მიიღეთ ცდა სპონსორისგან (167)


  • მოიგეთ ცდები კვირაში ერთხელ
  • 2014წ, შემოდგომის, ფინალები
  • წინა ტურის შედეგები
  • კლასის საერთო რეიტინგი

  • I ადგილი - ვაუჩერი

    სწავლის ღირებულების 15%
    II ადგილი - ვაუჩერი

    სწავლის ღირებულების 10%
    III ადგილი - ვაუჩერი

    სწავლის ღირებულების 5%
    ნაპოვნია: მონაწილე
    მინიმალური ზღვარი: ქულა
    ავატარი მეტსახელი რაიონი სკოლა შესარჩევი
    ტურის შედეგი
    ჯამური ქულა
    ცდა დრო ქულა
    საბოლოო შედეგი
    დრო ქულა
    1
    Demetre
    Qardava
    ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა.. 90
    I ცდა
    II ცდა
    2
    vasil
    oniani
    ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა.. 85
    I ცდა
    II ცდა
    3
    elene
    charkviani
    საგარეჯო სსიპ - საგარეჯოს მუნიციპალიტეტის სოფელ თოხლიაურის საჯარო სკოლა.. 65
    I ცდა
    II ცდა
    4
    dato
    mgebrishvili
    გლდანი-ნაძალადევი სკოლა-ლიცეუმი პრომეთე.. 71
    I ცდა
    II ცდა
    5
    ilia
    kurdgelashvili
    საგარეჯო სსიპ - ქალაქ საგარეჯოს 1 საჯარო სკოლა.. 92
    I ცდა
    II ცდა
    6
    Tato
    Sanikidze
    ქობულეთი სსიპ - ქობულეთის მუნიციპალიტეტის სოფელ ჩაქვის 1 საჯარო სკოლა.. 61
    I ცდა
    II ცდა
    7
    nana
    esaiashvili
    საგარეჯო სსიპ - ქალაქ საგარეჯოს 1 საჯარო სკოლა.. 86
    I ცდა
    II ცდა
    8
    Mari
    Jeladze
    რუსთავი სსიპ - ქალაქ რუსთავის 4 საჯარო სკოლა.. 74
    I ცდა
    II ცდა
    9
    Giorgi
    Gaganidze
    ქობულეთი სსიპ - ქობულეთის მუნიციპალიტეტის სოფელ ჩაქვის 1 საჯარო სკოლა.. 64
    I ცდა
    II ცდა
    10
    ywdwi
    ewycfewif
    საგარეჯო სსიპ - ქალაქ საგარეჯოს 1 საჯარო სკოლა.. 74
    I ცდა
    II ცდა
    11
    dato
    jalagonia
    საგარეჯო სსიპ - ქალაქ საგარეჯოს 1 საჯარო სკოლა.. 64
    I ცდა
    II ცდა
    12
    sydfyu
    whgiuergv
    საგარეჯო სსიპ - ქალაქ საგარეჯოს 1 საჯარო სკოლა.. 78
    I ცდა
    II ცდა
    13
    giorgi
    kurdgelashvili
    საგარეჯო სსიპ - ქალაქ საგარეჯოს 1 საჯარო სკოლა.. 71
    I ცდა
    II ცდა
    14
    zaza
    zibzibadze
    საგარეჯო სსიპ - ქალაქ საგარეჯოს 1 საჯარო სკოლა.. 72
    I ცდა
    II ცდა
    15
    jemali
    vardosanidze
    საგარეჯო სსიპ - ქალაქ საგარეჯოს 1 საჯარო სკოლა.. 62
    I ცდა
    II ცდა
    16
    rusudan
    gortamashvili
    თელავი სსიპ - ქალაქ თელავის 9 საჯარო სკოლა.. 89
    I ცდა
    II ცდა
    17
    ცოტნე
    შენგელია
    ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა.. 74
    I ცდა
    II ცდა
    18
    ethnjrt
    rjynmrsrwhy
    საგარეჯო სსიპ - ქალაქ საგარეჯოს 1 საჯარო სკოლა.. 64
    I ცდა
    II ცდა
    19
    djhgfiu
    ewhbcevi
    საგარეჯო სსიპ - ქალაქ საგარეჯოს 1 საჯარო სკოლა.. 75
    I ცდა
    II ცდა
    20
    tamar
    oniani
    ლენტეხი სსიპ - ლენტეხის მუნიციპალიტეტის სოფელ სასაშის საჯარო სკოლა.. 80
    I ცდა
    II ცდა