მიიღეთ ცდა სპონსორისგან (168)


  • მოიგეთ ცდები კვირაში ერთხელ
  • 2014წ, შემოდგომის, ფინალები
  • წინა ტურის შედეგები
  • კლასის საერთო რეიტინგი
  • I ადგილი - ვაუჩერი

    1600 ლარი
    II ადგილი - ვაუჩერი

    800 ლარი
    III ადგილი - ვაუჩერი

    400 ლარი
    ნაპოვნია: მონაწილე
    ავატარი მეტსახელი რეგიონი რაიონი სკოლა საბოლოო შედეგი
    დრო ქულა
    91
    მამუკა
    ღურცკაია
    სამეგრელო-ზემოსვანეთი ხობი სსიპ - ხობის მუნიციპალიტეტის სოფელ ახალი ხიბულის 1 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    92
    გურამ
    ბაძაღუა
    სამეგრელო-ზემოსვანეთი ზუგდიდი სსიპ - ქალაქ ზუგდიდის 3 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    93
    ანა
    გურგენიძე
    იმერეთი ქუთაისი სსიპ - წმიდა ნინოს სახელობის ქალაქ ქუთაისის №3 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    94
    ლადო
    გიგოლაშვილი
    თბილისი ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    95
    Avtandil
    Gognadze
    იმერეთი ბაღდათი სსიპ - ქალაქ ბაღდათის 2 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    96
    1111
    1111
    იმერეთი ზესტაფონი სსიპ - ქალაქ ზესტაფონის 7 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    97
    ზვიადი
    კაკაურიძე
    თბილისი ძველი თბილისი სსიპ - გალაკტიონ ტაბიძის სახელობის ქალაქ თბილისის 51 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    98
    inga
    saladze
    იმერეთი ზესტაფონი შპს - ზესტაფონის ზოგადსაგანმანათლებლო არასახელმწიფო საერო ჰუმანიტარული საშუალო ს.. 00:00 0
    99
    ალექსანდრა
    შალიბაშვილი
    თბილისი დიდუბე-ჩუღურეთი თბილისის მწვანე სკოლა.. 00:00 0
    100
    salome
    gachechiladze
    სამცხე-ჯავახეთი ბორჯომი სსიპ - ბორჯომის მუნიციპალიტეტის დაბა ახალდაბის საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    101
    eliso
    leladze
    იმერეთი ზესტაფონი შპს - ზესტაფონის ზოგადსაგანმანათლებლო არასახელმწიფო საერო ჰუმანიტარული საშუალო ს.. 00:00 0
    102
    Anna
    Chantladze
    თბილისი ისანი-სამგორი სსიპ - მიხეილ ჯავახიშვილის სახელობის ქალაქ თბილისის 124 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    103
    andro
    gvivradze
    თბილისი ძველი თბილისი სსიპ - აკადემიკოს ილია ვეკუას სახელობის ფიზიკა -მათემატიკის ქალაქ თბილისის 42 სა.. 00:00 0
    104
    გიორგი
    ცხაკაია
    იმერეთი ქუთაისი სსიპ - ანდრია რაზმაძის სახელობის ქალაქ ქუთაისის 41 ფიზიკა - მათემატიკის საჯარო ს.. 00:00 0
    105
    sopo
    metonidze
    თბილისი გლდანი-ნაძალადევი სსიპ - ქალაქ თბილისის 175 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    106
    სანდრო
    ბერძენიშვილი
    თბილისი ძველი თბილისი სსიპ - ქალაქ თბილისის 21 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    107
    მარიამ
    კაპანაძე
    თბილისი გლდანი-ნაძალადევი სსიპ - ქალაქ თბილისის 10 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    108
    natia
    chachkhiani
    რაჭა-ლეჩხუმი, ქვემო სვანეთი ცაგერი სსიპ - ცაგერის მუნიციპალიტეტის სოფელ ლაილაშის საჯარო სკოლა.. 00:00 0