მიიღეთ ცდა სპონსორისგან (167)


  • მოიგეთ ცდები კვირაში ერთხელ
  • 2014წ, შემოდგომის, ფინალები
  • წინა ტურის შედეგები
  • კლასის საერთო რეიტინგი

  • I ადგილი - ვაუჩერი

    800 ლარი
    II ადგილი - ვაუჩერი

    650 ლარი
    III ადგილი - ვაუჩერი

    500 ლარი
    ნაპოვნია: მონაწილე
    მინიმალური ზღვარი: ქულა
    ავატარი მეტსახელი რაიონი სკოლა შესარჩევი
    ტურის შედეგი
    ჯამური ქულა
    ცდა დრო ქულა
    საბოლოო შედეგი
    დრო ქულა
    1
    Demetre
    Qardava
    ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა.. 86
    I ცდა
    II ცდა
    2
    Ana
    Bakidze
    რუსთავი სსიპ - ქალაქ რუსთავის 4 საჯარო სკოლა.. 85
    I ცდა
    II ცდა
    3
    vasil
    oniani
    ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა.. 96
    I ცდა
    II ცდა
    4
    nato
    bulia
    გლდანი-ნაძალადევი შპს - სამეცნიერო - საწარმოო ფირმა ალმასი.. 95
    I ცდა
    II ცდა
    5
    Tsira
    Gvritishvili
    გლდანი-ნაძალადევი სკოლა-ლიცეუმი პრომეთე.. 91
    I ცდა
    II ცდა
    6
    ნუგზარ
    ჩხაიძე
    ძველი თბილისი შპს - ჩაღლარის საგანმანათლებლო დაწესებულების დემირელის სახელობის კერძო კოლეჯი.. 92
    I ცდა
    II ცდა
    7
    AniLaliashvili
    AniLaliashvili
    საგარეჯო სსიპ - ქალაქ საგარეჯოს 4 საჯარო სკოლა.. 100
    I ცდა
    II ცდა
    8
    David
    Adamashvili
    ძველი თბილისი სსიპ - აკადემიკოს ილია ვეკუას სახელობის ფიზიკა -მათემატიკის ქალაქ თბილისის 42 სა.. 93
    I ცდა
    II ცდა
    9
    ანა
    ვირსალაძე
    ისანი-სამგორი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია შავნაბადა.. 97
    I ცდა
    II ცდა
    10
    nika
    khitiri
    გლდანი-ნაძალადევი შპს - ნუნუ ავაგუმაშვილი.. 100
    I ცდა
    II ცდა
    11
    mariam
    nozadze
    ხაშური სსიპ - ქალაქ ხაშურის 9 საჯარო სკოლა.. 90
    I ცდა
    II ცდა
    12
    Mariam
    Mchedlishvili
    ძველი თბილისი სსიპ - გალაკტიონ ტაბიძის სახელობის ქალაქ თბილისის 51 საჯარო სკოლა.. 98
    I ცდა
    II ცდა
    13
    Ani
    Merkviladze
    ქუთაისი სსიპ - წმიდა ნინოს სახელობის ქალაქ ქუთაისის №3 საჯარო სკოლა.. 94
    I ცდა
    II ცდა
    14
    ანა
    ლეჟავა
    დიდუბე-ჩუღურეთი შპს - საერო საშუალო სკოლა-კომპლექსი სადუნი.. 88
    I ცდა
    II ცდა
    15
    natia
    bichiashvili
    ქუთაისი სსიპ - ავთანდილ დეკანოიძის სახელობის ქალაქ ქუთაისის 32 საჯარო სკოლა.. 90
    I ცდა
    II ცდა
    16
    Qeti
    Pagava
    ვაკე-საბურთალო მწიგნობართუხუცესი.. 97
    I ცდა
    II ცდა
    17
    luka
    panaioti
    ფოთი სსიპ - ქალაქ ფოთის 15 საჯარო სკოლა.. 87
    I ცდა
    II ცდა
    18
    Mari
    Jeladze
    რუსთავი სსიპ - ქალაქ რუსთავის 4 საჯარო სკოლა.. 89
    I ცდა
    II ცდა
    19
    ანა
    გოგორელიანი
    ისანი-სამგორი შპს - დამოუკიდებელი სკოლა მოძღვარი.. 85
    I ცდა
    II ცდა
    20
    archil kenkadze
    kenkadze
    ძველი თბილისი შპს - ჩაღლარის საგანმანათლებლო დაწესებულების დემირელის სახელობის კერძო კოლეჯი.. 87
    I ცდა
    II ცდა