მიიღეთ ცდა სპონსორისგან (167)


  • მოიგეთ ცდები კვირაში ერთხელ
  • 2014წ, შემოდგომის, ფინალები
  • წინა ტურის შედეგები
  • კლასის საერთო რეიტინგი

  • I ადგილი - ვაუჩერი

    700 ლარი
    II ადგილი - ვაუჩერი

    500 ლარი
    III ადგილი - ვაუჩერი

    300 ლარი
    ნაპოვნია: მონაწილე
    მინიმალური ზღვარი: ქულა
    ავატარი მეტსახელი რაიონი სკოლა შესარჩევი
    ტურის შედეგი
    ჯამური ქულა
    ცდა დრო ქულა
    საბოლოო შედეგი
    დრო ქულა
    1
    Demetre
    Qardava
    ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა.. 100
    I ცდა
    II ცდა
    2
    vasil
    oniani
    ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა.. 100
    I ცდა
    II ცდა
    3
    mary
    kupatadze
    გლდანი-ნაძალადევი სსიპ - ქალაქ თბილისის 142 საჯარო სკოლა.. 100
    I ცდა
    II ცდა
    4
    giorgi
    beradze
    ქუთაისი სსიპ - ავთანდილ დეკანოიძის სახელობის ქალაქ ქუთაისის 32 საჯარო სკოლა.. 87
    I ცდა
    II ცდა
    5
    ilia
    kurdgelashvili
    საგარეჯო სსიპ - ქალაქ საგარეჯოს 1 საჯარო სკოლა.. 100
    I ცდა
    II ცდა
    6
    ethnjrt
    rjynmrsrwhy
    საგარეჯო სსიპ - ქალაქ საგარეჯოს 1 საჯარო სკოლა.. 96
    I ცდა
    II ცდა
    7
    Giorgi
    Gaganidze
    ქობულეთი სსიპ - ქობულეთის მუნიციპალიტეტის სოფელ ჩაქვის 1 საჯარო სკოლა.. 87
    I ცდა
    II ცდა
    8
    goca
    tyebuchava
    დედოფლისწყარო სსიპ - დედოფლისწყაროს მუნიციპალიტეტის სოფელ ზემო ქედის 1 საჯარო სკოლა.. 100
    I ცდა
    II ცდა
    9
    nana
    esaiashvili
    საგარეჯო სსიპ - ქალაქ საგარეჯოს 1 საჯარო სკოლა.. 100
    I ცდა
    II ცდა
    10
    djhgfiu
    ewhbcevi
    საგარეჯო სსიპ - ქალაქ საგარეჯოს 1 საჯარო სკოლა.. 89
    I ცდა
    II ცდა
    11
    ზურა
    ტაბეშაძე
    ბაღდათი სსიპ - ქალაქ ბაღდათის 2 საჯარო სკოლა.. 100
    I ცდა
    II ცდა
    12
    sydfyu
    whgiuergv
    საგარეჯო სსიპ - ქალაქ საგარეჯოს 1 საჯარო სკოლა.. 96
    I ცდა
    II ცდა
    13
    ywdwi
    ewycfewif
    საგარეჯო სსიპ - ქალაქ საგარეჯოს 1 საჯარო სკოლა.. 100
    I ცდა
    II ცდა
    14
    zaza
    zibzibadze
    საგარეჯო სსიპ - ქალაქ საგარეჯოს 1 საჯარო სკოლა.. 96
    I ცდა
    II ცდა
    15
    ilia
    kenchadze
    გარდაბანი სსიპ - გარდაბნის მუნიციპალიტეტის სოფელ ვახტანგისის 1 საჯარო სკოლა.. 100
    I ცდა
    II ცდა
    16
    ცოტნე
    შენგელია
    ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა.. 97
    I ცდა
    II ცდა
    17
    dato
    jalagonia
    საგარეჯო სსიპ - ქალაქ საგარეჯოს 1 საჯარო სკოლა.. 100
    I ცდა
    II ცდა
    18
    giorgi
    kurdgelashvili
    საგარეჯო სსიპ - ქალაქ საგარეჯოს 1 საჯარო სკოლა.. 93
    I ცდა
    II ცდა
    19
    zauri
    tyebuchava
    ლენტეხი სსიპ - ლენტეხის მუნიციპალიტეტის სოფელ ფანაგის საჯარო სკოლა.. 100
    I ცდა
    II ცდა
    20
    Reziko
    Beridze
    ქობულეთი სსიპ - ქობულეთის მუნიციპალიტეტის სოფელ ჩაქვის 1 საჯარო სკოლა.. 96
    I ცდა
    II ცდა