მიიღეთ ცდა სპონსორისგან (167)


  • მოიგეთ ცდები კვირაში ერთხელ
  • 2014წ, შემოდგომის, ფინალები
  • წინა ტურის შედეგები
  • კლასის საერთო რეიტინგი
  • I ადგილი - ვაუჩერი

    1600 ლარი
    II ადგილი - ვაუჩერი

    800 ლარი
    III ადგილი - ვაუჩერი

    400 ლარი
    ნაპოვნია: მონაწილე
    ავატარი მეტსახელი რეგიონი რაიონი სკოლა საბოლოო შედეგი
    დრო ქულა
    31
    რატი
    პერტია
    თბილისი ძველი თბილისი სსიპ - აკადემიკოს ილია ვეკუას სახელობის ფიზიკა -მათემატიკის ქალაქ თბილისის 42 სა.. 28:52 112
    32
    მიხეილ
    აწყვერელი
    თბილისი ისანი-სამგორი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია შავნაბადა.. 22:44 112
    33
    ალექსანდრე
    ვანიშვილი
    თბილისი ისანი-სამგორი სსიპ - ქალაქ თბილისის 172 საჯარო სკოლა.. 18:11 111
    34
    Vepxo
    Gogoxia
    თბილისი ვაკე-საბურთალო სსიპ - მიხეილ გრუშევსკის სახელობის ქალაქ თბილისის 41 საჯარო სკოლა.. 16:33 106
    35
    davit
    mchedlishvili
    თბილისი ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა.. 22:04 102
    36
    დავითი
    ჯამასპიშვილი
    კახეთი გურჯაანი სსიპ - გურჯაანის მუნიციპალიტეტის სოფელ ბაკურციხის საჯარო სკოლა.. 23:28 99
    37
    the
    beatles
    თბილისი გლდანი-ნაძალადევი სკოლა დამთავრებული.. 19:33 0
    38
    tako
    lezhava
    იმერეთი ვანი სსიპ - ვანის მუნიციპალიტეტის სოფელ სალხინოს საჯარო სკოლა.. 17:10 0
    39
    ნინო
    სოხაძე
    სამეგრელო-ზემოსვანეთი ხობი სსიპ - ხობის მუნიციპალიტეტის სოფელ ქვემო ქვალონის 1 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    40
    ალექსანდრა
    შალიბაშვილი
    თბილისი დიდუბე-ჩუღურეთი თბილისის მწვანე სკოლა.. 00:00 0
    41
    salome
    gachechiladze
    სამცხე-ჯავახეთი ბორჯომი სსიპ - ბორჯომის მუნიციპალიტეტის დაბა ახალდაბის საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    42
    barbare
    khasia
    თბილისი ისანი-სამგორი სსიპ - ქალაქ თბილისის 99 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    43
    andro
    gvivradze
    თბილისი ძველი თბილისი სსიპ - აკადემიკოს ილია ვეკუას სახელობის ფიზიკა -მათემატიკის ქალაქ თბილისის 42 სა.. 00:00 0
    44
    golicinski
    sshsdf
    შიდა ქართლი ქარელი სსიპ - ქალაქ ქარელის 2 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    45
    გიორგი
    ცხაკაია
    იმერეთი ქუთაისი სსიპ - ანდრია რაზმაძის სახელობის ქალაქ ქუთაისის 41 ფიზიკა - მათემატიკის საჯარო ს.. 00:00 0
    46
    natia
    chachkhiani
    რაჭა-ლეჩხუმი, ქვემო სვანეთი ცაგერი სსიპ - ცაგერის მუნიციპალიტეტის სოფელ ლაილაშის საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    47
    გიორგი
    სულამანიძე
    იმერეთი ქუთაისი სსიპ - წმიდა ნინოს სახელობის ქალაქ ქუთაისის №3 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    48
    დინა
    გარბერი
    თბილისი ვაკე-საბურთალო ა.(ა)ი.პ.ჩვენი სკოლა.. 00:00 0
    49
    მარიამი
    ჩიხლაძე
    იმერეთი წყალტუბო სკოლა დამთავრებული.. 00:00 0
    50
    მარიამ
    კაპანაძე
    თბილისი გლდანი-ნაძალადევი სსიპ - ქალაქ თბილისის 10 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    51
    ლევანი
    ბარბაქაძე
    სამცხე-ჯავახეთი ბორჯომი სსიპ - ბორჯომის მუნიციპალიტეტის დაბა ახალდაბის საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    52
    Didier
    Drogba
    თბილისი ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    53
    mariami
    khvadagiani
    იმერეთი ქუთაისი სკოლა დამთავრებული.. 00:00 0
    54
    Saba
    Giorgelashvili
    თბილისი ვაკე-საბურთალო სსიპ - მიხეილ გრუშევსკის სახელობის ქალაქ თბილისის 41 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    55
    არჩილ
    გავაშელი
    თბილისი გლდანი-ნაძალადევი სკოლა-ლიცეუმი პრომეთე.. 00:00 0
    56
    ana
    jeladze
    ქვემო ქართლი რუსთავი სსიპ - ქალაქ რუსთავის 4 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    57
    Giorgi
    Jamakashvili
    თბილისი გლდანი-ნაძალადევი სსიპ - ვახტანგ გზირიშვილის სახელობის ქალაქ თბილისის 173 საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    58
    beka
    bliadze
    შიდა ქართლი ხაშური სკოლა დამთავრებული.. 00:00 0
    59
    ana
    natroshvili
    ქვემო ქართლი დმანისი სსიპ - დმანისის მუნიციპალიტეტის სოფელ ბოსლების საჯარო სკოლა.. 00:00 0
    60
    lasha
    lomidze
    იმერეთი ზესტაფონი შპს - ზესტაფონის ზოგადსაგანმანათლებლო არასახელმწიფო საერო ჰუმანიტარული საშუალო ს.. 00:00 0