მიიღეთ ცდა სპონსორისგან (168)


  • მოიგეთ ცდები კვირაში ერთხელ
  • 2014წ, შემოდგომის, ფინალები
  • წინა ტურის შედეგები
  • კლასის საერთო რეიტინგი

  • I ადგილი - ვაუჩერი

    900 ლარი
    II ადგილი - ვაუჩერი

    700 ლარი
    III ადგილი - ვაუჩერი

    500 ლარი
    ნაპოვნია: მონაწილე
    მინიმალური ზღვარი: ქულა
    ავატარი მეტსახელი რაიონი სკოლა შესარჩევი
    ტურის შედეგი
    ჯამური ქულა
    ცდა დრო ქულა
    საბოლოო შედეგი
    დრო ქულა
    1
    Demetre
    Qardava
    ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა.. 49
    I ცდა
    II ცდა
    2
    თამარ
    მენთეშაშვილი
    რუსთავი სსიპ - ივანე ჯავახიშვილის სახელობის ქალაქ რუსთავის 24 ქართული გიმნაზია.. 69
    I ცდა
    II ცდა
    3
    Ana
    Bakidze
    რუსთავი სსიპ - ქალაქ რუსთავის 4 საჯარო სკოლა.. 54
    I ცდა
    II ცდა
    4
    vasil
    oniani
    ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა.. 84
    I ცდა
    II ცდა
    5
    რატი
    პერტია
    ძველი თბილისი სსიპ - აკადემიკოს ილია ვეკუას სახელობის ფიზიკა -მათემატიკის ქალაქ თბილისის 42 სა.. 79
    I ცდა
    II ცდა
    6
    ნუგზარ
    ჩხაიძე
    ძველი თბილისი შპს - ჩაღლარის საგანმანათლებლო დაწესებულების დემირელის სახელობის კერძო კოლეჯი.. 50
    I ცდა
    II ცდა
    7
    AniLaliashvili
    AniLaliashvili
    საგარეჯო სსიპ - ქალაქ საგარეჯოს 4 საჯარო სკოლა.. 43
    I ცდა
    II ცდა
    8
    მარიამ
    ბერაძე
    გლდანი-ნაძალადევი სკოლა-ლიცეუმი პრომეთე.. 50
    I ცდა
    II ცდა
    9
    ნიკა
    ლოსაბერიძე
    ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა.. 64
    I ცდა
    II ცდა
    10
    tamar
    oniani
    ლენტეხი სსიპ - ლენტეხის მუნიციპალიტეტის სოფელ სასაშის საჯარო სკოლა.. 72
    I ცდა
    II ცდა
    11
    ცოტნე
    შენგელია
    ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა.. 80
    I ცდა
    II ცდა
    12
    გვანცა
    ცუცხაშვილი
    ქუთაისი სსიპ - წმიდა ნინოს სახელობის ქალაქ ქუთაისის №3 საჯარო სკოლა.. 62
    I ცდა
    II ცდა
    13
    kalkunia
    meshvildishvili
    ძველი თბილისი შპს - ჩაღლარის საგანმანათლებლო დაწესებულების დემირელის სახელობის კერძო კოლეჯი.. 64
    I ცდა
    II ცდა
    14
    MisHka
    Giorgadze
    ქუთაისი სსიპ - ქალაქ ქუთაისის 34 საჯარო სკოლა.. 71
    I ცდა
    II ცდა
    15
    ნინო
    სულამანიძე
    ქუთაისი სსიპ - ქალაქ ქუთაისის 33 საჯარო სკოლა.. 52
    I ცდა
    II ცდა
    16
    Lasha
    Bukhnikashvili
    ქუთაისი სსიპ - წმიდა ნინოს სახელობის ქალაქ ქუთაისის №3 საჯარო სკოლა.. 60
    I ცდა
    II ცდა
    17
    Nika
    Kutalia
    ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა.. 80
    I ცდა
    II ცდა
    18
    ზურა
    ტაბეშაძე
    ბაღდათი სსიპ - ქალაქ ბაღდათის 2 საჯარო სკოლა.. 49
    I ცდა
    II ცდა
    19
    dato
    metreveli
    რუსთავი სსიპ - ქალაქ რუსთავის 15 საჯარო სკოლა.. 94
    I ცდა
    II ცდა
    20
    luka
    panaioti
    ფოთი სსიპ - ქალაქ ფოთის 15 საჯარო სკოლა.. 49
    I ცდა
    II ცდა