მიიღეთ ცდა სპონსორისგან (167)


  • მოიგეთ ცდები კვირაში ერთხელ
  • 2014წ, შემოდგომის, ფინალები
  • 2014წ, გაზაფხული, ფინალები
  • კლასის საერთო რეიტინგი

  • I ადგილი - ვაუჩერი

    2250 ლარი
    II ადგილი - ვაუჩერი

    1000 ლარი
    III ადგილი - ვაუჩერი

    500 ლარი
    ნაპოვნია: მონაწილე
    მინიმალური ზღვარი: ქულა
    ავატარი მეტსახელი რაიონი სკოლა შესარჩევი
    ტურის შედეგი
    ჯამური ქულა
    ცდა დრო ქულა
    საბოლოო შედეგი
    დრო ქულა
    1
    Ketevan
    phkhaladze
    გლდანი-ნაძალადევი სკოლა დამთავრებული.. 96
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    2
    გიორგი
    ცხადაძე
    ვაკე-საბურთალო სკოლა დამთავრებული.. 61
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    3
    ავთანდილ
    ქოჩიაშვილი
    დიდგორი სკოლა დამთავრებული.. 98
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    4
    givi
    tskhadadze
    ვაკე-საბურთალო სკოლა დამთავრებული.. 89
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    5
    თიკო
    ზურაბიშვილი
    ძველი თბილისი სკოლა დამთავრებული.. 53
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    6
    nika
    tsutskiridze
    ჭიათურა სკოლა დამთავრებული.. 100
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    7
    Tamar
    Xurodze
    ძველი თბილისი სკოლა დამთავრებული.. 100
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    8
    Asanaga
    Asanovi
    ისანი-სამგორი სკოლა დამთავრებული.. 69
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    9
    nino
    gegelashvili
    რუსთავი სკოლა დამთავრებული.. 38
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    10
    inga
    metreveli
    ვაკე-საბურთალო სკოლა დამთავრებული.. 63
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    11
    Nata
    Saminava
    გლდანი-ნაძალადევი სკოლა დამთავრებული.. 68
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    12
    Aleksandre
    Gelashvili
    ქუთაისი სკოლა დამთავრებული.. 46
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    13
    Giga
    Eliashvili
    მცხეთა სკოლა დამთავრებული.. 66
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    14
    irina
    julakidze
    გლდანი-ნაძალადევი სკოლა დამთავრებული.. 49
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    15
    Keti
    Toidze
    ისანი-სამგორი სკოლა დამთავრებული.. 44
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    16
    nino
    kinwurashvili
    ხონი სკოლა დამთავრებული.. 66
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    17
    salome
    siradze
    გლდანი-ნაძალადევი სკოლა დამთავრებული.. 48
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    18
    ოთარი
    ისაკაძე
    ტყიბული სკოლა დამთავრებული.. 50
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    19
    tata
    giorgobiani
    ძველი თბილისი სკოლა დამთავრებული.. 47
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    20
    ანა
    ღანიშაშვილი
    ისანი-სამგორი სკოლა დამთავრებული.. 81
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა