მიიღეთ ცდა სპონსორისგან (168)


  • მოიგეთ ცდები კვირაში ერთხელ
  • 2014წ, შემოდგომის, ფინალები
  • წინა ტურის შედეგები
  • კლასის საერთო რეიტინგი
  • I ადგილი - ვაუჩერი

    1600 ლარი
    II ადგილი - ვაუჩერი

    800 ლარი
    III ადგილი - ვაუჩერი

    400 ლარი
    ნაპოვნია: მონაწილე
    ავატარი მეტსახელი რეგიონი რაიონი სკოლა საბოლოო შედეგი
    დრო ქულა
    91
    Anna
    Chantladze
    თბილისი ისანი-სამგორი სსიპ - მიხეილ ჯავახიშვილის სახელობის ქალაქ თბილისის 124 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    92
    nana
    amaglobeli
    იმერეთი თერჯოლა სსიპ - თერჯოლის მუნიციპალიტეტის ალისუბნის თემის 1 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    93
    inga
    saladze
    იმერეთი ზესტაფონი შპს - ზესტაფონის ზოგადსაგანმანათლებლო არასახელმწიფო საერო ჰუმანიტარული საშუალო ს.. 00:00 0
    94
    ვალერი
    სუხიტაშვილი
    ქვემო ქართლი გარდაბანი სსიპ - გარდაბნის მუნიციპალიტეტის სოფელ საცხენისის საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    95
    eliso
    leladze
    იმერეთი ზესტაფონი შპს - ზესტაფონის ზოგადსაგანმანათლებლო არასახელმწიფო საერო ჰუმანიტარული საშუალო ს.. 00:00 0
    96
    sopo
    metonidze
    თბილისი გლდანი-ნაძალადევი სსიპ - ქალაქ თბილისის 175 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    97
    სანდრო
    ბერძენიშვილი
    თბილისი ძველი თბილისი სსიპ - ქალაქ თბილისის 21 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    98
    ლუკა
    ლომთაძე
    იმერეთი ქუთაისი სსიპ - წმიდა ნინოს სახელობის ქალაქ ქუთაისის №3 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    99
    გიგა
    ჩალიგავა
    იმერეთი სამტრედია სსიპ - ქალაქ სამტრედიის 11 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    100
    lomaia
    lomaia
    იმერეთი ქუთაისი სსიპ - წმიდა ნინოს სახელობის ქალაქ ქუთაისის №3 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    101
    Giorgi
    Macharashvili
    თბილისი გლდანი-ნაძალადევი სკოლა-ლიცეუმი პრომეთე.. 00:00 0
    102
    გიორგი
    ლოლაძე
    იმერეთი ქუთაისი სსიპ - ანდრია რაზმაძის სახელობის ქალაქ ქუთაისის 41 ფიზიკა - მათემატიკის საჯარო ს.. 00:00 0
    103
    shako
    Grdzelidze
    იმერეთი ზესტაფონი შპს - ზესტაფონის ზოგადსაგანმანათლებლო არასახელმწიფო საერო ჰუმანიტარული საშუალო ს.. 00:00 0
    104
    Tamara
    Macharashvili
    იმერეთი წყალტუბო სსიპ - წყალტუბოს მუნიციპალიტეტის სოფელ წყალტუბოს საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    105
    khatia
    ivanova
    თბილისი ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    106
    მაგდა
    გელენიძე
    ქვემო ქართლი რუსთავი სკოლა დამთავრებული.. 00:00 0
    107
    nino
    natroshvili
    კახეთი თელავი სკოლა დამთავრებული.. 00:00 0
    108
    Vitali
    Muladze
    შიდა ქართლი ხაშური სსიპ - ქალაქ ხაშურის 8 საჯარო სკოლა.. 00:00 0