მიიღეთ ცდა სპონსორისგან (168)


  • მოიგეთ ცდები კვირაში ერთხელ
  • 2014წ, შემოდგომის, ფინალები
  • წინა ტურის შედეგები
  • კლასის საერთო რეიტინგი
  • I ადგილი - ვაუჩერი

    1600 ლარი
    II ადგილი - ვაუჩერი

    800 ლარი
    III ადგილი - ვაუჩერი

    400 ლარი
    ნაპოვნია: მონაწილე
    ავატარი მეტსახელი რეგიონი რაიონი სკოლა საბოლოო შედეგი
    დრო ქულა
    61
    ქრისტინა
    ჩიტაია
    სამეგრელო-ზემოსვანეთი ფოთი სკოლა დამთავრებული.. 00:00 0
    62
    anano
    natroshvili
    ქვემო ქართლი თეთრი წყარო სსიპ - თეთრიწყაროს მუნიციპალიტეტის სოფელ ალექსეევკის საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    63
    barbare
    khasia
    თბილისი ისანი-სამგორი სსიპ - ქალაქ თბილისის 99 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    64
    golicinski
    sshsdf
    შიდა ქართლი ქარელი სსიპ - ქალაქ ქარელის 2 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    65
    natali
    goginashvili
    თბილისი დიდუბე-ჩუღურეთი შპს - გეტი.. 00:00 0
    66
    ნინო
    სოხაძე
    სამეგრელო-ზემოსვანეთი ხობი სსიპ - ხობის მუნიციპალიტეტის სოფელ ქვემო ქვალონის 1 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    67
    მარიამი
    ფირცხალაიშვილი
    აჭარა ბათუმი სსიპ - ილია ჭავჭავაძის სახელობის ქალაქ ბათუმის 1 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    68
    მარიამი
    ჩიხლაძე
    იმერეთი წყალტუბო სკოლა დამთავრებული.. 00:00 0
    69
    ნანა
    ბიჭიკაშვილი
    სამცხე-ჯავახეთი ბორჯომი სსიპ - ბორჯომის მუნიციპალიტეტის დაბა ახალდაბის საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    70
    გიორგი
    სულამანიძე
    იმერეთი ქუთაისი სსიპ - წმიდა ნინოს სახელობის ქალაქ ქუთაისის №3 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    71
    დინა
    გარბერი
    თბილისი ვაკე-საბურთალო ა.(ა)ი.პ.ჩვენი სკოლა.. 00:00 0
    72
    ზურა
    ტაბეშაძე
    იმერეთი ბაღდათი სსიპ - ქალაქ ბაღდათის 2 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    73
    Saba
    Giorgelashvili
    თბილისი ვაკე-საბურთალო სსიპ - მიხეილ გრუშევსკის სახელობის ქალაქ თბილისის 41 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    74
    nana
    amaglobeli
    იმერეთი თერჯოლა სსიპ - თერჯოლის მუნიციპალიტეტის ალისუბნის თემის 1 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    75
    ვალერი
    სუხიტაშვილი
    ქვემო ქართლი გარდაბანი სსიპ - გარდაბნის მუნიციპალიტეტის სოფელ საცხენისის საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    76
    Didier
    Drogba
    თბილისი ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    77
    Giorgi
    Jamakashvili
    თბილისი გლდანი-ნაძალადევი სსიპ - ვახტანგ გზირიშვილის სახელობის ქალაქ თბილისის 173 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    78
    არჩილ
    გავაშელი
    თბილისი გლდანი-ნაძალადევი სკოლა-ლიცეუმი პრომეთე.. 00:00 0
    79
    ana
    jeladze
    ქვემო ქართლი რუსთავი სსიპ - ქალაქ რუსთავის 4 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    80
    ლუკა
    ლომთაძე
    იმერეთი ქუთაისი სსიპ - წმიდა ნინოს სახელობის ქალაქ ქუთაისის №3 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    81
    გიგა
    ჩალიგავა
    იმერეთი სამტრედია სსიპ - ქალაქ სამტრედიის 11 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    82
    lomaia
    lomaia
    იმერეთი ქუთაისი სსიპ - წმიდა ნინოს სახელობის ქალაქ ქუთაისის №3 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    83
    Giorgi
    Macharashvili
    თბილისი გლდანი-ნაძალადევი სკოლა-ლიცეუმი პრომეთე.. 00:00 0
    84
    lasha
    lomidze
    იმერეთი ზესტაფონი შპს - ზესტაფონის ზოგადსაგანმანათლებლო არასახელმწიფო საერო ჰუმანიტარული საშუალო ს.. 00:00 0
    85
    mariam
    kekutia
    თბილისი გლდანი-ნაძალადევი სკოლა-ლიცეუმი პრომეთე.. 00:00 0
    86
    zviadi
    Grdzelidze
    იმერეთი ზესტაფონი შპს - ზესტაფონის ზოგადსაგანმანათლებლო არასახელმწიფო საერო ჰუმანიტარული საშუალო ს.. 00:00 0
    87
    nino
    natroshvili
    კახეთი თელავი სკოლა დამთავრებული.. 00:00 0
    88
    ელენე
    ჯალაღონია
    სამეგრელო-ზემოსვანეთი ზუგდიდი სსიპ - აკაკი წერეთლის სახელობის ქალაქ ზუგდიდის 1 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    89
    Vitali
    Muladze
    შიდა ქართლი ხაშური სსიპ - ქალაქ ხაშურის 8 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    90
    ლუკა
    თათარაშვილი
    კახეთი თელავი სსიპ - ქალაქ თელავის 1 საჯარო სკოლა.. 00:00 0