მიიღეთ ცდა სპონსორისგან (167)


  • მოიგეთ ცდები კვირაში ერთხელ
  • 2014წ, შემოდგომის, ფინალები
  • 2014წ, გაზაფხული, ფინალები
  • კლასის საერთო რეიტინგი

  • I ადგილი - ვაუჩერი

    900 ლარი
    II ადგილი - ვაუჩერი

    700 ლარი
    III ადგილი - ვაუჩერი

    500 ლარი
    ნაპოვნია: მონაწილე
    მინიმალური ზღვარი: ქულა
    ავატარი მეტსახელი რაიონი სკოლა შესარჩევი
    ტურის შედეგი
    ჯამური ქულა
    ცდა დრო ქულა
    საბოლოო შედეგი
    დრო ქულა
    1
    ზვიადი
    კაკაურიძე
    ძველი თბილისი სსიპ - გალაკტიონ ტაბიძის სახელობის ქალაქ თბილისის 51 საჯარო სკოლა.. 79
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    2
    vasil
    oniani
    ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა.. 81
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    3
    ანა
    გურგენიძე
    ქუთაისი სსიპ - წმიდა ნინოს სახელობის ქალაქ ქუთაისის №3 საჯარო სკოლა.. 79
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    4
    ცოტნე
    შენგელია
    ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა.. 92
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    5
    ლუკა
    ლომთაძე
    ქუთაისი სსიპ - წმიდა ნინოს სახელობის ქალაქ ქუთაისის №3 საჯარო სკოლა.. 100
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    6
    davit
    mchedlishvili
    ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა.. 86
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    7
    andro
    gvivradze
    ძველი თბილისი სსიპ - აკადემიკოს ილია ვეკუას სახელობის ფიზიკა -მათემატიკის ქალაქ თბილისის 42 სა.. 93
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    8
    Nino
    Khaduri
    ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა.. 100
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    9
    kekela
    khutsishvili
    ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა.. 77
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    10
    მარიამ
    ღუდუშაური
    ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა.. 81
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    11
    giorgi
    shvangiradze
    ქუთაისი სსიპ - წმიდა ნინოს სახელობის ქალაქ ქუთაისის №3 საჯარო სკოლა.. 79
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    12
    გიორგი
    სხირტლაძე
    ძველი თბილისი შპს - ჩაღლარის საგანმანათლებლო დაწესებულების დემირელის სახელობის კერძო კოლეჯი.. 84
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    13
    giorgi
    girkelidze
    ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა.. 92
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    14
    ბაკური
    ცუცხაშვილი
    ქუთაისი სსიპ - წმიდა ნინოს სახელობის ქალაქ ქუთაისის №3 საჯარო სკოლა.. 79
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    15
    Elene
    Kavteladze
    ძველი თბილისი სსიპ - აკადემიკოს ილია ვეკუას სახელობის ფიზიკა -მათემატიკის ქალაქ თბილისის 42 სა.. 93
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    16
    რატი
    პერტია
    ძველი თბილისი სსიპ - აკადემიკოს ილია ვეკუას სახელობის ფიზიკა -მათემატიკის ქალაქ თბილისის 42 სა.. 96
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    17
    დავით
    მაღალთაძე
    ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა.. 88
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    18
    dato
    bezhanishvili
    ძველი თბილისი სსიპ - აკადემიკოს ილია ვეკუას სახელობის ფიზიკა -მათემატიკის ქალაქ თბილისის 42 სა.. 92
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    19
    გიორგი
    კლიმიაშვილი
    ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა.. 72
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    20
    მიხეილი
    ბურკაძე
    ძველი თბილისი სსიპ - აკადემიკოს ილია ვეკუას სახელობის ფიზიკა -მათემატიკის ქალაქ თბილისის 42 სა.. 86
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა