მიიღეთ ცდა სპონსორისგან (167)


  • მოიგეთ ცდები კვირაში ერთხელ
  • 2014წ, შემოდგომის, ფინალები
  • 2014წ, გაზაფხული, ფინალები
  • კლასის საერთო რეიტინგი

  • I ადგილი - სასწავლო ვაუჩერი

    1000 ლარი
    II ადგილი - სასწავლო ვაუჩერი

    800 ლარი
    III ადგილი - სასწავლო ვაუჩერი

    500 ლარი
    ნაპოვნია: მონაწილე
    მინიმალური ზღვარი: ქულა
    ავატარი მეტსახელი რაიონი სკოლა შესარჩევი
    ტურის შედეგი
    ჯამური ქულა
    ცდა დრო ქულა
    საბოლოო შედეგი
    დრო ქულა
    1
    გიორგი
    ცხაკაია
    ქუთაისი სსიპ - ანდრია რაზმაძის სახელობის ქალაქ ქუთაისის 41 ფიზიკა - მათემატიკის საჯარო ს.. 71
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    2
    ზვიადი
    კაკაურიძე
    ძველი თბილისი სსიპ - გალაკტიონ ტაბიძის სახელობის ქალაქ თბილისის 51 საჯარო სკოლა.. 72
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    3
    Giorgi
    Macharashvili
    გლდანი-ნაძალადევი სკოლა-ლიცეუმი პრომეთე.. 77
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    4
    მარიამი
    ჩიხლაძე
    წყალტუბო სკოლა დამთავრებული.. 75
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    5
    mari
    kukhaleishvili
    ჩხოროწყუ სსიპ - ჩხოროწყუს მუნიციპალიტეტის მუხურის თემის საჯარო სკოლა.. 89
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    6
    lali
    datuashvili
    გურჯაანი სსიპ - გურამ ჭილაშვილის სახელობის ქალაქ გურჯაანის 4 საჯარო სკოლა.. 77
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    7
    tamari
    janelidze
    წყალტუბო სსიპ - ქალაქ წყალტუბოს 1 საჯარო სკოლა.. 77
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    8
    tamari
    kldiashvili
    ქუთაისი სკოლა დამთავრებული.. 78
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    9
    natia
    chaduneli
    მცხეთა სსიპ - მცხეთის მუნიციპალიტეტის სოფელ ძეგვის საჯარო სკოლა.. 80
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    10
    iveri
    gholijashvili
    გორი სსიპ - გორის მუნიციპალიტეტის სოფელ პატარა გარეჯვრის საჯარო სკოლა.. 82
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    11
    mariam
    kekutia
    გლდანი-ნაძალადევი სკოლა-ლიცეუმი პრომეთე.. 75
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    12
    giorgi
    oqropiridze
    ქობულეთი შპს - ელიტ სქული.. 79
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    13
    nini
    tsertsvadze
    გლდანი-ნაძალადევი სკოლა-ლიცეუმი პრომეთე.. 81
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    14
    ბაია
    თოლორდავა
    ჩხოროწყუ სსიპ - ჩხოროწყუს მუნიციპალიტეტის მუხურის თემის საჯარო სკოლა.. 81
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    15
    melano
    qometiani
    ჩხოროწყუ სსიპ - ჩხოროწყუს მუნიციპალიტეტის მუხურის თემის საჯარო სკოლა.. 80
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    16
    monika
    liparidze
    წყალტუბო სსიპ - ქალაქ წყალტუბოს 1 საჯარო სკოლა.. 75
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    17
    giga
    rostiashvili
    საგარეჯო სსიპ - საგარეჯოს მუნიციპალიტეტის სოფელ პატარა ჩაილურის საჯარო სკოლა.. 73
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    18
    ელენე
    კრავცოვა
    წყალტუბო ა(ა)იპ - წმინდა გაბრიელ ეპისკოპოსის სახელობის წყალტუბოს სასულიერო გიმნაზია.. 79
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    19
    shalva
    kharatishvili
    გურჯაანი სსიპ - გურამ ჭილაშვილის სახელობის ქალაქ გურჯაანის 4 საჯარო სკოლა.. 80
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    20
    მართა
    ჯიბლაძე
    აბაშა სსიპ - ქალაქ აბაშის 1 საჯარო სკოლა.. 76
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა