მიიღეთ ცდა სპონსორისგან (167)


  • მოიგეთ ცდები კვირაში ერთხელ
  • 2014წ, შემოდგომის, ფინალები
  • 2014წ, გაზაფხული, ფინალები
  • კლასის საერთო რეიტინგი

  • I ადგილი - სასწავლო ვაუჩერი

    1000 ლარი
    II ადგილი - სასწავლო ვაუჩერი

    800 ლარი
    III ადგილი - სასწავლო ვაუჩერი

    500 ლარი
    კედლის გამათბობელი

    კედლის გამათბობელი

    კედლის გამათბობელი

    ნაპოვნია: მონაწილე
    მინიმალური ზღვარი: ქულა
    ავატარი მეტსახელი რაიონი სკოლა შესარჩევი
    ტურის შედეგი
    ჯამური ქულა
    ცდა დრო ქულა
    საბოლოო შედეგი
    დრო ქულა
    1
    luka
    tchelidze
    ძველი თბილისი სსიპ - აკადემიკოს ილია ვეკუას სახელობის ფიზიკა -მათემატიკის ქალაქ თბილისის 42 სა.. 55
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    2
    tamari
    waqadze
    ზესტაფონი შპს - ზესტაფონის ზოგადსაგანმანათლებლო არასახელმწიფო საერო ჰუმანიტარული საშუალო ს.. 72
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    3
    Mariam
    Grdzelidze
    ზესტაფონი შპს - ზესტაფონის ზოგადსაგანმანათლებლო არასახელმწიფო საერო ჰუმანიტარული საშუალო ს.. 71
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    4
    ანა
    გურგენიძე
    ქუთაისი სსიპ - წმიდა ნინოს სახელობის ქალაქ ქუთაისის №3 საჯარო სკოლა.. 66
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    5
    ცოტნე
    შენგელია
    ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა.. 86
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    6
    ლუკა
    ლომთაძე
    ქუთაისი სსიპ - წმიდა ნინოს სახელობის ქალაქ ქუთაისის №3 საჯარო სკოლა.. 100
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    7
    andro
    gvivradze
    ძველი თბილისი სსიპ - აკადემიკოს ილია ვეკუას სახელობის ფიზიკა -მათემატიკის ქალაქ თბილისის 42 სა.. 92
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    8
    Nino
    Khaduri
    ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა.. 82
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    9
    magda
    elisashvili
    ზესტაფონი შპს - ზესტაფონის ზოგადსაგანმანათლებლო არასახელმწიფო საერო ჰუმანიტარული საშუალო ს.. 100
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    10
    Vepxo
    Gogoxia
    ვაკე-საბურთალო სსიპ - მიხეილ გრუშევსკის სახელობის ქალაქ თბილისის 41 საჯარო სკოლა.. 59
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    11
    giorgi
    shvangiradze
    ქუთაისი სსიპ - წმიდა ნინოს სახელობის ქალაქ ქუთაისის №3 საჯარო სკოლა.. 86
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    12
    გიორგი
    სხირტლაძე
    ძველი თბილისი შპს - ჩაღლარის საგანმანათლებლო დაწესებულების დემირელის სახელობის კერძო კოლეჯი.. 86
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    13
    valeri
    mdivani
    ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა.. 71
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    14
    sopo
    metonidze
    გლდანი-ნაძალადევი სსიპ - ქალაქ თბილისის 175 საჯარო სკოლა.. 78
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    15
    ნოდარ
    სანაია
    ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა.. 68
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    16
    დავით
    მაღალთაძე
    ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა.. 63
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    17
    მიხეილი
    ბურკაძე
    ძველი თბილისი სსიპ - აკადემიკოს ილია ვეკუას სახელობის ფიზიკა -მათემატიკის ქალაქ თბილისის 42 სა.. 69
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    18
    davit
    gurgenidze
    ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა.. 78
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    19
    giorgi
    arsenadze
    ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა.. 84
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    20
    giorgi
    eliava
    ისანი-სამგორი სკოლა დამთავრებული.. 92
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა