მიიღეთ ცდა სპონსორისგან (167)
  • მოიგეთ ცდები კვირაში ერთხელ
  • 2014წ, შემოდგომის, ფინალები
  • წინა ტურის შედეგები
  • კლასის საერთო რეიტინგი

  • ნაპოვნია: მონაწილე
    მინიმალური ზღვარი: ქულა
    ავატარი მეტსახელი რაიონი სკოლა შესარჩევი
    ტურის შედეგი
    ჯამური ქულა
    ცდა დრო ქულა
    საბოლოო შედეგი
    დრო ქულა
    1
    Demetre
    Qardava
    ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა.. 47
    I ცდა
    II ცდა
    2
    თამარ
    მენთეშაშვილი
    რუსთავი სსიპ - ივანე ჯავახიშვილის სახელობის ქალაქ რუსთავის 24 ქართული გიმნაზია.. 42
    I ცდა
    II ცდა
    3
    Ana
    Bakidze
    რუსთავი სსიპ - ქალაქ რუსთავის 4 საჯარო სკოლა.. 46
    I ცდა
    II ცდა
    4
    vasil
    oniani
    ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა.. 45
    I ცდა
    II ცდა
    5
    Beqa
    Margiani
    გარდაბანი სსიპ - ლევან დევდარიანის სახელობის ქალაქ გარდაბნის 1 საჯარო სკოლა.. 41
    I ცდა
    II ცდა
    6
    ilia
    kurdgelashvili
    საგარეჯო სსიპ - ქალაქ საგარეჯოს 1 საჯარო სკოლა.. 55
    I ცდა
    II ცდა
    7
    teona
    gvelesiani
    ჭიათურა შპს - ნილემი.. 79
    I ცდა
    II ცდა
    8
    ონისე
    ხუციშვილი
    დიდუბე-ჩუღურეთი სსიპ - ქალაქ თბილისის 5 საჯარო სკოლა.. 35
    I ცდა
    II ცდა
    9
    tamazi
    gugunishvili
    ქუთაისი სსიპ - კადეტთა სამხედრო ლიცეუმი.. 57
    I ცდა
    II ცდა
    10
    Nika
    Kutalia
    ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა.. 48
    I ცდა
    II ცდა
    11
    დათვით
    გოცაძე
    ჭიათურა სსიპ - ქალაქ ჭიათურის 1 საჯარო სკოლა.. 42
    I ცდა
    II ცდა
    12
    mariam
    kvelashvili
    გლდანი-ნაძალადევი სსიპ - ქალაქ თბილისის 207 საჯარო სკოლა.. 32
    I ცდა
    II ცდა
    13
    zviadi
    Grdzelidze
    ზესტაფონი შპს - ზესტაფონის ზოგადსაგანმანათლებლო არასახელმწიფო საერო ჰუმანიტარული საშუალო ს.. 79
    I ცდა
    II ცდა
    14
    aleqsandre
    todua
    მარტვილი სსიპ - მარტვილის მუნიციპალიტეტის სოფელ ტალერის საჯარო სკოლა.. 34
    I ცდა
    II ცდა
    15
    ზურა
    ტაბეშაძე
    ბაღდათი სსიპ - ქალაქ ბაღდათის 2 საჯარო სკოლა.. 81
    I ცდა
    II ცდა
    16
    მარიამი
    ქსოვრელი
    გლდანი-ნაძალადევი შპს - კანდიდი საშუალო სკოლა.. 36
    I ცდა
    II ცდა
    17
    dato
    jalagonia
    საგარეჯო სსიპ - ქალაქ საგარეჯოს 1 საჯარო სკოლა.. 31
    I ცდა
    II ცდა
    18
    kalkunia
    meshvildishvili
    ძველი თბილისი შპს - ჩაღლარის საგანმანათლებლო დაწესებულების დემირელის სახელობის კერძო კოლეჯი.. 79
    I ცდა
    II ცდა
    19
    luka
    panaioti
    ფოთი სსიპ - ქალაქ ფოთის 15 საჯარო სკოლა.. 43
    I ცდა
    II ცდა
    20
    ywdwi
    ewycfewif
    საგარეჯო სსიპ - ქალაქ საგარეჯოს 1 საჯარო სკოლა.. 33
    I ცდა
    II ცდა