მიიღეთ ცდა სპონსორისგან (167)


  • მოიგეთ ცდები კვირაში ერთხელ
  • 2014წ, შემოდგომის, ფინალები
  • წინა ტურის შედეგები
  • კლასის საერთო რეიტინგი

  • I ადგილი - სასწავლო ვაუჩერი

    1000 ლარი
    II ადგილი - სასწავლო ვაუჩერი

    800 ლარი
    III ადგილი - სასწავლო ვაუჩერი

    500 ლარი
    ნაპოვნია: მონაწილე
    მინიმალური ზღვარი: ქულა
    ავატარი მეტსახელი რაიონი სკოლა შესარჩევი
    ტურის შედეგი
    ჯამური ქულა
    ცდა დრო ქულა
    საბოლოო შედეგი
    დრო ქულა
    1
    Demetre
    Qardava
    ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა.. 76
    I ცდა
    II ცდა
    2
    თამარ
    მენთეშაშვილი
    რუსთავი სსიპ - ივანე ჯავახიშვილის სახელობის ქალაქ რუსთავის 24 ქართული გიმნაზია.. 78
    I ცდა
    II ცდა
    3
    vasil
    oniani
    ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა.. 73
    I ცდა
    II ცდა
    4
    nato
    bulia
    გლდანი-ნაძალადევი შპს - სამეცნიერო - საწარმოო ფირმა ალმასი.. 89
    I ცდა
    II ცდა
    5
    Tsira
    Gvritishvili
    გლდანი-ნაძალადევი სკოლა-ლიცეუმი პრომეთე.. 61
    I ცდა
    II ცდა
    6
    Beqa
    Margiani
    გარდაბანი სსიპ - ლევან დევდარიანის სახელობის ქალაქ გარდაბნის 1 საჯარო სკოლა.. 62
    I ცდა
    II ცდა
    7
    ilia
    kurdgelashvili
    საგარეჯო სსიპ - ქალაქ საგარეჯოს 1 საჯარო სკოლა.. 88
    I ცდა
    II ცდა
    8
    Tamuna
    Iobidze
    ქუთაისი სსიპ - ქალაქ ქუთაისის 24 საჯარო სკოლა.. 71
    I ცდა
    II ცდა
    9
    Niniko
    Rekhviashvili
    გლდანი-ნაძალადევი სკოლა-ლიცეუმი პრომეთე.. 69
    I ცდა
    II ცდა
    10
    gvanca
    chitauri
    გლდანი-ნაძალადევი შპს - სამეცნიერო - საწარმოო ფირმა ალმასი.. 57
    I ცდა
    II ცდა
    11
    tamazi
    gugunishvili
    ქუთაისი სსიპ - კადეტთა სამხედრო ლიცეუმი.. 61
    I ცდა
    II ცდა
    12
    gigi
    jemalovichi
    გურჯაანი სსიპ - გურამ ჭილაშვილის სახელობის ქალაქ გურჯაანის 4 საჯარო სკოლა.. 72
    I ცდა
    II ცდა
    13
    Tamar
    Skhiladze
    ხარაგაული შპს - საქართველოს სამოციქულო ავტოკეფალური მართლმადიდებელი ეკლესიის ხარაგაულის წმ.. 71
    I ცდა
    II ცდა
    14
    dato
    jalagonia
    საგარეჯო სსიპ - ქალაქ საგარეჯოს 1 საჯარო სკოლა.. 80
    I ცდა
    II ცდა
    15
    mariam
    kvelashvili
    გლდანი-ნაძალადევი სსიპ - ქალაქ თბილისის 207 საჯარო სკოლა.. 72
    I ცდა
    II ცდა
    16
    Reziko
    Beridze
    ქობულეთი სსიპ - ქობულეთის მუნიციპალიტეტის სოფელ ჩაქვის 1 საჯარო სკოლა.. 73
    I ცდა
    II ცდა
    17
    გიორგი
    ყარალაშვილი
    სიღნაღი სსიპ - სიღნაღის მუნიციპალიტეტის სოფელ საქობოს საჯარო სკოლა.. 75
    I ცდა
    II ცდა
    18
    luka
    panaioti
    ფოთი სსიპ - ქალაქ ფოთის 15 საჯარო სკოლა.. 71
    I ცდა
    II ცდა
    19
    ethnjrt
    rjynmrsrwhy
    საგარეჯო სსიპ - ქალაქ საგარეჯოს 1 საჯარო სკოლა.. 71
    I ცდა
    II ცდა
    20
    nana
    esaiashvili
    საგარეჯო სსიპ - ქალაქ საგარეჯოს 1 საჯარო სკოლა.. 98
    I ცდა
    II ცდა