Notice: Undefined variable: duration_ in /var/www/eruditor/final/clases_/Render.php on line 266

Notice: Undefined variable: cost_ in /var/www/eruditor/final/clases_/Render.php on line 268
ონლაინ ოლიმპიადა | Eruditor.ge



მიიღეთ ცდა სპონსორისგან (168)


  • მოიგეთ ცდები კვირაში ერთხელ
  • 2014წ, შემოდგომის, ფინალები
  • წინა ტურის შედეგები
  • კლასის საერთო რეიტინგი
  • I ადგილი - ვაუჩერი

    1600 ლარი
    II ადგილი - ვაუჩერი

    800 ლარი
    III ადგილი - ვაუჩერი

    400 ლარი
    ნაპოვნია: მონაწილე
    ავატარი მეტსახელი რეგიონი რაიონი სკოლა საბოლოო შედეგი
    დრო ქულა
    61
    ana
    natroshvili
    ქვემო ქართლი დმანისი სსიპ - დმანისის მუნიციპალიტეტის სოფელ ბოსლების საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    62
    Giorgi
    Jamakashvili
    თბილისი გლდანი-ნაძალადევი სსიპ - ვახტანგ გზირიშვილის სახელობის ქალაქ თბილისის 173 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    63
    mariam
    berishvili
    თბილისი ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    64
    ცოტნე
    შენგელია
    თბილისი ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    65
    giorgi
    elikashvili
    კახეთი გურჯაანი სსიპ - გურჯაანის მუნიციპალიტეტის სოფელ ახაშნის საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    66
    lasha
    lomidze
    იმერეთი ზესტაფონი შპს - ზესტაფონის ზოგადსაგანმანათლებლო არასახელმწიფო საერო ჰუმანიტარული საშუალო ს.. 00:00 0
    67
    mariam
    kekutia
    თბილისი გლდანი-ნაძალადევი სკოლა-ლიცეუმი პრომეთე.. 00:00 0
    68
    ელენე
    ჯალაღონია
    სამეგრელო-ზემოსვანეთი ზუგდიდი სსიპ - აკაკი წერეთლის სახელობის ქალაქ ზუგდიდის 1 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    69
    Beqa
    Margiani
    ქვემო ქართლი გარდაბანი სსიპ - ლევან დევდარიანის სახელობის ქალაქ გარდაბნის 1 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    70
    zviadi
    Grdzelidze
    იმერეთი ზესტაფონი შპს - ზესტაფონის ზოგადსაგანმანათლებლო არასახელმწიფო საერო ჰუმანიტარული საშუალო ს.. 00:00 0
    71
    დავით
    მაღალთაძე
    თბილისი ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    72
    anano
    natroshvili
    ქვემო ქართლი თეთრი წყარო სსიპ - თეთრიწყაროს მუნიციპალიტეტის სოფელ ალექსეევკის საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    73
    გურამ
    ბაძაღუა
    სამეგრელო-ზემოსვანეთი ზუგდიდი სსიპ - ქალაქ ზუგდიდის 3 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    74
    ლუკა
    თათარაშვილი
    კახეთი თელავი სსიპ - ქალაქ თელავის 1 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    75
    natali
    goginashvili
    თბილისი დიდუბე-ჩუღურეთი შპს - გეტი.. 00:00 0
    76
    მარიამი
    ფირცხალაიშვილი
    აჭარა ბათუმი სსიპ - ილია ჭავჭავაძის სახელობის ქალაქ ბათუმის 1 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    77
    eliso
    leladze
    იმერეთი ზესტაფონი შპს - ზესტაფონის ზოგადსაგანმანათლებლო არასახელმწიფო საერო ჰუმანიტარული საშუალო ს.. 00:00 0
    78
    Anna
    Chantladze
    თბილისი ისანი-სამგორი სსიპ - მიხეილ ჯავახიშვილის სახელობის ქალაქ თბილისის 124 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    79
    ნანა
    ბიჭიკაშვილი
    სამცხე-ჯავახეთი ბორჯომი სსიპ - ბორჯომის მუნიციპალიტეტის დაბა ახალდაბის საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    80
    inga
    saladze
    იმერეთი ზესტაფონი შპს - ზესტაფონის ზოგადსაგანმანათლებლო არასახელმწიფო საერო ჰუმანიტარული საშუალო ს.. 00:00 0
    81
    ზურა
    ტაბეშაძე
    იმერეთი ბაღდათი სსიპ - ქალაქ ბაღდათის 2 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    82
    nana
    amaglobeli
    იმერეთი თერჯოლა სსიპ - თერჯოლის მუნიციპალიტეტის ალისუბნის თემის 1 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    83
    sopo
    metonidze
    თბილისი გლდანი-ნაძალადევი სსიპ - ქალაქ თბილისის 175 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    84
    სანდრო
    ბერძენიშვილი
    თბილისი ძველი თბილისი სსიპ - ქალაქ თბილისის 21 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    85
    ვალერი
    სუხიტაშვილი
    ქვემო ქართლი გარდაბანი სსიპ - გარდაბნის მუნიციპალიტეტის სოფელ საცხენისის საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    86
    shako
    Grdzelidze
    იმერეთი ზესტაფონი შპს - ზესტაფონის ზოგადსაგანმანათლებლო არასახელმწიფო საერო ჰუმანიტარული საშუალო ს.. 00:00 0
    87
    Tamara
    Macharashvili
    იმერეთი წყალტუბო სსიპ - წყალტუბოს მუნიციპალიტეტის სოფელ წყალტუბოს საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    88
    გიორგი
    ლოლაძე
    იმერეთი ქუთაისი სსიპ - ანდრია რაზმაძის სახელობის ქალაქ ქუთაისის 41 ფიზიკა - მათემატიკის საჯარო ს.. 00:00 0
    89
    ლუკა
    ლომთაძე
    იმერეთი ქუთაისი სსიპ - წმიდა ნინოს სახელობის ქალაქ ქუთაისის №3 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    90
    გიგა
    ჩალიგავა
    იმერეთი სამტრედია სსიპ - ქალაქ სამტრედიის 11 საჯარო სკოლა.. 00:00 0