მიიღეთ ცდა სპონსორისგან (167)


  • მოიგეთ ცდები კვირაში ერთხელ
  • 2014წ, შემოდგომის, ფინალები
  • წინა ტურის შედეგები
  • კლასის საერთო რეიტინგი

  • I ადგილი - ვაუჩერი

    1100 ლარი
    II ადგილი - ვაუჩერი

    900 ლარი
    III ადგილი - ვაუჩერი

    700 ლარი
    ნაპოვნია: მონაწილე
    მინიმალური ზღვარი: ქულა
    ავატარი მეტსახელი რაიონი სკოლა შესარჩევი
    ტურის შედეგი
    ჯამური ქულა
    ცდა დრო ქულა
    საბოლოო შედეგი
    დრო ქულა
    1
    rati
    terashvili
    გლდანი-ნაძალადევი სკოლა-ლიცეუმი პრომეთე.. 77
    I ცდა
    II ცდა
    2
    iveri
    gholijashvili
    გორი სსიპ - გორის მუნიციპალიტეტის სოფელ პატარა გარეჯვრის საჯარო სკოლა.. 81
    I ცდა
    II ცდა
    3
    David
    Adamashvili
    ძველი თბილისი სსიპ - აკადემიკოს ილია ვეკუას სახელობის ფიზიკა -მათემატიკის ქალაქ თბილისის 42 სა.. 86
    I ცდა
    II ცდა
    4
    keti
    solomnishvili
    ისანი-სამგორი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია შავნაბადა.. 91
    I ცდა
    II ცდა
    5
    nika
    khitiri
    გლდანი-ნაძალადევი შპს - ნუნუ ავაგუმაშვილი.. 94
    I ცდა
    II ცდა
    6
    sofio
    sreseli
    გორი შპს - გორის წმინდა გიორგის სახელობის სკოლა-ლიცეუმი.. 88
    I ცდა
    II ცდა
    7
    Davit
    Tsiklauri
    გლდანი-ნაძალადევი სკოლა-ლიცეუმი პრომეთე.. 89
    I ცდა
    II ცდა
    8
    zura
    jakeli
    ისანი-სამგორი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია შავნაბადა.. 76
    I ცდა
    II ცდა
    9
    Mimi
    Tielidze
    გორი სსიპ - გორის მუნიციპალიტეტის სოფელ ზერტის საჯარო სკოლა.. 80
    I ცდა
    II ცდა
    10
    luka
    tchelidze
    ძველი თბილისი სსიპ - აკადემიკოს ილია ვეკუას სახელობის ფიზიკა -მათემატიკის ქალაქ თბილისის 42 სა.. 76
    I ცდა
    II ცდა
    11
    Mariam
    Abaishvili
    ძველი თბილისი თბილისის 150 საჯარო სკოლა.. 86
    I ცდა
    II ცდა
    12
    the
    beatles
    გლდანი-ნაძალადევი სკოლა დამთავრებული.. 72
    I ცდა
    II ცდა
    13
    Tamara
    Macharashvili
    წყალტუბო სსიპ - წყალტუბოს მუნიციპალიტეტის სოფელ წყალტუბოს საჯარო სკოლა.. 69
    I ცდა
    II ცდა
    14
    არჩილ
    გავაშელი
    გლდანი-ნაძალადევი სკოლა-ლიცეუმი პრომეთე.. 84
    I ცდა
    II ცდა
    15
    ია
    ბიჩინაშვილი
    დიდგორი ბაქსვუდის სახელობის სკოლა.. 74
    I ცდა
    II ცდა
    16
    zaira
    odikadze
    ზესტაფონი შპს - ზესტაფონის ზოგადსაგანმანათლებლო არასახელმწიფო საერო ჰუმანიტარული საშუალო ს.. 71
    I ცდა
    II ცდა
    17
    ana
    jeladze
    რუსთავი სსიპ - ქალაქ რუსთავის 4 საჯარო სკოლა.. 74
    I ცდა
    II ცდა
    18
    ალექსანდრა
    შალიბაშვილი
    დიდუბე-ჩუღურეთი თბილისის მწვანე სკოლა.. 100
    I ცდა
    II ცდა
    19
    Avtandil
    Gognadze
    ბაღდათი სსიპ - ქალაქ ბაღდათის 2 საჯარო სკოლა.. 85
    I ცდა
    II ცდა
    20
    lomaia
    lomaia
    ქუთაისი სსიპ - წმიდა ნინოს სახელობის ქალაქ ქუთაისის №3 საჯარო სკოლა.. 75
    I ცდა
    II ცდა