მიიღეთ ცდა სპონსორისგან (167)


  • მოიგეთ ცდები კვირაში ერთხელ
  • 2014წ, შემოდგომის, ფინალები
  • წინა ტურის შედეგები
  • კლასის საერთო რეიტინგი

  • I ადგილი - ვაუჩერი

    სწავლის ღირებულების 15%
    II ადგილი - ვაუჩერი

    სწავლის ღირებულების 10%
    III ადგილი - ვაუჩერი

    სწავლის ღირებულების 5%
    ნაპოვნია: მონაწილე
    მინიმალური ზღვარი: ქულა
    ავატარი მეტსახელი რაიონი სკოლა შესარჩევი
    ტურის შედეგი
    ჯამური ქულა
    ცდა დრო ქულა
    საბოლოო შედეგი
    დრო ქულა
    1
    rati
    terashvili
    გლდანი-ნაძალადევი სკოლა-ლიცეუმი პრომეთე.. 98
    I ცდა
    II ცდა
    2
    Nika
    Iremadze
    თეთრი წყარო სკოლა დამთავრებული.. 85
    I ცდა
    II ცდა
    3
    daviti
    demetrashvili
    ისანი-სამგორი სსიპ - ქალაქ თბილისის 94 საჯარო სკოლა.. 87
    I ცდა
    II ცდა
    4
    ნოდარი
    ქველაძე
    ბორჯომი სსიპ - ბორჯომის მუნიციპალიტეტის დაბა ახალდაბის საჯარო სკოლა.. 100
    I ცდა
    II ცდა
    5
    dato
    jamagidze
    თიანეთი სსიპ - თიანეთის მუნიციპალიტეტის სოფელ ხევსურთსოფლის საჯარო სკოლა.. 100
    I ცდა
    II ცდა
    6
    george
    akhvlediani
    გლდანი-ნაძალადევი სკოლა-ლიცეუმი პრომეთე.. 100
    I ცდა
    II ცდა
    7
    soso
    barbaqadze
    ხაშური ა(ა)იპ - საქართველოს საპატრიარქოს დიმიტრი ყიფიანის სახელობის სკოლა-პანსიონი.. 93
    I ცდა
    II ცდა
    8
    ალექსანდრე
    ვანიშვილი
    ისანი-სამგორი სსიპ - ქალაქ თბილისის 172 საჯარო სკოლა.. 76
    I ცდა
    II ცდა
    9
    Vepxo
    Gogoxia
    ვაკე-საბურთალო სსიპ - მიხეილ გრუშევსკის სახელობის ქალაქ თბილისის 41 საჯარო სკოლა.. 80
    I ცდა
    II ცდა
    10
    the
    beatles
    გლდანი-ნაძალადევი სკოლა დამთავრებული.. 78
    I ცდა
    II ცდა
    11
    გიორგი
    ცხაკაია
    ქუთაისი სსიპ - ანდრია რაზმაძის სახელობის ქალაქ ქუთაისის 41 ფიზიკა - მათემატიკის საჯარო ს.. 86
    I ცდა
    II ცდა
    12
    არჩილ
    გავაშელი
    გლდანი-ნაძალადევი სკოლა-ლიცეუმი პრომეთე.. 71
    I ცდა
    II ცდა
    13
    ნინო
    სოხაძე
    ხობი სსიპ - ხობის მუნიციპალიტეტის სოფელ ქვემო ქვალონის 1 საჯარო სკოლა.. 90
    I ცდა
    II ცდა
    14
    ელენე
    ჯალაღონია
    ზუგდიდი სსიპ - აკაკი წერეთლის სახელობის ქალაქ ზუგდიდის 1 საჯარო სკოლა.. 77
    I ცდა
    II ცდა
    15
    ზვიადი
    კაკაურიძე
    ძველი თბილისი სსიპ - გალაკტიონ ტაბიძის სახელობის ქალაქ თბილისის 51 საჯარო სკოლა.. 95
    I ცდა
    II ცდა
    16
    მამუკა
    ღურცკაია
    ხობი სსიპ - ხობის მუნიციპალიტეტის სოფელ ახალი ხიბულის 1 საჯარო სკოლა.. 96
    I ცდა
    II ცდა
    17
    salome
    gachechiladze
    ბორჯომი სსიპ - ბორჯომის მუნიციპალიტეტის დაბა ახალდაბის საჯარო სკოლა.. 91
    I ცდა
    II ცდა
    18
    ნანა
    ბიჭიკაშვილი
    ბორჯომი სსიპ - ბორჯომის მუნიციპალიტეტის დაბა ახალდაბის საჯარო სკოლა.. 93
    I ცდა
    II ცდა
    19
    TamTa
    Demetrashvili
    ისანი-სამგორი სსიპ - ქალაქ თბილისის 94 საჯარო სკოლა.. 83
    I ცდა
    II ცდა
    20
    ლევანი
    ბარბაქაძე
    ბორჯომი სსიპ - ბორჯომის მუნიციპალიტეტის დაბა ახალდაბის საჯარო სკოლა.. 95
    I ცდა
    II ცდა