19
    Irakli
    Devidze
    ისანი-სამგორი სკოლა დამთავრებული.. 85
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    20
    ანანო
    ბასილაია
    ვაკე-საბურთალო სკოლა დამთავრებული.. 92
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა