მიიღეთ ცდა სპონსორისგან (167)


  • მოიგეთ ცდები კვირაში ერთხელ
  • 2014წ, შემოდგომის, ფინალები
  • წინა ტურის შედეგები
  • კლასის საერთო რეიტინგი

  • I ადგილი - ვაუჩერი

    2250 ლარი
    II ადგილი - ვაუჩერი

    1000 ლარი
    III ადგილი - ვაუჩერი

    500 ლარი
    ნაპოვნია: მონაწილე
    მინიმალური ზღვარი: ქულა
    ავატარი მეტსახელი რაიონი სკოლა შესარჩევი
    ტურის შედეგი
    ჯამური ქულა
    ცდა დრო ქულა
    საბოლოო შედეგი
    დრო ქულა
    1
    Nika
    Iremadze
    თეთრი წყარო სკოლა დამთავრებული.. 89
    I ცდა
    II ცდა
    2
    mariam
    natroshvili
    ისანი-სამგორი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია შავნაბადა.. 100
    I ცდა
    II ცდა
    3
    keti
    solomnishvili
    ისანი-სამგორი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია შავნაბადა.. 100
    I ცდა
    II ცდა
    4
    Mariam
    Grdzelidze
    ზესტაფონი შპს - ზესტაფონის ზოგადსაგანმანათლებლო არასახელმწიფო საერო ჰუმანიტარული საშუალო ს.. 87
    I ცდა
    II ცდა
    5
    kekela
    khutsishvili
    ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა.. 96
    I ცდა
    II ცდა
    6
    მიხეილ
    აწყვერელი
    ისანი-სამგორი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია შავნაბადა.. 97
    I ცდა
    II ცდა
    7
    davit
    mchedlishvili
    ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა.. 86
    I ცდა
    II ცდა
    8
    anano
    natroshvili
    თეთრი წყარო სსიპ - თეთრიწყაროს მუნიციპალიტეტის სოფელ ალექსეევკის საჯარო სკოლა.. 90
    I ცდა
    II ცდა
    9
    tornike
    nasrashvili
    ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა.. 82
    I ცდა
    II ცდა
    10
    nino
    natroshvili
    თელავი სკოლა დამთავრებული.. 100
    I ცდა
    II ცდა
    11
    kato
    gulbani
    ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა.. 96
    I ცდა
    II ცდა
    12
    barbare
    khasia
    ისანი-სამგორი სსიპ - ქალაქ თბილისის 99 საჯარო სკოლა.. 100
    I ცდა
    II ცდა
    13
    Giorgi
    Jamakashvili
    გლდანი-ნაძალადევი სსიპ - ვახტანგ გზირიშვილის სახელობის ქალაქ თბილისის 173 საჯარო სკოლა.. 77
    I ცდა
    II ცდა
    14
    inga
    saladze
    ზესტაფონი შპს - ზესტაფონის ზოგადსაგანმანათლებლო არასახელმწიფო საერო ჰუმანიტარული საშუალო ს.. 62
    I ცდა
    II ცდა
    15
    გიორგი
    ცხაკაია
    ქუთაისი სსიპ - ანდრია რაზმაძის სახელობის ქალაქ ქუთაისის 41 ფიზიკა - მათემატიკის საჯარო ს.. 96
    I ცდა
    II ცდა
    16
    მარიამი
    ჩიხლაძე
    წყალტუბო სკოლა დამთავრებული.. 87
    I ცდა
    II ცდა
    17
    nana
    amaglobeli
    თერჯოლა სსიპ - თერჯოლის მუნიციპალიტეტის ალისუბნის თემის 1 საჯარო სკოლა.. 100
    I ცდა
    II ცდა
    18
    zviadi
    Grdzelidze
    ზესტაფონი შპს - ზესტაფონის ზოგადსაგანმანათლებლო არასახელმწიფო საერო ჰუმანიტარული საშუალო ს.. 81
    I ცდა
    II ცდა
    19
    გიორგი
    ლოლაძე
    ქუთაისი სსიპ - ანდრია რაზმაძის სახელობის ქალაქ ქუთაისის 41 ფიზიკა - მათემატიკის საჯარო ს.. 88
    I ცდა
    II ცდა
    20
    Avtandil
    Gognadze
    ბაღდათი სსიპ - ქალაქ ბაღდათის 2 საჯარო სკოლა.. 100
    I ცდა
    II ცდა