მიიღეთ ცდა სპონსორისგან (167)


  • მოიგეთ ცდები კვირაში ერთხელ
  • 2014წ, შემოდგომის, ფინალები
  • 2014წ, გაზაფხული, ფინალები
  • კლასის საერთო რეიტინგი

  • I ადგილი - ვაუჩერი

    1125 ლარი
    II ადგილი - ვაუჩერი

    500 ლარი
    III ადგილი - ვაუჩერი

    250 ლარი
    ნაპოვნია: მონაწილე
    მინიმალური ზღვარი: ქულა
    ავატარი მეტსახელი რაიონი სკოლა შესარჩევი
    ტურის შედეგი
    ჯამური ქულა
    ცდა დრო ქულა
    საბოლოო შედეგი
    დრო ქულა
    1
    გიორგი
    ცხაკაია
    ქუთაისი სსიპ - ანდრია რაზმაძის სახელობის ქალაქ ქუთაისის 41 ფიზიკა - მათემატიკის საჯარო ს.. 77
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    2
    Avtandil
    Gognadze
    ბაღდათი სსიპ - ქალაქ ბაღდათის 2 საჯარო სკოლა.. 88
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    3
    ზვიადი
    კაკაურიძე
    ძველი თბილისი სსიპ - გალაკტიონ ტაბიძის სახელობის ქალაქ თბილისის 51 საჯარო სკოლა.. 64
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    4
    Giorgi
    Macharashvili
    გლდანი-ნაძალადევი სკოლა-ლიცეუმი პრომეთე.. 64
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    5
    ლუკა
    თათარაშვილი
    თელავი სსიპ - ქალაქ თელავის 1 საჯარო სკოლა.. 66
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    6
    მარიამი
    ჩიხლაძე
    წყალტუბო სკოლა დამთავრებული.. 67
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    7
    davit
    mchedlishvili
    ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა.. 67
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    8
    salome
    batsashvili
    გურჯაანი სსიპ - გურჯაანის მუნიციპალიტეტის სოფელ ბაკურციხის საჯარო სკოლა.. 81
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    9
    kekela
    khutsishvili
    ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა.. 72
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    10
    keti
    solomnishvili
    ისანი-სამგორი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია შავნაბადა.. 98
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    11
    mariam
    natroshvili
    ისანი-სამგორი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია შავნაბადა.. 81
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    12
    ნიკოლოზ
    ქოჩიაშვილი
    დიდგორი ბაქსვუდის სახელობის სკოლა.. 94
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    13
    მიხეილ
    აწყვერელი
    ისანი-სამგორი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია შავნაბადა.. 84
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    14
    გიორგი
    ბედენაშვილი
    გურჯაანი სსიპ - გურჯაანის მუნიციპალიტეტის სოფელ ბაკურციხის საჯარო სკოლა.. 70
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    15
    mariami
    abuladze
    ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა.. 78
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    16
    tornike
    nasrashvili
    ვაკე-საბურთალო სსიპ - ვლადიმირ კომაროვის თბილისის ფიზიკა-მათემატიკის 199 საჯარო სკოლა.. 66
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    17
    qristine
    kotoreishvili
    ისანი-სამგორი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია შავნაბადა.. 90
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    18
    tornike
    subeliani
    ისანი-სამგორი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია შავნაბადა.. 84
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    19
    giorgi
    eliava
    ისანი-სამგორი სკოლა დამთავრებული.. 82
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა
    20
    ელენე
    ბედოიძე
    ისანი-სამგორი დამოუკიდებელი საერო გიმნაზია შავნაბადა.. 74
    I ცდა
    II ცდა
    III ცდა