მიიღეთ ცდა სპონსორისგან (167)


  • მოიგეთ ცდები კვირაში ერთხელ
  • 2014წ, შემოდგომის, ფინალები
  • 2014წ, გაზაფხული, ფინალები
  • კლასის საერთო რეიტინგი

  • I ადგილი - ვაუჩერი

    700 ლარი
    II ადგილი - ვაუჩერი

    500 ლარი
    III ადგილი - ვაუჩერი

    300 ლარი
    ნაპოვნია: მონაწილე
    მინიმალური ზღვარი: ქულა
    ავატარი მეტსახელი რაიონი სკოლა შესარჩევი
    ტურის შედეგი
    ჯამური ქულა
    ცდა დრო ქულა
    საბოლოო შედეგი
    დრო ქულა
    1
    გიორგი
    ცხაკაია
    ქუთაისი სსიპ - ანდრია რაზმაძის სახელობის ქალაქ ქუთაისის 41 ფიზიკა - მათემატიკის საჯარო ს.. 100
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    2
    ზვიადი
    კაკაურიძე
    ძველი თბილისი სსიპ - გალაკტიონ ტაბიძის სახელობის ქალაქ თბილისის 51 საჯარო სკოლა.. 75
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    3
    luka
    tchelidze
    ძველი თბილისი სსიპ - აკადემიკოს ილია ვეკუას სახელობის ფიზიკა -მათემატიკის ქალაქ თბილისის 42 სა.. 70
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    4
    vasil
    oniani
    ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა.. 91
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    5
    soso
    barbaqadze
    ხაშური ა(ა)იპ - საქართველოს საპატრიარქოს დიმიტრი ყიფიანის სახელობის სკოლა-პანსიონი.. 88
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    6
    Giorgi
    Macharashvili
    გლდანი-ნაძალადევი სკოლა-ლიცეუმი პრომეთე.. 70
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    7
    natali
    goginashvili
    დიდუბე-ჩუღურეთი შპს - გეტი.. 85
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    8
    ლუკა
    თათარაშვილი
    თელავი სსიპ - ქალაქ თელავის 1 საჯარო სკოლა.. 64
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    9
    გიორგი
    ლოლაძე
    ქუთაისი სსიპ - ანდრია რაზმაძის სახელობის ქალაქ ქუთაისის 41 ფიზიკა - მათემატიკის საჯარო ს.. 92
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    10
    ზურა
    ტაბეშაძე
    ბაღდათი სსიპ - ქალაქ ბაღდათის 2 საჯარო სკოლა.. 97
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    11
    natia
    chachkhiani
    ცაგერი სსიპ - ცაგერის მუნიციპალიტეტის სოფელ ლაილაშის საჯარო სკოლა.. 77
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    12
    Bakari
    Tsirekidze
    ქუთაისი შპს - ჩაღლარის საგანმანათლებლო დაწესებულებების ნიკო ნიკოლაძის სახელობის სკოლა-ლი.. 78
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    13
    elizbar
    khvichia
    ზუგდიდი სსიპ - ქალაქ ზუგდიდის 3 საჯარო სკოლა.. 88
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    14
    dato
    Gambashidze
    ძველი თბილისი სსიპ - გალაკტიონ ტაბიძის სახელობის ქალაქ თბილისის 51 საჯარო სკოლა.. 70
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    15
    რეზო
    ჯაჭვლიანი
    ისანი-სამგორი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია შავნაბადა.. 89
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    16
    ნიკა
    ტყებუჩავა
    ისანი-სამგორი სკოლა ოპიზა.. 66
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    17
    giorgi
    eliava
    ისანი-სამგორი სკოლა დამთავრებული.. 84
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    18
    cotne
    xarebava
    ჩხოროწყუ სსიპ - რამინ დიხამინჯიას სახელობის დაბა ჩხოროწყუს 1 საჯარო სკოლა.. 69
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    19
    David
    Khurtsidze
    ქუთაისი სსიპ - იოსებ ოცხელის სახელობის ქალაქ ქუთაისის 2 საჯარო სკოლა.. 100
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    20
    lana
    sirbiladze
    ტყიბული სსიპ - ტყიბულის მუნიციპალიტეტის სოფელ ორპირის საჯარო სკოლა.. 67
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა