მიიღეთ ცდა სპონსორისგან (167)


  • მოიგეთ ცდები კვირაში ერთხელ
  • 2014წ, შემოდგომის, ფინალები
  • წინა ტურის შედეგები
  • კლასის საერთო რეიტინგი
  • I ადგილი - ვაუჩერი

    1600 ლარი
    II ადგილი - ვაუჩერი

    800 ლარი
    III ადგილი - ვაუჩერი

    400 ლარი
    ნაპოვნია: მონაწილე
    ავატარი მეტსახელი რეგიონი რაიონი სკოლა საბოლოო შედეგი
    დრო ქულა
    1
    tamari
    waqadze
    იმერეთი ზესტაფონი შპს - ზესტაფონის ზოგადსაგანმანათლებლო არასახელმწიფო საერო ჰუმანიტარული საშუალო ს.. 01:02:41 541
    2
    rati
    terashvili
    თბილისი გლდანი-ნაძალადევი სკოლა-ლიცეუმი პრომეთე.. 44:33 335
    3
    Nika
    Iremadze
    ქვემო ქართლი თეთრი წყარო სკოლა დამთავრებული.. 01:03:19 361
    4
    ნოდარ
    დუმბაძე
    თბილისი გლდანი-ნაძალადევი სკოლა დამთავრებული.. 24:54 324
    5
    magda
    elisashvili
    იმერეთი ზესტაფონი შპს - ზესტაფონის ზოგადსაგანმანათლებლო არასახელმწიფო საერო ჰუმანიტარული საშუალო ს.. 32:30 282
    6
    daviti
    demetrashvili
    თბილისი ისანი-სამგორი სსიპ - ქალაქ თბილისის 94 საჯარო სკოლა.. 30:31 272
    7
    ნოდარი
    ქველაძე
    სამცხე-ჯავახეთი ბორჯომი სსიპ - ბორჯომის მუნიციპალიტეტის დაბა ახალდაბის საჯარო სკოლა.. 30:56 258
    8
    dato
    jamagidze
    მცხეთა-მთიანეთი თიანეთი სსიპ - თიანეთის მუნიციპალიტეტის სოფელ ხევსურთსოფლის საჯარო სკოლა.. 25:41 256
    9
    mariam
    natroshvili
    თბილისი ისანი-სამგორი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია შავნაბადა.. 34:10 255
    10
    iveri
    gholijashvili
    შიდა ქართლი გორი სსიპ - გორის მუნიციპალიტეტის სოფელ პატარა გარეჯვრის საჯარო სკოლა.. 30:45 0
    11
    george
    akhvlediani
    თბილისი გლდანი-ნაძალადევი სკოლა-ლიცეუმი პრომეთე.. 37:53 162
    12
    David
    Adamashvili
    თბილისი ძველი თბილისი სსიპ - აკადემიკოს ილია ვეკუას სახელობის ფიზიკა -მათემატიკის ქალაქ თბილისის 42 სა.. 12:41 182
    13
    keti
    solomnishvili
    თბილისი ისანი-სამგორი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია შავნაბადა.. 20:53 175
    14
    nika
    khitiri
    თბილისი გლდანი-ნაძალადევი შპს - ნუნუ ავაგუმაშვილი.. 12:22 175
    15
    sofio
    sreseli
    შიდა ქართლი გორი შპს - გორის წმინდა გიორგის სახელობის სკოლა-ლიცეუმი.. 12:52 172
    16
    giorgi
    girkelidze
    თბილისი ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა.. 25:55 165
    17
    Lasha
    Gamjashvili
    თბილისი ისანი-სამგორი სსიპ - ქალაქ თბილისის 216 საჯარო სკოლა.. 10:09 165
    18
    Mariam
    Grdzelidze
    იმერეთი ზესტაფონი შპს - ზესტაფონის ზოგადსაგანმანათლებლო არასახელმწიფო საერო ჰუმანიტარული საშუალო ს.. 14:08 161
    19
    kekela
    khutsishvili
    თბილისი ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა.. 19:56 160
    20
    Davit
    Tsiklauri
    თბილისი გლდანი-ნაძალადევი სკოლა-ლიცეუმი პრომეთე.. 14:39 155
    21
    zura
    jakeli
    თბილისი ისანი-სამგორი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია შავნაბადა.. 14:18 151
    22
    natia
    chaduneli
    მცხეთა-მთიანეთი მცხეთა სსიპ - მცხეთის მუნიციპალიტეტის სოფელ ძეგვის საჯარო სკოლა.. 15:55 146
    23
    tamari
    kldiashvili
    იმერეთი ქუთაისი სკოლა დამთავრებული.. 14:31 146
    24
    Mimi
    Tielidze
    შიდა ქართლი გორი სსიპ - გორის მუნიციპალიტეტის სოფელ ზერტის საჯარო სკოლა.. 12:32 141
    25
    lali
    datuashvili
    კახეთი გურჯაანი სსიპ - გურამ ჭილაშვილის სახელობის ქალაქ გურჯაანის 4 საჯარო სკოლა.. 17:47 130
    26
    luka
    tchelidze
    თბილისი ძველი თბილისი სსიპ - აკადემიკოს ილია ვეკუას სახელობის ფიზიკა -მათემატიკის ქალაქ თბილისის 42 სა.. 15:54 126
    27
    soso
    barbaqadze
    შიდა ქართლი ხაშური ა(ა)იპ - საქართველოს საპატრიარქოს დიმიტრი ყიფიანის სახელობის სკოლა-პანსიონი.. 19:34 122
    28
    ana
    tabatadze
    თბილისი ისანი-სამგორი სკოლა დამთავრებული.. 18:37 119
    29
    Mariam
    Abaishvili
    თბილისი ძველი თბილისი თბილისის 150 საჯარო სკოლა.. 13:37 116
    30
    tamari
    janelidze
    იმერეთი წყალტუბო სსიპ - ქალაქ წყალტუბოს 1 საჯარო სკოლა.. 17:53 115