მიიღეთ ცდა სპონსორისგან (167)
  • მოიგეთ ცდები კვირაში ერთხელ
  • 2014წ, შემოდგომის, ფინალები
  • 2014წ, გაზაფხული, ფინალები
  • კლასის საერთო რეიტინგი

  • ნაპოვნია: მონაწილე
    მინიმალური ზღვარი: ქულა
    ავატარი მეტსახელი რაიონი სკოლა შესარჩევი
    ტურის შედეგი
    ჯამური ქულა
    ცდა დრო ქულა
    საბოლოო შედეგი
    დრო ქულა
    1
    გიორგი
    ცხაკაია
    ქუთაისი სსიპ - ანდრია რაზმაძის სახელობის ქალაქ ქუთაისის 41 ფიზიკა - მათემატიკის საჯარო ს.. 51
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    2
    Avtandil
    Gognadze
    ბაღდათი სსიპ - ქალაქ ბაღდათის 2 საჯარო სკოლა.. 52
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    3
    ზვიადი
    კაკაურიძე
    ძველი თბილისი სსიპ - გალაკტიონ ტაბიძის სახელობის ქალაქ თბილისის 51 საჯარო სკოლა.. 55
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    4
    Giorgi
    Macharashvili
    გლდანი-ნაძალადევი სკოლა-ლიცეუმი პრომეთე.. 49
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    5
    tamari
    waqadze
    ზესტაფონი შპს - ზესტაფონის ზოგადსაგანმანათლებლო არასახელმწიფო საერო ჰუმანიტარული საშუალო ს.. 46
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    6
    natali
    goginashvili
    დიდუბე-ჩუღურეთი შპს - გეტი.. 50
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    7
    Mariam
    Grdzelidze
    ზესტაფონი შპს - ზესტაფონის ზოგადსაგანმანათლებლო არასახელმწიფო საერო ჰუმანიტარული საშუალო ს.. 46
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    8
    ლუკა
    თათარაშვილი
    თელავი სსიპ - ქალაქ თელავის 1 საჯარო სკოლა.. 64
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    9
    salome
    batsashvili
    გურჯაანი სსიპ - გურჯაანის მუნიციპალიტეტის სოფელ ბაკურციხის საჯარო სკოლა.. 45
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    10
    ნიკოლოზ
    ქოჩიაშვილი
    დიდგორი ბაქსვუდის სახელობის სკოლა.. 88
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    11
    ნოდარ
    დუმბაძე
    გლდანი-ნაძალადევი სკოლა დამთავრებული.. 53
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    12
    evgeni
    chanishvili
    გლდანი-ნაძალადევი შპს - სერვანტესის სახელობის გიმნაზია აია-ჯესს.. 52
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    13
    დავითი
    ჯამასპიშვილი
    გურჯაანი სსიპ - გურჯაანის მუნიციპალიტეტის სოფელ ბაკურციხის საჯარო სკოლა.. 52
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    14
    mariam
    sinauridze
    ქუთაისი სსიპ - ქალაქ ქუთაისის 36 საჯარო სკოლა.. 58
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    15
    Tornike
    Licheli
    გლდანი-ნაძალადევი სკოლა-ლიცეუმი პრომეთე.. 70
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    16
    ელენე
    ჯალაღონია
    ზუგდიდი სსიპ - აკაკი წერეთლის სახელობის ქალაქ ზუგდიდის 1 საჯარო სკოლა.. 55
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    17
    jujuna
    khitarishvili
    ახალციხე სსიპ - ახალციხის მუნიციპალიტეტის ქალაქ ვალის 3 საჯარო სკოლა.. 51
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    18
    giorgi
    meshvildishvili
    ძველი თბილისი შპს - ჩაღლარის საგანმანათლებლო დაწესებულების დემირელის სახელობის კერძო კოლეჯი.. 60
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    19
    მარიამი
    იაკობიძე
    მცხეთა სსიპ - მცხეთის მუნიციპალიტეტის სოფელ ძველი ქანდის საჯარო სკოლა.. 69
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    20
    giorgi
    eliava
    ისანი-სამგორი სკოლა დამთავრებული.. 88
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა