მიიღეთ ცდა სპონსორისგან (167)


  • მოიგეთ ცდები კვირაში ერთხელ
  • 2014წ, შემოდგომის, ფინალები
  • წინა ტურის შედეგები
  • კლასის საერთო რეიტინგი

  • I ადგილი - სასწავლო ვაუჩერი

    1000 ლარი
    II ადგილი - სასწავლო ვაუჩერი

    800 ლარი
    III ადგილი - სასწავლო ვაუჩერი

    500 ლარი
    კედლის გამათბობელი

    კედლის გამათბობელი

    კედლის გამათბობელი

    ნაპოვნია: მონაწილე
    მინიმალური ზღვარი: ქულა
    ავატარი მეტსახელი რაიონი სკოლა შესარჩევი
    ტურის შედეგი
    ჯამური ქულა
    ცდა დრო ქულა
    საბოლოო შედეგი
    დრო ქულა
    1
    Demetre
    Qardava
    ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა.. 57
    I ცდა
    II ცდა
    2
    თამარ
    მენთეშაშვილი
    რუსთავი სსიპ - ივანე ჯავახიშვილის სახელობის ქალაქ რუსთავის 24 ქართული გიმნაზია.. 74
    I ცდა
    II ცდა
    3
    Ana
    Bakidze
    რუსთავი სსიპ - ქალაქ რუსთავის 4 საჯარო სკოლა.. 44
    I ცდა
    II ცდა
    4
    vasil
    oniani
    ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა.. 94
    I ცდა
    II ცდა
    5
    რატი
    პერტია
    ძველი თბილისი სსიპ - აკადემიკოს ილია ვეკუას სახელობის ფიზიკა -მათემატიკის ქალაქ თბილისის 42 სა.. 62
    I ცდა
    II ცდა
    6
    ilia
    kurdgelashvili
    საგარეჯო სსიპ - ქალაქ საგარეჯოს 1 საჯარო სკოლა.. 50
    I ცდა
    II ცდა
    7
    tamazi
    gugunishvili
    ქუთაისი სსიპ - კადეტთა სამხედრო ლიცეუმი.. 43
    I ცდა
    II ცდა
    8
    zauri
    tyebuchava
    ლენტეხი სსიპ - ლენტეხის მუნიციპალიტეტის სოფელ ფანაგის საჯარო სკოლა.. 66
    I ცდა
    II ცდა
    9
    ნინო
    სულამანიძე
    ქუთაისი სსიპ - ქალაქ ქუთაისის 33 საჯარო სკოლა.. 89
    I ცდა
    II ცდა
    10
    ზურა
    ტაბეშაძე
    ბაღდათი სსიპ - ქალაქ ბაღდათის 2 საჯარო სკოლა.. 69
    I ცდა
    II ცდა
    11
    kalkunia
    meshvildishvili
    ძველი თბილისი შპს - ჩაღლარის საგანმანათლებლო დაწესებულების დემირელის სახელობის კერძო კოლეჯი.. 46
    I ცდა
    II ცდა
    12
    ცოტნე
    შენგელია
    ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა.. 94
    I ცდა
    II ცდა
    13
    jumberi
    lejava
    მცხეთა სსიპ - მცხეთის მუნიციპალიტეტის სოფელ ვაზიანის საჯარო სკოლა.. 74
    I ცდა
    II ცდა
    14
    djhgfiu
    ewhbcevi
    საგარეჯო სსიპ - ქალაქ საგარეჯოს 1 საჯარო სკოლა.. 53
    I ცდა
    II ცდა
    15
    Lasha
    Bukhnikashvili
    ქუთაისი სსიპ - წმიდა ნინოს სახელობის ქალაქ ქუთაისის №3 საჯარო სკოლა.. 80
    I ცდა
    II ცდა
    16
    დიმიტრი
    როგავა
    ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა.. 87
    I ცდა
    II ცდა
    17
    goca
    tyebuchava
    დედოფლისწყარო სსიპ - დედოფლისწყაროს მუნიციპალიტეტის სოფელ ზემო ქედის 1 საჯარო სკოლა.. 66
    I ცდა
    II ცდა
    18
    ilia
    kenchadze
    გარდაბანი სსიპ - გარდაბნის მუნიციპალიტეტის სოფელ ვახტანგისის 1 საჯარო სკოლა.. 72
    I ცდა
    II ცდა
    19
    zviadi
    Grdzelidze
    ზესტაფონი შპს - ზესტაფონის ზოგადსაგანმანათლებლო არასახელმწიფო საერო ჰუმანიტარული საშუალო ს.. 94
    I ცდა
    II ცდა
    20
    Nika
    Kutalia
    ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა.. 86
    I ცდა
    II ცდა