მიიღეთ ცდა სპონსორისგან (167)


  • მოიგეთ ცდები კვირაში ერთხელ
  • 2014წ, შემოდგომის, ფინალები
  • 2014წ, გაზაფხული, ფინალები
  • კლასის საერთო რეიტინგი

  • I ადგილი - ვაუჩერი

    800 ლარი
    II ადგილი - ვაუჩერი

    650 ლარი
    III ადგილი - ვაუჩერი

    500 ლარი
    ნაპოვნია: მონაწილე
    მინიმალური ზღვარი: ქულა
    ავატარი მეტსახელი რაიონი სკოლა შესარჩევი
    ტურის შედეგი
    ჯამური ქულა
    ცდა დრო ქულა
    საბოლოო შედეგი
    დრო ქულა
    1
    გიორგი
    ცხაკაია
    ქუთაისი სსიპ - ანდრია რაზმაძის სახელობის ქალაქ ქუთაისის 41 ფიზიკა - მათემატიკის საჯარო ს.. 89
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    2
    luka
    tchelidze
    ძველი თბილისი სსიპ - აკადემიკოს ილია ვეკუას სახელობის ფიზიკა -მათემატიკის ქალაქ თბილისის 42 სა.. 83
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    3
    sofio
    sreseli
    გორი შპს - გორის წმინდა გიორგის სახელობის სკოლა-ლიცეუმი.. 90
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    4
    Mariam
    Abaishvili
    ძველი თბილისი თბილისის 150 საჯარო სკოლა.. 80
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    5
    natali
    goginashvili
    დიდუბე-ჩუღურეთი შპს - გეტი.. 82
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    6
    mari
    kukhaleishvili
    ჩხოროწყუ სსიპ - ჩხოროწყუს მუნიციპალიტეტის მუხურის თემის საჯარო სკოლა.. 85
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    7
    მარიამ
    ღუდუშაური
    ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა.. 84
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    8
    keti
    solomnishvili
    ისანი-სამგორი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია შავნაბადა.. 85
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    9
    მარიამი
    ჯგუშია
    დიდუბე-ჩუღურეთი სსიპ - ქალაქ თბილისის 166 საჯარო სკოლა.. 86
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    10
    David
    Adamashvili
    ძველი თბილისი სსიპ - აკადემიკოს ილია ვეკუას სახელობის ფიზიკა -მათემატიკის ქალაქ თბილისის 42 სა.. 90
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    11
    Davit
    Lursmanashvili
    ხაშური სსიპ - ქალაქ ხაშურის 9 საჯარო სკოლა.. 84
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    12
    მარიამ
    ერტელიშვილი
    ძველი თბილისი სსიპ - გურამ რამიშვილის სახელობის ქალაქ თბილისის 20 საჯარო სკოლა.. 82
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    13
    zura
    jakeli
    ისანი-სამგორი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია შავნაბადა.. 91
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    14
    ოთარ
    აზიკური
    ვაკე-საბურთალო სსიპ - თბილისის პირველი ექსპერიმენტული საჯარო სკოლა.. 92
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    15
    Mariam
    Mchedlishvili
    ძველი თბილისი სსიპ - გალაკტიონ ტაბიძის სახელობის ქალაქ თბილისის 51 საჯარო სკოლა.. 87
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    16
    nika
    khitiri
    გლდანი-ნაძალადევი შპს - ნუნუ ავაგუმაშვილი.. 90
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    17
    მიხეილი
    ბურკაძე
    ძველი თბილისი სსიპ - აკადემიკოს ილია ვეკუას სახელობის ფიზიკა -მათემატიკის ქალაქ თბილისის 42 სა.. 86
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    18
    ბაია
    თოლორდავა
    ჩხოროწყუ სსიპ - ჩხოროწყუს მუნიციპალიტეტის მუხურის თემის საჯარო სკოლა.. 83
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    19
    ნიკა
    ახვლედიანი
    ძველი თბილისი სსიპ - აკადემიკოს ილია ვეკუას სახელობის ფიზიკა -მათემატიკის ქალაქ თბილისის 42 სა.. 80
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    20
    ელენე
    ჯალაღონია
    ზუგდიდი სსიპ - აკაკი წერეთლის სახელობის ქალაქ ზუგდიდის 1 საჯარო სკოლა.. 82
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა