მიიღეთ ცდა სპონსორისგან (154)


  • მოიგეთ ცდები კვირაში ერთხელ
  • 2014წ, შემოდგომის, ფინალები
  • 2014წ, გაზაფხული, ფინალები
  • კლასის საერთო რეიტინგი

  • I ადგილი - ვაუჩერი

    სწავლის ღირებულების 15%
    II ადგილი - ვაუჩერი

    სწავლის ღირებულების 10%
    III ადგილი - ვაუჩერი

    სწავლის ღირებულების 5%
    ნაპოვნია: მონაწილე
    მინიმალური ზღვარი: ქულა
    ავატარი მეტსახელი რაიონი სკოლა შესარჩევი
    ტურის შედეგი
    ჯამური ქულა
    ცდა დრო ქულა
    საბოლოო შედეგი
    დრო ქულა
    1
    გიორგი
    ცხაკაია
    ქუთაისი სსიპ - ანდრია რაზმაძის სახელობის ქალაქ ქუთაისის 41 ფიზიკა - მათემატიკის საჯარო ს.. 80
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    2
    ზვიადი
    კაკაურიძე
    ძველი თბილისი სსიპ - გალაკტიონ ტაბიძის სახელობის ქალაქ თბილისის 51 საჯარო სკოლა.. 84
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    3
    vasil
    oniani
    ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა.. 85
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    4
    soso
    barbaqadze
    ხაშური ა(ა)იპ - საქართველოს საპატრიარქოს დიმიტრი ყიფიანის სახელობის სკოლა-პანსიონი.. 93
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    5
    Giorgi
    Macharashvili
    გლდანი-ნაძალადევი სკოლა-ლიცეუმი პრომეთე.. 71
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    6
    natali
    goginashvili
    დიდუბე-ჩუღურეთი შპს - გეტი.. 73
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    7
    გიორგი
    ლოლაძე
    ქუთაისი სსიპ - ანდრია რაზმაძის სახელობის ქალაქ ქუთაისის 41 ფიზიკა - მათემატიკის საჯარო ს.. 72
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    8
    rati
    terashvili
    გლდანი-ნაძალადევი სკოლა-ლიცეუმი პრომეთე.. 97
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    9
    george
    akhvlediani
    გლდანი-ნაძალადევი სკოლა-ლიცეუმი პრომეთე.. 85
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    10
    dato
    jamagidze
    თიანეთი სსიპ - თიანეთის მუნიციპალიტეტის სოფელ ხევსურთსოფლის საჯარო სკოლა.. 76
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    11
    daviti
    demetrashvili
    ისანი-სამგორი სსიპ - ქალაქ თბილისის 94 საჯარო სკოლა.. 80
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    12
    ნოდარი
    ქველაძე
    ბორჯომი სსიპ - ბორჯომის მუნიციპალიტეტის დაბა ახალდაბის საჯარო სკოლა.. 73
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    13
    dato
    Gambashidze
    ძველი თბილისი სსიპ - გალაკტიონ ტაბიძის სახელობის ქალაქ თბილისის 51 საჯარო სკოლა.. 81
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    14
    rusudan
    gortamashvili
    თელავი სსიპ - ქალაქ თელავის 9 საჯარო სკოლა.. 90
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    15
    DAVIT
    GORGILADZE
    ოზურგეთი სსიპ - ოზურგეთის მუნიციპალიტეტის სოფელ შრომის საჯარო სკოლა.. 77
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    16
    anano
    niguriani
    ძველი თბილისი სსიპ - გალაკტიონ ტაბიძის სახელობის ქალაქ თბილისის 51 საჯარო სკოლა.. 78
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    17
    dato
    mgebrishvili
    გლდანი-ნაძალადევი სკოლა-ლიცეუმი პრომეთე.. 74
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    18
    ლაშა
    ჩიქოვანი
    ზუგდიდი სსიპ - ქალაქ ზუგდიდის 3 საჯარო სკოლა.. 85
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    19
    დავით
    ბაკურაძე
    ბათუმი სსიპ - ილია ჭავჭავაძის სახელობის ქალაქ ბათუმის 1 საჯარო სკოლა.. 78
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    20
    Irakli
    Gelashvili
    ქუთაისი სსიპ - კადეტთა სამხედრო ლიცეუმი.. 73
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა